pai_lin Publish time 8-5-2006 09:10 AM

Reply #68 Chippo's post

Terima kasih atas malumat yang diberikan. Kalau begitu, boleh tak chippo beritahu saya berapakah harga TF yang original itu dan dari manakah saya boleh mendapatkannya? Saya ingin mencuba. Tentang farmasi tersebut, saya tak ada pula maklumatnya kerana ia dibeli oleh rakan saya yang mengirimkannya dari negeri lain. Dah lama dah, beberapa tahun lepas. So, tak de info tu. Sorry.

Chippo Publish time 8-5-2006 09:33 AM

saya dah hantar anda PM tentang TF, sila rujuk disana. Pada sesiapa yang perlu bantuan tentang Penyakit Psoriasis, boleh hantar saya e-mail di aleem4life@gmail.com

Bulan lepas rakan saya dapat 100K RM dari Cina jutawan kerana dapat merawat Psoriasis nya, walaupun teman saya itu mendapatkannya secara yang saya tidak setuju kerana telah memberitahu Jutawan ni yang dia ada satu obat majic boleh merawat penyakit Psoriasisnya. Lalu teman saya itu beri dia TF tetapi telah menukar botol tanpa label supaya jutawan itu tidak tahu obat apa itu. Apabila sembuh, dia dibei ganjaran 100K Rm. Ish macam tu pon leh buat duit.

Agie Publish time 24-5-2006 02:20 PM

Saya sedang cuba TF..baru 3 hari..mudah mudahan ok..dulu jenuh berendam di dead sea...tak elok pun...macam2 jenis ubat dah cuba..tak gak baik..last2 biar cam tu jer..la ni baru nak try TF nih...moga-moga itulah penawarnya..

[ Last edited byAgie at 24-5-2006 02:25 PM ]

Chippo Publish time 26-5-2006 05:19 PM

Cool Agie, stay on your strict regimen of dosage on TF, feedback me your improvements and Like i said, get a couple of photos of before and after Psoriasis for me. Funny here people in Malaysia semua nak tengok dulu atau lihat dulu attitude. They rather read testimonies and see pics rather than believe in concrete scientific evidences. Wierd.

rozy_chin Publish time 30-5-2006 10:16 AM

Originally posted by Agie at 24-5-2006 02:20 PM
Saya sedang cuba TF..baru 3 hari..mudah mudahan ok..dulu jenuh berendam di dead sea...tak elok pun...macam2 jenis ubat dah cuba..tak gak baik..last2 biar cam tu jer..la ni baru nak try TF nih...mog ...

Inshallah saya yakin Agie akan dapat mengatasi masalah Psoriasis ini. Abang saya sendiri menderita dari Psoriasis sejak 12 tahun lalu. Macam macam obat telah digunakan. Jenis jenis supplement kami mencuba dan telah berbelanja banyak sekali namun penyakitnya tetap tidak mahu hilang sepenuhnya. Kami juga telah menggunakan susu yang paling laris sekarang igg plus dan macam macam lagi seperti gano derma, lingzhi, cell food tetapi tidak berhasil.

2 bulan lepas saya dikenalkan dengan Doktor Zainal dari KL. Dia mengesyorkan abang saya untuk mencuba Transfer Factor PLUS dan Gel Transfer Factor renewall. Alhamdulillah, dalam masa botol ketiga, kulit kering dia mulai tanggal dan sekarang dia sembuh sama sekali, tidak ada bekas parut juga dikulitnya. Saya bukan distributor Transfer Factor, sykt mana pun saya tak tahu, saya cuma beli dari doktor sahaja. Tetapi sungguh berkesan. Alangkah baiknya jika saya dipertemukan produk ini dari dulu lagi.

Sekarang ayah saya pula mengambil Transfer Factor kerna sakit Hepatitis B nya. Semalam dia telah mendapat hasil kajian makmal darahnya dan doktor mengesahkan dia bebas dari kuman Hepatitis sama sekali. Alhamdulillah. Hidup kami sekeluarga sudah berubah dengan adanya produk ajaib seperti ini di Malaysia.

