popinjay Publish time 13-2-2008 10:00 AM

k.zee..
cek pm..:loveliness:

YellowRose Publish time 13-2-2008 06:36 PM

Originally posted by hanezz at 13-2-2008 08:28 AM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
sejak makan MAB ni nez noticed kulit muka jadik kurang berminyak. sebelum ni mmg jenis muka berminyak. tp skrg ni minyak dimuka pun dah berkurangan. jerawat pun semacam segan nk tumbuh dimuka nih.

Sesetengah yang mmg kulit cerah kat pipi jadi pinkish pulak....pancaran dari dalam ke luar....mecantikkan kulit....sampai org ingat pakai blusher la pulak....

YellowRose Publish time 13-2-2008 06:37 PM

Originally posted by popinjay at 13-2-2008 10:00 AM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
k.zee..
cek pm..:loveliness:

Kak zee dah reply

hanezz Publish time 14-2-2008 08:10 AM

Originally posted by YellowRose at 13-2-2008 06:36 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif

Sesetengah yang mmg kulit cerah kat pipi jadi pinkish pulak....pancaran dari dalam ke luar....mecantikkan kulit....sampai org ingat pakai blusher la pulak....

kulit muka nez tak la cerah. hitam manis jer. tapi muka nampak bersih la terhindar dari jerawat. dan parut jerawat pun makin pudar. oleh kerana kulit muka berminyak jerawat pun suka la menyinggah. tapi sekarang tak lagi :loveliness:

YellowRose Publish time 16-2-2008 12:25 AM

MARILAH KITA MENGEKALKAN KESIHATAN DAN AWET MUDA DENGAN MENGAMALKAN MAB SEBIJI SEHARI.......SELAMA 21 HARI.....DALAM TEMPOH TAK SAMPAI 21 HARI DIJAMIN ANDA AKAN MERASAI KESANNYA......JOM PAKAT-PAKAT CUBA DAN SHARE KEHEBATANNNYA DI SINI...:)

YellowRose Publish time 16-2-2008 12:32 AM

Latest Testimoni

Dah Dapat Turunkan Berat Badan Hanya Dgn 1 Botol MAB

Psstt nak bagitau nak habis dah sebotol tapi yg bestnya hubby bagi tau u ni dah kecik banyak ni ialah jeans yg hari tu takleh nak zip ni dah longgar habis pakai pun cam loose je tu baru satu botol kalu 10 botol? hehehehehe.... ngeh ngeh ngeh (tolong up sikit)...

lina726 - page 103

JOM PAKAT-PAKAT AMALKAN MAB....DENGAN HANYA SEBOTOL BULEH TURUNKAN BERAT BADAN....TAK PERLU LAGI BERDIET,BERSAUNA,MAKAN UBAT KURUS.....HANYA DENGAN SEBOTOL MAB........TAK PERCAYA JOM CUBA:)

tasha76 Publish time 16-2-2008 01:31 PM

Originally posted by YellowRose at 28-1-2008 08:19 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif

Tasha....memang peringkat awal apabila habis sebotol...sesetengah wanita mengalami turun haid yang tidak menentu ....warna cekelat..sekejap ada sekejap tidak...Ini adalah tindak balas awal MA ...

Lama tak masuk sini
Tasha masa makan sebotol dulu ,..weight turun sampai 5 kg sebulan. Tak yah buat apa pun. Orang pun tegur nampak muda. nantilah after period ingat nak sambung balik.

YellowRose Publish time 17-2-2008 12:48 PM

Originally posted by tasha76 at 16-2-2008 01:31 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif

Lama tak masuk sini
Tasha masa makan sebotol dulu ,..weight turun sampai 5 kg sebulan. Tak yah buat apa pun. Orang pun tegur nampak muda. nantilah after period ingat nak sambung balik.

