mr.kulop Publish time 10-9-2006 09:42 PM

MotoGP

kekekekekke.. rossi.. gua salut habis sama lu... steady la the dokter..kat philip island ni rossi akan menang lagi:pmuka:

Ax Publish time 11-9-2006 01:20 AM

aku pasan gak xde topik grandprix ehh

td aku lyn gak dr 125cc , trpakse race stop , red flag , time round ke 3
sbb ade accident 2 moto kt tmpt start race

pahtu time rossi tu bes gak ar
kejar2
dah 3/4 litar die potong ..
nsb baek capirosi x trbabas last lap tu..

mr.kulop Publish time 11-9-2006 02:03 PM

kekekeke.. kapirosi tgh benggang time tu.. mau taknye.. dah leading lama baik punya.. tetiba kena potong..sampei nak terbabas kat selekoh tu..

252cc.. ramai yang eksiden.. litar punya la luas.. hampeh betoi dorang ni.. dah nampak moto kat depan terjatuh. elak le.. yg pi langgor sape suruh.. kekeke.. tapi kesian gak tengok sorang2 eksiden.. aku cube bayangkan yang aku eksiden time tu.. peritt perit

mr.kulop Publish time 11-9-2006 02:06 PM

kekekeke.. kapirosi tgh benggang time tu.. mau taknye.. dah leading lama baik punya.. tetiba kena potong..sampei nak terbabas kat selekoh tu..

252cc.. ramai yang eksiden.. litar punya la luas.. hampeh betoi dorang ni.. dah nampak moto kat depan terjatuh. elak le.. yg pi langgor sape suruh.. kekeke.. tapi kesian gak tengok sorang2 eksiden.. aku cube bayangkan yang aku eksiden time tu.. peritt perit

ReuK Publish time 11-9-2006 03:15 PM

Valentino Rossi...

mamat ni kalo dah nak laju ibarat org berlari hendak ke tandas :nerd:

laju wooo...sampai fairing moto dia sondol org kat depan :lol

capirossi ni kuda tua nih...taon ni menyerlah nampaknyer

Abe wakil asia masih lagi di belakang

tweety_cute Publish time 11-9-2006 04:21 PM

abe ada lagi ke?? bukan dia dah masuk superbike??

tweety_cute Publish time 11-9-2006 04:24 PM

tweety pun minat rossi the doctor.. tapi semalam tak sempat tgk sebab kena hantar emak gi pekeliling. sampai je kat rumah, bukak tv tgk2 rossi dah menang.. lega sikit hati....

paling suka semangat dia nak menang tu, letak le kat petak berapa pun, mesti nampak dia usaha nak cantas rider lain..

mr.kulop Publish time 11-9-2006 08:57 PM

Originally posted by tweety_cute at 11-9-2006 04:24 PM
tweety pun minat rossi the doctor.. tapi semalam tak sempat tgk sebab kena hantar emak gi pekeliling. sampai je kat rumah, bukak tv tgk2 rossi dah menang.. lega sikit hati....

paling suka semang ...

ooo.. semangat rossi kamu nak nampak.. semangat doni pedrosa kamu tak nampak.. walaupun lutut dia kena jait masa kualifai.. mula plak dipetak ke 5.. dibelakang hayden.. last dia dapat no.3.. dasat tu.. lagi semangat walaupun kaki dia sakit.. jalan pun terinjut2..lepas habis lumbe dengar citer doni pedrosa terus digegaskan ke hospital.. harap dia sembuh cepat dan dapat lumbe dekat philips island nanti

Ax Publish time 11-9-2006 09:02 PM

Originally posted by mr.kulop at 11-9-2006 08:57 PM

ooo.. semangat rossi kamu nak nampak.. semangat doni pedrosa kamu tak nampak.. walaupun lutut dia kena jait masa kualifai.. mula plak dipetak ke 5.. dibelakang hayden.. last dia dapat no.3.. da ...