Chippo Publish time 30-5-2006 07:08 PM

Dear Rozy,

I am so happy for you. Have faith and insyallah, we shall bring this to the World together. If you need any help, you may always contact me.

Cheers

Chippo Publish time 31-5-2006 03:15 PM

Terima kasih rozy kerana menghantar saya PM. Like i said earlier, kalau anda direkomen oleh Dr Zainal, dan anda berminat, sila rujuk balik kepada Dr Zainal. Tujuan saya disini hanya untuk menyebarkan berita baik sahaja bagi penderita dan bukan untuk semata mata sebagai bahan melariskan perniagaan. Saya lebih suka membantu orang ramai dan saya lebih bahagia dengan doa doa yang ikhlas yang saya terima apabila dapat membantu seseorang dengan meringakan beban penyakit yang ditanggung. Jika anda telah direkomen oleh seseorang yang menjalankan perniagaan ini, maka lebih elok anda follow-up dengan dia. Insyallah saya berdoa anda berjaya.

Agie Publish time 5-6-2006 12:43 PM

Nih nak beritau nih...setakat ni kulit i dah mula beransur-ansur kering..hari demi hari terasa juga kesan pemulihannya ..memula hari tu macam nak pitam..dia tangkap kepala..berpinau biji mata..la ni dah ok..insyaAllah i akan teruskan..la nih badan rasa rengan semacam..kalau abis yang TF advance ni..nak tukar TF Plus plak..harap-harap lah sembuh..amiiinnnnnnnnnnnnn:pray:

Chippo Publish time 6-6-2006 05:37 PM

Insyallah Agie, saya dapat banyak sangat Panggilan dari Malaysia dari org org yang menderita dari Psoriasis. Hampir 100% telah sembuh sepenuhnya. Betapa bahagia mereka apabila penyakit yang selama ini mereka derita, tahu tahu lesap begitu sahaja.

Chippo Publish time 7-6-2006 09:56 AM

Saya amat terharu kerana ramai sangat pesakit Psoriasis diMalaysia yang telah mencuba bermacam macam perubatan tetapi belum berhasil. My e-mail is flooded from queries tentang penyakit Psoriasis dan alhamdulillah, ramai berjaya berubat dalam masa yang singkat 1 - 4 bulan sahaja.

Saya amat bangga kerana dapat membantu rakan rakan seperjuangan yang sama agama dalam menanangi masalah Psoriasis ini. Untuk sesiapa sahaja yang mahu memerlukan bantuan, saya akan berada di Malaysia pada 9 dan 10 hb June. Jikalau anda inginkan pertanyaan lanjut, sila tinggalkan pesan di PM saya bersertakan number talipon supaya saya dapat menghubungi anda dengan mudah.

miehensem Publish time 13-6-2006 01:56 AM

fuh.. lama aku tak baca thread ni.. TF ni kalo area kedah mana boleh dapat? sebab aku baca chippo kata bukan semua farmasi ada juai..

Chippo Publish time 13-6-2006 06:47 PM

Originally posted by miehensem at 13-6-2006 01:56 AM
fuh.. lama aku tak baca thread ni.. TF ni kalo area kedah mana boleh dapat? sebab aku baca chippo kata bukan semua farmasi ada juai..