Elok sambung balik....banyak khasiat yang terkandung dlm MAB nih

YellowRose Publish time 17-2-2008 12:50 PM

Testimoni terkini pelanggan offline kak zee yang selama ni ada penyakit senguggut....alhamdulillah dah ilang belum sempat abis sebotol....lagi sorang customer kak zee ni selalu kebas-kebas hujung jari....pun ilang penyakit kebasnya.....nak sambung makan lagi.....:)

YellowRose Publish time 19-2-2008 12:33 AM

Bagi yang mengamalkan pil perancang.....sebelum ni period kluar mungkin sket....bila makan makjun ni mencurah2 kluar.,kadang2 darah lama2 ketoi2 kluar...diaa cuci dalam perut tu.....sape yang beli MAB tusiap sedia yek.....dan jangan stop makan/makan selang2....just continue sampai abis 21 biji....

sueria_azlee Publish time 19-2-2008 11:54 AM

yellow..check PM & reply ASAP yerk..thanks:loveliness:

YellowRose Publish time 19-2-2008 01:16 PM

Originally posted by sueria_azlee at 19-2-2008 11:54 AM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
yellow..check PM & reply ASAP yerk..thanks:loveliness:

kak zee dah reply...

princess911 Publish time 19-2-2008 08:00 PM

salam kak yellow saya sgt bminat ngan produk nie,period dtg tk tentu hrbulan,tak per ke kalau mkn ngan produk kurus laen? BTW saya dr Brunei camner urusan pos dan sb nyer?

princess911 Publish time 19-2-2008 08:24 PM

tolong PM harga nya kak yellow..THANKS banget

YellowRose Publish time 20-2-2008 03:54 PM

Originally posted by princess911 at 19-2-2008 08:00 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
salam kak yellow saya sgt bminat ngan produk nie,period dtg tk tentu hrbulan,tak per ke kalau mkn ngan produk kurus laen? BTW saya dr Brunei camner urusan pos dan sb nyer?

tak de masalah...sebab MAB 100% diperbuat daripada herba...nanti kak zee PM

kokocrunch Publish time 20-2-2008 04:14 PM

tolong PM harga and cara pembayarannya kak yellow

tq:loveliness:

YellowRose Publish time 21-2-2008 02:12 PM

JOM KITA LIHAT TESTIMONI BERIKUTNYAAA........BIAR RAMAI YANG TERUJA DENGAN MAB NIHHH:P :P

Testimoni 35
Hilang sembelit

Akak, peratus utk pregnant selepas abis period ni ada tak?, takut terbabas lak..hubby pun asyik tanya hahaha bkn apa kak nak kepastian...lina dh ikut cara mkn akak suruh, Lina mkn setiap hari, jam 10.30 mlm sblm tido itu yg lina plan lah paling senang, so far alhamdulliah baru mkn 3 hari ni takde apa2 lak yg tak kena, klau dulu mkn herbal2 ni sure sembelit now dh tak apa2...sembelit pun ok dh..mmg best lah mab nie.. sorrylah tanya soalan bonus ni
azlina0107 - page 41
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 36
Mengamal MAB menambah stamina - daki telaga 7 lagkawi sambil dukung anak

Kak ni nak citer skit Cuti raya Cina ari tu saya gi bercuti kat langkawi kak... siap gi telaga tujuh tue... akak tau bukan senang nak gi telaga 7 tuh siap kena naik 360 anak tangga tue.... berpeluh2 gak coz dukong anak sekali ... adik lelaki saya siap tanggal baju coz dah tak tahan sangat dan berpeluh... bila time balik tu sekali lagi kena turun 360 anak tangga... mak,adik+adik ipar saya sampai jer kat kereta mengeletar kaki2.... tapi Alhamdulillah saya tak rasa letih,kaki tak mengeletar dan kaki tak jadi tegang or sakit kat peha n betis seperti mak , adik + adik ipar saya walaupun saya tak cukup tido kerana menjaga anak kecil saya demam + batuk + selesema.... keesokkannya semua mengadu sakit kaki nak jalan pun sakit coz rasa urat tegang jer & letih.... dan sekali lagi Alhamdulillah saya tak alami sakit seperti mereka semua ... Ni berkat makan MAB la nih... terima kasih MAB.

