bebey84 Publish time 13-9-2006 09:46 AM

kwn saya penah try pil2 ST nyer..konon nak kurusla..tp makan tgk badan die cam biase jer...heheh..last2 die stop makan...lgpon produk die mahai..kalo student susahla skit

inazlina Publish time 13-9-2006 10:10 AM

pernah gaks... tapi dah stop... tak larat coz produk dia agak mahal... amek set muka dlm Rm200, kapsul every month = Rm300... efek tak nampak pun... naz guna dlm 5 bulan jeee... now dah stop

hainina Publish time 13-9-2006 10:36 AM

Originally posted by KakFie at 13-9-2006 09:31 AM
yup...slimming product tak berkesan langsung.Ada instruction tambahan pada pek slimming produk 1) kena exercise 2) diet kena betul.
Kalau ikut dua instructiion tambahan tu saja tanpa slimming...

betul tu...... pantangnya tu baik kita pantang tanpa amik pil2 dia.... sama gak kesan kalu mmg mkn ikut pantang dia...

carlorino Publish time 13-9-2006 05:29 PM

penah pakai skin care set sendayu tinggi....hasilnyer....HAMPEH....
makin buat muka saya nampak kusam. And ada keluar bintik2 merah lak tu...
tak best...

limesherbet Publish time 13-9-2006 05:37 PM

ye ke? aiks... pelik gak. my sis gune sendayu tinggi..adela 2 jenis capsule tu... dlm sbulan turun banyak ohh. terkejut gak..

sebab sebelum turun tu die fleshy. now slim boleh nampak banyak turun. die tak exercise slalu sgt pun mase first month tu.. i guess lain org lain kot die nyer results. kire lucky her la..body system die sesuai ngan sendayu tinggi

darkangel77 Publish time 13-9-2006 07:49 PM

Originally posted by carlorino at 13-9-2006 05:29 PM
penah pakai skin care set sendayu tinggi....hasilnyer....HAMPEH....
makin buat muka saya nampak kusam. And ada keluar bintik2 merah lak tu...
tak best...

:setuju:penah gak pakai produk sendayu tinggi. habih muka rosak. macam burn rupenyer...

True-X Publish time 13-9-2006 08:48 PM

kawan aku pakai sendayu tinggi.. turun ler berat badan skit.. tp mata jadi merah2.. soo dia pon stop...

citybabe Publish time 13-9-2006 11:09 PM

ok...ni nak share review sket on slimming set sendayu tinggi...

rasanya, different body, different effect kot..

dalam 2 thn lepas, makan slimming set, turun 7 kg dlm 6 bulan...lama baru nampak result...tu pun mase tu regularly exercise jaga makan etc ..lepas tu, terus stop, sepatutnya makan slimmertique utk maintain body tapi saye stop terus sebab malas, trus badan naik balik...

skrg ni saya start balik, dalam 1.5 bulan tiada effect apa pun.memang sy ni jenis low metabolism, cepat sgt penat, tak suke exercise...hehe...bile tak turun frust sgt...tp ni baru check, after 2 months baru turun 1 kg...ish...ni nak habiskan 2 set tu lagi...pas tu tgkla nak continue ke idak...

but my fren pulak yg start set ni sama ngan saya boleh turun 4 kgs in 2 months!!!jeles btol...

ciku_nunu Publish time 14-9-2006 06:13 AM

penah pakai sabun muka dia tu.. hapa ntah nama.. golden herb ke? oklah gak... then stop sebab malas nak g cari. kot ada kat sopen komplex senang sket..

ciku_nunu Publish time 14-9-2006 06:20 AM

ops!!! nak tambah lagi... for me sabun tu biasa2 je kesan dia... but for my little bro, dad n auntie memang mabeles!!! my little bro n auntie dari muka jerawat terus jadik licin sampai la ni... kagum sehhhh... my dad plak cakap muka dia rasa bersihhhh je... actually depa start pakai sebab try test yang nunu punya la... tapi tak aci sungguh!! yang tukang promo nitakdak la plak jadi muka licin cam depa.... hangin sungguh!!!

