hanimkirrana Publish time 30-10-2006 06:31 PM

produk x bersalah dalam hal ni... mayb diri kita yg x sesuai... sbb tu ada yg berkesan, ada yg x... rata2 yg saya baca
dlm thread ni makan sekerat jalan... mayb dalam sekerat jalan tu, dia dah start proses pemulihan, tapi kita stop... so tu yg x nampak kesan tu... sometimes, kita kena gak fikir, dah bape lama kita ada masalah berat badan ke, kulit kusam ke and etc... so kalau masalah tu dah lama, mana mungkin kita nak kurus cepat... nak cerah cepat... dan bila kita cuba sesuatu produk tu, keadaan semakin buruk, ini kerana anda mungkin berada dalam tahap pemulihan... normal la tu... ikut darah kita... saya x refer utk sendayu tinggi je.. tapi utk semua produk juga... harap maklum...

clairekimberly Publish time 30-10-2006 07:02 PM

my cuz penah guna..habeh muka naik jerawat sebab tak seswai..sendayu tinggi kan produk dia buat dari campuran herba..panas agaknya...tapi sabun golden best bangett..kimb wat mandi

gerhana_bulan Publish time 30-10-2006 10:02 PM

aku pernah guna sendayu tinggi ni... memang berkesan tapi kena pakai berterusanlah, memang produk dia lambat nak tunjukkan perubahan, sedikit demi sedikitlah... ubat dia yang 1001 pun aku makan oklah untuk yang nak kurus secara semulajadi.... tapi kalau makan banyak gak makan ubat apa pun tak kurus2 jugak... setuju tak..

pinky_mermaid Publish time 31-10-2006 09:15 AM

Pinky pernah diberi cuba lucidum 1001 tue...memang bagus kalau badan banyak kolesterol...efek dia, mengantuk..kalau mengantuk tu means banyak la kolesterol...makan for few weeks, dah tak ngantuk...tapi, selera makan la macam menggila...so, Pinky try sebotol tu je la...then, tak dah....

dakcuk Publish time 31-10-2006 12:05 PM

i penah makan ST Slimming set, mmg berkesan dalam 3 bulan berat turun. Since i gemuk air mudah sikit nak turun. Skrg i dah tak makan, Skrg i cuba D'Folia untuk keputihan, awet muda. Since i makan, okla muka nampak glow, keputihan pon quite ok jerawat pon susah nak naik. so this product really works for me. harga pon takda mahal sangat. dulu rm25 skrg dah naikk rm28. bole pakai sebulan. lagi satu i notice, punggung i jadi lebih firm.

guess_lover Publish time 31-10-2006 12:28 PM

hi sume,

guess penah gak makan produk ST tapi bukan slimming produk. pendapat guess dia punye jamu2 tu quite good, penah try produk kecantikan tapi tak seswei ngan guess. muka guess jadik berminyak2 dan jerawat pun bertepek2 kuar.

sheila Publish time 31-10-2006 01:25 PM

MAHAI WOOO...AKK PENAH DULUUU TRY SET JAMU UTK LANGISNG KHAS UTK LEPAS BERSALIN.TAPI TAK LEH NAK MENTEN DIK.. SAKIT POKET KU!!

NASIB BAIK ADA DCL...HARGA MAMPU DIBELI SMUA ORG. EVEN STUDENT. :)

nenekglamer Publish time 31-10-2006 10:55 PM

Skrg tengah try sabun Zeodari dia.Untuk bersihkan hitam2 kt kulit.Kata kakak owner shop tu, sabun ni mmg feedback dia bagus.Tapi ye la.. bukannya sehari pakai dah nampak results.Dah guna dalam seminggu gitu.   SO far, nampaknya cam OK.

shida_shs Publish time 24-2-2007 08:02 PM

Reply #1 akio's post

hi...

my skin once upon a time jenis yg jerawat teruk..pastu pakai lak NV.
tak sesuai...muka merah2,tak tahan panas..photosensitive

pastu cuba gak pakai sendayu tiinggi sensitive skin set..
tapi shida tak sesuai jgk.
despite muka yg dah merah2 cam udang kena bakar tuh, naik pulak jerawat2 halus bersama ruam..:'(
org yg jual tu kater, lama2 dia akan hilang lepas 2-3 bulan pakai..
tapi shida tak sabar nak tunggu selama itu:funk:
sbb takut the longer u wait, the worse ur face

basically shida tak sesuai....

shida_shs Publish time 24-2-2007 08:04 PM

Reply #48 nenekglamer's post

nak tanya...kalu ada jerawat kat badan,zeodari soap tu helpfulker...?:o

hanalisa Publish time 24-2-2007 09:50 PM

adik aku pernah makan.. dia kata tak best tu dia tukar produk lain lak.. sabar je la..

payungterjun Publish time 25-2-2007 11:39 PM

saya pon penah gak guna produk sendayu tinggi nih..
utk slimming rasa cam tak berkesan..
tapi makan d'folia rasa badan sihat skit...
n peroid tak lewat...
tapi pakai die punye slimming losyen...
adoi mak... nak terbakar rasa kulit :mad:

sitizaharahmk Publish time 25-2-2007 11:48 PM

MK guna ST ni sejak dalam pantang anak yang ke 2 setahun lepas.. memang
bagus untuk MK sebab dia buang semua darah kotor sehingga 60 hari..

lepas tu MK sambung lak utk kesihatan rahim dgn d folia dan sedu arrow..

memang lambat kesannya..tapi sekarang hubungan intim tu macam baru kahwin
je..;P

sekarang ni, 3 bulan lepas MK amik slimming set lak.. so far MK dah turun 6 kg..

MK memang nak teruskan mengambil ST ni sebab dia memang best...

mulutbisa Publish time 20-4-2007 11:43 AM

Sendayu Tinggi

Salam sumer...

Ada sesape nak share experience pakai sendayu tinggi..
i tgh mencari skincare yg sesuai..
b4 this pakai sirna sari..rasa tak sesuai.. muke jadi kering semacam..kulit bertompok2..dah la kulit jenis kering..

i nak tau pasal sendayu tinggi.. ok tak produk tu..
Set trial brapa ek..
Ada sesapa leh bagi info..

Jom kongsi pengalaman bersama
TQ

syahza Publish time 20-4-2007 12:01 PM

boleh tgk kat SINI :)

milea Publish time 20-4-2007 12:34 PM

sy pernah guna produk ni, tp tak sesuaila untuk sy..sy terus stop..

taurusgirl Publish time 1-5-2007 01:09 AM

skin care dia tak brape good la tapi jamu dia ok...

arysa Publish time 3-6-2007 11:48 PM

Slimmax drink with hi-fibre cereal.
ada yg dah cuba minuman ni?

ultraviolet Publish time 3-6-2007 11:50 PM

aku penah makan slimming product dia.
tapi tak serasi kot ngan aku. sebab tu masih montel lagi.:mad:

babymeow Publish time 4-6-2007 12:03 AM

Originally posted by mulutbisa at 20-4-2007 11:43 AM
Salam sumer...

Ada sesape nak share experience pakai sendayu tinggi..
i tgh mencari skincare yg sesuai..
b4 this pakai sirna sari..rasa tak sesuai.. muke jadi kering semacam..kulit bertomp ...

penah pakai set dia....product mahal, tapi tak de kesan pun. sampai abis pun tak de kesan.....muka makin kusam ada la...tak sesuai ngan i kot
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11
View full version: siapa yg penah guna produk sendayu tinggi