tuh ar nmpk jln tehenjut2
igtkn lutut longgar
ehehe

mr.kulop Publish time 11-9-2006 09:08 PM

Originally posted by Ax at 11-9-2006 09:02 PM

tuh ar nmpk jln tehenjut2
igtkn lutut longgar
ehehe

lutut longgar takpe.. ni kaki kena jaitt.. aduhh..bole plak lumbe lagi.. kalu aku tak sanggup.. peritt tu

Ax Publish time 11-9-2006 10:18 PM

cam biase smlm aku tgk gak x ramai penuntun mlysia turun
heheheh

mr.kulop Publish time 12-9-2006 08:37 AM

Memang kebanyakkan orang malaysia ni tak minat bidang permotoran..apetah lagi nak tengok orang berlume.. dah le tiket mahal.. yg aku tau..org indon minat le bab2 motoGP dgn formula 1 ni.. sampai ada website khusus untuk penyokong velentino rossi la.. pedrosa la..

sas_world Publish time 13-9-2006 10:21 AM

Originally posted by Ax at 11-9-2006 10:18 PM
cam biase smlm aku tgk gak x ramai penuntun mlysia turun
heheheh

Ax turun tak??

wa turun... ramai ape! taun nie lagi ramai dr taun lepas..

sas_world Publish time 13-9-2006 10:24 AM

Originally posted by mr.kulop at 12-9-2006 08:37 AM
Memang kebanyakkan orang malaysia ni tak minat bidang permotoran..apetah lagi nak tengok orang berlume.. dah le tiket mahal.. yg aku tau..org indon minat le bab2 motoGP dgn formula 1 ni.. sampai ad ...

sape kate tiket mahal??grandstand cume RM50 untuk 3 hari!!!boleh tukar2 tmpt duduk lagi sbb free seating..

hari jumaat, masuk free..siap boleh pit-walk lagi tu!!perrrgghh!!so kira RM50 utk sabtu dan ahad... mmg berbaloi!!

bukan macam F1... RM1400 utk grandstand...F1 boring pulak tu!!harap bunyi bising, tapi takde action...

mr.kulop Publish time 13-9-2006 06:06 PM

ko jgn sas world.. dlm sukan permotoran ni.. F1 la paling tinggi rating penontonnye.. kedua baru la motoGP..bagi aku F1 lagi best dari motoGP walaupun aku minat kedua2nya.. tambah2 lagi melihatkan jentera yang bersaing..orang lihat sukan permotoran bukan tengok pemandunye.. orang lihat jentera enjin..kehebatan jentera tu..

Ax Publish time 13-9-2006 06:34 PM

ko menteri luar ke
hahahaha
takot aku nk berporem ngn ko
hahhahaha

ShadowChaser Publish time 13-9-2006 08:04 PM

ni baru aku prasan ada topik motogp

Ax Publish time 13-9-2006 11:19 PM

alang2 motogp, selit ar skali cub prix trus ....

hyphrigian Publish time 14-9-2006 12:05 AM

Originally posted by sas_world at 13-9-2006 10:24

sape kate tiket mahal??grandstand cume RM50 untuk 3 hari!!!boleh tukar2 tmpt duduk lagi sbb free seating..

hari jumaat, masuk free..siap boleh pit-walk lagi tu!!perrrgghh!!so kira RM50 utk sabtu dan ahad... mmg berbaloi!!

bukan macam F1... RM1400 utk grandstand...F1 boring pulak tu!!harap bunyi bising, tapi takde action.. ...

iskkkk......aku minat dua-dua..motogp dengan F1...hang sorang kot yang boring tgk F1..aku tak boring pun..nak pulak la ni Schumi tgh berentap dengan alonso...
aku rasa hang ni fans alonso ni..bengang dengan schumi tu yang kata F1 boring....

sas_world Publish time 14-9-2006 01:39 PM

Originally posted by hyphrigian at 14-9-2006 12:05 AM

iskkkk......aku minat dua-dua..motogp dengan F1...hang sorang kot yang boring tgk F1..aku tak boring pun..nak pulak la ni Schumi tgh berentap dengan alonso...
aku rasa hang ni fans alonso ni ...

Mclaren..:nyorok: :nyorok: :nyorok:
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
View full version: MotoGP