PakLongChat Publish time 27-1-2008 12:43 AM

Originally posted by eastrun at 26-1-2008 03:39 PM http://forum4.cari.com.my/images/common/back.gif
Assalammualaikum

Aku nak tanya, be open ok...

Bila laki penetrate zakar dalam faraj isteri then, when climax,macam mana nak determine yang isteri tu pecah dara..Maksud aku, apa tanda2 dia?. ...

senang jer. dia meleyup macam bunyi meghiam buluh. Hang terkejut sakan. Jiran kat sebelah ghumah cleh dengah masa dara tuh pecah. BUM BUM :lol:

syaz_xxl Publish time 27-1-2008 01:33 AM

Reply #11 wmhafiz's post

;P ;P ;P ;P ;P

atomicman Publish time 27-1-2008 09:58 AM

bunyi dia ppppprrrrfffftttttt!!..... :lol: :lol:

eCho Publish time 27-1-2008 01:10 PM

klau pengalaman aku la..bab bab pecah dara anak org nie kan:lol: :lol: ...mcm2 bunyi ada.....ikut atas tubuh masing2...klau yg berisi bunyinya lain...klau kurus lain plak...:lol: :lol:...bunyi pop...kadang2 bunyi angin kuar cam ni kuizzzz.....:lol: :lol: ;P ;P

dragger Publish time 27-1-2008 06:11 PM

vvvvrrraaaaappppp...!!!! bunyi VTEC bukak pada kadar 5400 rpm... ;P ;P

basiron Publish time 28-1-2008 08:46 AM

Reply #25 dragger's post

hahahahahahahaha

joeyss Publish time 30-1-2008 09:20 PM

hehehe.. korang ni kecian dekat dia. punya baik dia tanya.. dia takut tak ada bunyi kot :L :L :L

joeyss Publish time 30-1-2008 09:21 PM

hehehe.. korang ni kecian dekat dia. punya baik dia tanya.. dia takut tak ada bunyi kot :L :L :L

blue_april Publish time 30-1-2008 09:52 PM

perlu ke tau bini tu pecah dara ke tak...:o :o

ala..ms make luve nnti klu isteri nko inesen bangat...maknenye dia stil dara arr...

umairah5566 Publish time 1-2-2008 04:10 PM

biar aku jwb..nak tahu pecahnya dara isteri yg simple adalah darah. Tapi tak semua perempuan akan mengeluarkan darah sewaktu daranya pecah. Darahnya pun bukan byk, depend. Tapi ada juga yg tak mengeluarkan darah. Sbb tak semua perempuan dilahirkan mempunyai dara. Ada yg dilahirkan tidak mempunyai dara langsung. Cuma yg penting kat sini adalah dia tidak pernah melakukan seks langsung. Dara juga boleh hilang apabila bersukan atau aktiviti lasak. Tapi hilang dara kerana seks dan hilang dara kerana aktiviti adalah 2 perkara yg berbeza. Sbg lelaki biasanya u dpt merasakan sewaktu pertama kali melakukan hubungan seks dgn isteri dan u boleh bezakan sama ada isteri telah ditebuk tupai atau tidak. Jgn judge perempuan itu perempuan jahat jika terbukti ia telah ditebuk tupai. Mcm mana hebat pun seorg perempuan jika tak reti memainkan peranan ketika seks, lama2 ko lelaki akan bosan jugak. And one more thing..seks boleh menghilangkan 1001 masalah dunia jika dilakukan dgn penuh nikmat dan ikhlas. PESANAN INI KHAS UTK MEREKA YG DAH BERKAHWIN.:loveliness: :loveliness:

kekbelacan Publish time 2-2-2008 09:43 PM

sah2 takde bunyi
puting beliong ribut taupan kau memang tak kan dengar punye
bunyi yang kau dengar bunyi "sedap" kau je...;P

amazed Publish time 3-2-2008 08:30 AM

Originally posted by blue_april at 30-1-2008 09:52 PM http://forum4.cari.com.my/images/common/back.gif
perlu ke tau bini tu pecah dara ke tak...:o :o

ala..ms make luve nnti klu isteri nko inesen bangat...maknenye dia stil dara arr...

kalu gitu half of the world women's population masih ber 'dara' la sebelum first nite tu;P... sbb pompuan zaman sekarang ni boleh buat2 inesen aje   cam kita lelaki gak   hehe...

amazed Publish time 3-2-2008 08:31 AM

Reply #30 umairah5566's post

tak semua perempuan dilahirkan mempunyai dara. Ada yg dilahirkan tidak mempunyai dara langsung

aik.. ada gak pompuan lahir memang tak ada daradan ada yang ada dara.. aku tak penah dengar yang ni..

ocimaru Publish time 6-2-2008 09:52 AM

tak sempat nak dgr bunyi tu..asyik dgr bunyi ahhh,ahhhh,ahhh,ahhh...tension btl, tak bleh ker kalu senyap

diana04 Publish time 6-2-2008 10:02 AM

tol tu..cam aku punya la menahan dr rasa sakit sampai tak prasan bunyi pun.. yg aku tahu darah jer mengalir..huh sakit ooo.. hehehe

sajer Publish time 6-2-2008 01:02 PM

Depends pd bdn seseorg.
Ada pecah dara yg berbunyi dan ada yg tak.
Klu berbunyi pun xde la bunyi kuat sgt.
Biasanya ada darah keluar dr kemaluan perempuan.
Tapi tak byk mcm darah period.
Darahnya mcm darah luka.
Tp yg pastinya pecah dara mmg sakit.
Klu suami yg dpt isteri masih virgin, bertimbang rasa la sket masa nak penetrate.
Sbb isteri mmg rasa sakit sgt masa 1st time lelaki nak penetrate.
Tp lps dah lolos, baru rasa sedap & isteri lbh selesa.

JERONG_GERGASI Publish time 6-2-2008 06:14 PM

nak tau bunyi pecah....>>>

arghhh urgghhhh argghhhhhh sedaaapppppp banggggg arghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :lol:

jagung Publish time 7-2-2008 02:38 PM

ermmmmmmmmmmmmmm.........:o

dragger Publish time 7-2-2008 10:54 PM

erk! :funk: :funk: :funk:

terrace Publish time 8-2-2008 12:50 PM

korang ni kalau xnak membantu jawab soalan janganla posting!wat sepah spam je:shakehead3:
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11
View full version: Pecah dara