BaldwinBarnaby Publish time 25-8-2021 12:21 PM

perlu ke saman

salam semua..just nk mintak pendapat aje.citenye gini, beberapa bulan lalu buat czer utk kali ketiga n doc suggest utk ikat tube sekali bagi mengelak risiko2 yg x diingini jika mengandung lagi kali ke 4..so saya setuju la utk buat procedure BTL tu walau ketiga2 anak boy sbb saya jenis yg x suka ambik risiko. so masa bersalin tu dia ikat sekali, jenis ikat n potong terus. bahagian yg dipotong tu dihantar ke makmal utk memastikan bahawa bahagian yg dipotong tu adalah tube fallapio. after 3 months lebih kurang pakar sakit puan call urgent suruh datang n maklumkan result dari makmal menyatakan yg bahagian kanan yg dipotong tu bukan tube tp hanya dinding otot. so nak confirmkan saya buat prosedure HSG, masukkan dye ke dalam rahim n xray untuk tengok samada tube kanan masih berfungsi atau tak.bole tahan sakit:L n result hsg tu confirm sebelah tube masih ada.

CiliPadiSedap Publish time 25-8-2021 12:52 PM

saman je{:1_152:}

adila39 Publish time 25-8-2021 07:24 PM

Edited by adila39 at 25-8-2021 07:25 PM

Wassalam, u deserve an explaination dari pihak hospital and im sure , did they explain to u? or any official apology ke? if takde u boleh je hire lawyer and quiry tunjuk sebab if takde respond boleh je saman. Defendant 1 - Pihak hospital 2- doctor yang conduct kes you. Hopefully dipermudahkan ya sis.
Pages: [1]
View full version: perlu ke saman