fabiana Publish time 14-9-2006 12:40 PM

fabiana pernah makan d'folia, slimmertique and 1001 Lucidum...adalah untuk 2 bulan...dari segi buang air best gak..tapi untuk turun berat badan,,turun dlm 3 kilo...I pun stop sebab x larat nak
maintain..quite expensive...lepas stop makan ST, I maintain through jaga makan je...nasib baik tak naik
balik berat...

aiman_jannah Publish time 15-9-2006 08:50 PM

member aiman yg keje kat st cakap kalu org yg penah guna produk pengelupasan mmg x sesuweii pakai st..

fairy_fairy Publish time 15-9-2006 08:58 PM

pernah amik and ikut pantang
betul2..turun 5kg dalam sebulan!
pasal terlampau happy,terus
langgar semua pantang.after
that just maintained..tapi sekarang
dah tak amik :)

lows^man^lyrics Publish time 15-9-2006 09:39 PM

Reply #33 fairy_fairy's post

hehe:lol: pantang apa fairy langgar???:stp:

PrintChez Publish time 22-9-2006 12:25 PM

banyak yang review pasal ubat dia jer,tak ramai yang guna skincare dia ker?
dulu muka print jerawat teruk. konon nak try ST, tapi makin menjadi2 pulak. tak tahan arr. dia bagi golden soap, toner, krim. pastu ngan nosegone. dah la mahal, pastu kesannya lambat n banyak step lak tuh. dia suruh guna produk tu sampai nuka print bersih, dah kuar semua jerawat baru la dia bagi skin care set yang rm200++ tuh.orang tu cakap kena makan jamu dia ngan skin care baru ada kesan. malas nak tunggu, print guna produk lain. skrang muka print dah ok...

ccgirlss Publish time 22-9-2006 03:26 PM

i penah cuba produk slimming sendayu. hasilnya I sekarang 55 kg dari 85 kg selepas bersalin tu. I cuba dlm masa 6 bulan. memang take time but bila dah stop mkn pun susah nak naik balik. Kalau naik pun habis2 58 kg. Skin care pulak mmg x berkesan buat abis duit jer.

dahlialina06 Publish time 22-9-2006 05:20 PM

hi sume

jz nak share review.kite penah pakai skincare sensitive skin set die.yg plg bes rasenye cleanser die koz bile pakai je yg kite perasan muke kite bersih dari jerawat.tp lani dh xpakai koz mahal..heheh..:)

zaida Publish time 25-9-2006 08:57 AM

my friend pernah pakai sendayu tinggi punyer produk utk slimming... mmg berkesan... tp mmg agak mahal la brg2 ST ni... dia pun dah stop.. tak larat nak maintain tiap2 bulan.. cuma silap dia lps stop dia x pandai control, ikut habit lama... jd berat mmg naik balik... now baru dia nak mula balik...

arezla Publish time 30-10-2006 03:55 PM

saya mmg cuba byk produk ST ni..slimming pernah try tp xkesan pun..set resdung ok lah xder bersin2 sgt makan dia..skin set pernah guna combination n oily skin set..lps pakai 3set baru kesan ok..ambik sekali intensive facial skin set..ada yg tegur muka ade perubahan lah..tp xtahan mahal lah..skrg dh stop xlarat nak beli..ST ni ok tp xsemestinya sesuai utk semua org...member pakai muka makin teruk..tp yg pasti tindakbalas dia mmg lambat lah sesangat..skrg pakai produk farmasi jer...hehehe

Pe4RL Publish time 30-10-2006 06:08 PM

Originally posted by pandaBear at 12-9-2006 16:42
:geram: produk kurus xder effect la

Aku tak setuju tang nihhh...

Dedulu aku pernah try STnyer slimming pdts
memang menjadik; cuma ur self discipline mmg kena tahap gaban...

kena ikut betul2; strictly follow the instructions & pantang2
tak bleh minum air sejuk2; macam makan jamu gak most of the pantang...

aku turun abt 6 kilos dalam 2 weeks; lepas tuh bosan jaga pantang
terus tak menjadik.. tapi badan still menten, tak naik~lamer gak laaa... :bgrin:

[ Last edited byPe4RL at 30-10-2006 07:25 PM ]
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11
View full version: siapa yg penah guna produk sendayu tinggi