Akan saya Pm anda nanti dimana terdapat di Kedah. I baru balik dari KL kerana jumpa ramai teman teman yang mengidap sakit Psoriasis. Alhamdulillah, ada yang menalipon saya dalam 2 hari sahaja dan mengatakan bahawa Psoriasis (Kayap) mereka sudah mulai kering dan mulai mengelupas. Sebenarnya saya sendiri susah hendak yakin TF dapat bertindak dalam 48 jam sahaja. Maka tidak sia sia TF digelar Molekul Ajaib (Miracle Molecule) oleh Scientist dari lebih 60 Negara.

rozy_chin Publish time 13-6-2006 06:52 PM

Terima Kasih pada chippo kerana sudi menjumpa saya tempoh hari. Saya nak mengenalkan abg saya pada chippo tetapi chippo sibuk sekali. Walau bagaimana pun, terima kasih, Abg saya sembuh 100%, tidak ada tanda Psoriasis langsung ditubuhnya. Sakit sakit lain dia pun sudah sembuh semua sekali. Memang Hebat, saya dah mulai mengesyorkan TF kepada semua teman teman saya sekarang, kenapa tidak sebab ia lebih berkesan dari susu awal lembu 19 kali ganda, jadi ia lebih manfaat untuk semua.

Sekali lagi, Terima Kasih

Risma Publish time 14-6-2006 01:18 PM

Saya pun berminat nak beli ubat TF nih................. kat mana boleh dapatkan ubat nih.............

Chippo Publish time 14-6-2006 02:04 PM

Saya sudah menjawab pertanyaan Risma melaui PM yang dihantar kepada saya. Sila rujuk disana.

Chippo Publish time 21-6-2006 03:10 PM

Jika ada sesiapa lagi yang ada testimoni Penyakit Psoriasis yang sembuh dengan TF, sila mampir kehadapan. Bagi yang terlepas peluang berjumpa dengans aya semasa di Kl, akan saya turun lagi pada 30th June dan 1st July bagi menolong sesiapa sahaja yang mempunyai masalah Psoriasis. Insyallah anda akan kagum sendiri dengan results nya nanti.

Chippo Publish time 21-6-2006 03:11 PM

Jika ada sesiapa lagi yang ada testimoni Penyakit Psoriasis yang sembuh dengan TF, sila mampir kehadapan. Bagi yang terlepas peluang berjumpa dengans aya semasa di Kl, akan saya turun lagi pada 30th June dan 1st July bagi menolong sesiapa sahaja yang mempunyai masalah Psoriasis. Insyallah anda akan kagum sendiri dengan results nya nanti.

alexandria_iz Publish time 21-6-2006 06:48 PM

sorry if im being sceptical....

kalo betul TF nie berkesan 100%.... ngape doktor2 still kata penyakit nie x bole sembuh 100%? kalo pegi tgk website2 berkaitan psoriasis nie pun... xde satu doktor pun yg cadangkan TF nie...

Chippo Publish time 22-6-2006 09:49 AM

you have every right to be sceptical and you reserve the right to have your own opinion in this matter. Likewise, I have a different opinion and I think doctors are full of shit and crap. Recently I went to a paedaetric hospital in PJ and found 25 kids dying not of Cancer but of Chemoteraphy. Guess what they were prescribed? Vincristine - A drug that was used with disastrous results in 1976 and is banned in so many hospitals. And hospitals in Malaysia says it is latest in the market. I call That a full load of Crap and shit.

Yeah doctors may be pissed off with me, but u think I care???? I cannot care less. Guess What We did?
We got the kids off Chemo with the permission of their parents much to the hysterics of the doctors and put them of TF. Its been 8 months now, all the 25 kids are in complete remission. For your info, they were down with medulla Blastoma (Brains Tumors). Thats what I call shit and Thats What I am skeptical about, conventional treatments. Come on Doctors, blast me.

Cakkkk....aaaa Publish time 22-6-2006 10:08 AM

Originally posted by Chippo at 13-6-2006 06:47 PM

Akan saya Pm anda nanti dimana terdapat di Kedah. I baru balik dari KL kerana jumpa ramai teman teman yang mengidap sakit Psoriasis. Alhamdulillah, ada yang menalipon saya dalam 2 hari sahaja dan mengatakan bahawa Psoriasis (Kayap) mereka sudah mulai kering dan mulai mengelupas.

Chippo....

U mean Psoriasis atau kayap???
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17
View full version: ECZEMA & PSORIASIS