tima kasih mab.......akak pun tima kasih pd mab jg u all semua.
jaza - page 40
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 37
MAB mendapat kepujian org yg mencuba

lama dah tak online nie..page pong dah banyak..jenuh baca satu2 nak tau perkembangan..lyn makan MAB dah 3 botol so far okes.. cuma makan jek dok selera ja.. huhuhu.. tapi berat tak naik la plak.. nanti nak order lagik MAB sbb stok nak abis.. ari tue beli 5 botol.. 3 botol kasik mak,mak mentua ngan mak sedara test.. semua ckp ok.. hmm.. nanti lyn sms yek kak zah...
havoclyn - page 41
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 38
Mulanya testing saja, tapi terbukti keberkesanan MAB terus tambah stok

baru abis btol pertama pd 22/2 ari tu tgh rest 7 hari 3 ari pastu kuar period dah...cuma masa makan dlm 12 ari tu ade kuar darah lama gak dlm 8ari, ni kuar lg...sabar je la kan, sbb akak zah kata dia keluarkan drah2 yg masih ada sbb baru pas bsalin.Tak tau la sbb mkn MAB selera makan kurang dah turun 2kg ...sronok gak.

ni nak order lg 2 botol...nanti sue pm @ sms akak kalau dh masuk duit ok kak...
sue_liah - page 41
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 39 - solve prob jerawat/mendapat pujian suami

Semlm adalah MAB yg terakhir mkn, so ari ni dah start rest..akak lina nak order lebih sikit MAB boleh simpan lama tak...jerawat ari tu keluar dah ok makin kurang dah...muka pun lina perasan ada seri2 hahaha..(puji diri sendiri)...pasal yg bersama mmg tip top...hubby pun tak ckp apa2 hahaha malah makin puji lak...

azlina 0107 - page 44
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 40

- dulu badan sakit2/sengal2, dgn MAB semua tu dah ok
- dulu bersama dgn hubby nak nola je, sekarang dh ok
- dulu malas bangun tido sekarang dgn MAB, senang jer bgn
tido
- ambil MAB badan pun dah mula berpeluh, dulunya tak
berpeluh
- berat bdn sekarang maintain
- perut tak lagi meleper lepas bersalin

sy slama ni pakai kaedah rancang sendiri je..... dan x penah amik apa2 suppliment utk bdn... so, mmg x leh nak compare2 dgn MAB... cuma skang leh story psl kebaikan yg sy dpt dr MAB...

slps bersalin ari tu... badan slalu sakit2 sengal.... kdg kalo kat dapur.... x pakai selipar atau lapik kaki.. mula la ms nak bangkit dr tido tu... masya'allah.... hanya tuhan jer yg tau betapa siksa sakit pinggang.... kat opis kalo berdiri lama... mula la lenguh lutut... blk umah mcm nak demam je rs.... nak bersama ngan suami pun kdg asik 'bg alasan' je... sbb slps itu... bdn sakit2.. mcm x cukup stamina pun ada....

dgn MAB walaupun ms tu... br mencuba 8 biji... sy dah dpt rskan perubahan... masalah tersenarai kat atas pun dpt di atasi.... bdn makin cergas.... berpeluh.... dan yg plg penting ketengangan perut dah dpt di atasi... mungkin peranakan... sbb ms pantang... sy urut x sampai 'target'... asik masalah berebut bidan je.... hehehheh.... dan yg lebih penting... ukur lilit perut sy... makin berkurang... tp berat bdn masih maintain... x pyh dah nak ssh2 cr pil lain utk kempiskan perut rsnya.... :lol:
tima kasih MAB.....
_minami_ - page 44
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 41 - bdn sihat/jerawat semakin kurang

askum kak zai...ermmm apa nk bagitau yeaa...lina dh mkn dkt 11 hari alhamdulliah dh sihat skrg, mgkin betul gak akak bgtau beberapa hari ni x sihat coz bila mkn MAB ni rasa mcm dia bg keluar segala2 mcm yg kt badan ni..tp yg paling ketara lina tgk muka lina ni mmg berjerawat bl time period since mkn MAB dlm 11 hari ni tgk mcm dh kurang cepat sembuh...itu yg best boleh...so far period mcm biasa takde dtg 2X tak tau lak next month...tapi semuanya alhamdulliah lah...cuma 1 je yg TUUUUUTTTT masih 50/50 hahaha.....
azlina0107 - page 44
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Testimoni 42 - Dapat menikmati wanita sejati setelah 6 btl mengambil mab

kak zah saya nak 2 botol MAB ye. saya dah transfer pakai maybank2u.akak check PM ye.

Alhamdulillah saya dah makan 6 botol MAB.saya rasa badan lebih sihat dan dapat menjaga kewanitaan saya :D .memang berbaloi.tak perlu nak makan ubat atau jamu-jamu lain.

midimiza- page 47
--------------------------------------------------------------------------
testimoni 43
mab membongkar segala penyakit n terus mengubat

Promote kat kawan opis jer..itu pun baru botol pertama (2 biji lg nak abis)... kat adik ipar dah promote dah banyak kali x jalan arr... dia rasa dia muda lg kot.. biarlah dia...

hat kawan tu pun macam2 tindak balas yg di alami... mula2 pening,pastu panas x tentu hala samapai x bleh tido sib baik 1 hari jer..pas tu lenguh sebelah tangan,sekarang athma...saya jawab arr MAB tu memang nak bongkar semua penyakit dalam badan kita tu yg jadi cam tu tue...hehehe
saya siap bg tau situasi saya sebelum saya serasi ngan MAB lagi...
last2 dia order sampai 5 botol..

azlina 0710 - pm
---------------------------------------------------------------------------
Testimoni 44
Menurunkan berat badan 4kg

mab ni mmg best..ikutkn rs nk je telan 2bijik
so far len dh mkn alham'lilah badan jd sihat...
skang mab ni treatment la kiranya.....
berat pn dh turun...tp musykil peyut buncit gak....nk ramai yg tegur sy makin tembam....tp timbang berat makin turun fr 63kg - 59kg
camner tu yek.. :roll:

len_za - page 49
-----------------------------------------------------------------------------
Testimoni 45
4 thn monopouse mkn mab period jln balik
saja nak bagi info kat sini.
mak sy dah monopouse 4 thn tapi sejak mkn MAB ni btl ke 2 periodnya dtg balik.
anne69 - page 23

YellowRose Publish time 21-2-2008 02:17 PM

Originally posted by kokocrunch at 20-2-2008 04:14 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
tolong PM harga and cara pembayarannya kak yellow

tq:loveliness:

akak dah PM

tommygirl Publish time 22-2-2008 11:27 PM

hi kak...

lama dah tak jenguk thread nie... :)

tommy amatlah berpuas hati ngan MAB nie...

bdn tak penat... kurus, susahler nak ckp sbb kebetulan tommy mmg tgh on diet mode.. :$

tapi as for 'hubungan' suami isteri... mmg dah terbukti berkesan... tommy sendiri kagum ngan perubahan tommy dan husband mmg senyum meleret ajerlah... :$ :$ :$

tima kasih kak... sejak makan MAB nie tak pernah lagilah buat2 tidur... :lol: :lol: :lol: :lol:

YellowRose Publish time 23-2-2008 01:10 PM

Originally posted by tommygirl at 22-2-2008 11:27 PM http://forum3.cari.com.my/images/common/back.gif
hi kak...

lama dah tak jenguk thread nie... :)

tommy amatlah berpuas hati ngan MAB nie...

bdn tak penat... kurus, susahler nak ckp sbb kebetulan tommy mmg tgh on diet mode.. :$

ta ...

fuyooo....TQ sebab sudi kongsi testimoni mengenai MAB....kucing dah mengiau kembali malam-malam ek :lol: kehangatan kembali terasa....
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18
View full version: MAAJUN ANGGUN BISTARI~