kak_khem Publish time 23-11-2009 08:15 PM

tepek testimoni lagi....ni anak dara yg mengamalkan MBBS

"Siti" <xxx0912@yahoo.com>

To:
"kak khem" <kak.khem@yahoo.com>

kak..kheeemmmmm...hihi
tersilap amik lah..period time i amik dua kali sehari, pagi danmalam....aduhh..n how?? Hope nothing bad happen... InsyaAllah,..lepasni, saya akan lebih alert dengan pengambilan sehari satu kali(malam).
selama saya makan MBB nie, memang best..rasa nak telan satubotol..hihi. Saya tak kahwin lagi, tapi rasa di bahagian bawah tue,lain mcm jerkhttp://www.wanitamelayu.com/forum/images/smilies/bonbon/a07.gif.. so sebb tak khwin lagi la, kalau nak 'test' penangan tu tak boleh lagi laaaaa..hihi..
apa yang dapat saya rasai sekarang nie, dengan MBB saya banyak jugaklah at first kuar angin dan lama2 tu dah ok,member pun tgk lainjerk,malu plak...hekhek..
haid pun ok,alhamdulillah.
cuma badan saya agak cepat letih sikit,lenguh2 tu jer...
akak..nanti i nak order lagi yer,the big one..

kak_khem Publish time 23-11-2009 08:17 PM

satu lagi testimoni....share melalui pm jerk...

salam....

sabun tu klu size besar - besar mana ada x cam size sabun biasa ataukecil sket mcm mior...sebab cik abg guna dia cakap best dia guna sabunmior tapi mahal sangat la so dia nak try tukar sabun sireh dia cakap okkulit x kering bau pun ok.
maajon bonda basah tu dah mkn dkt 7 hari dah kot... surprise..... sajecuba2 minum air yg ada ais white discharge x keluar pun klu x bila ajeminum ais discharge tu kluar punya le banyak sampai kena pakai pantyliner. best kita nak order yg botol besar le pulak senang sket. naktanya maajon pulih dara extra tu sama x function cam maajon bonda basah- melancarkan darah sebab cik abg kata muka dah nampak ada darah sketklu x muka nampak pucat aje...

ferruginea Publish time 30-11-2009 09:59 AM

142# kak_khem salam..

Rasenye mcm kurang info lg Pasal makjun MBBS nie.. Perlukan bnyak lagi testimonial dari pelanggan.
Nak tanya kalu yang makan makjun MBBS ni tp masih grip tak kuat nak wat camne ek. Ade tak gabungan @ campuran yg sesuai produkni.Bagaimana masa utk makan majun montok,payudara & MBBS nie. Bolehke makan 3 makjun ni dalam sehari. Sedangkan makjun MBBS kena ambil 2kali sehari. Tak overdose ke. tQ

kak_khem Publish time 30-11-2009 01:49 PM

143# ferruginea

salam,
ni antara info yg saya dpt..selebihnyabergantung pada tindakbalas pengguna itu sendiri....

istilah overdose ni depends pada keutamaan pengambilan produk.kalau utk payudara tak perlu combine montok + payudara super, memadai salah satu...sbb tu saya tekankan keperluan produk pada individu...jika nak firmkan breast boleh ambik payudara super sahaja...

jika ingin combine montok atau payudara super dan mbbs ni perlu gapkan masa antara sejam atau lebih...

cara pengambilan biasa mmg disarankan 2x sehari jika dh dpt kesan yg diinginkan dan ingin menten memadai ambik sehari skali....

semoga membantu...

kak_khem Publish time 30-11-2009 01:50 PM

sedikit pembetulan MONTOK & PAYUDARA SUPER bkn dlm kategori maajon tp dia lebih pada jamu kapsul...

salad Publish time 30-11-2009 02:19 PM

kat mana nak beli jamu ni?

kak_khem Publish time 30-11-2009 02:45 PM

146# salad

salad area mn?

cuber cek peti sorat

salad Publish time 30-11-2009 06:05 PM

147# kak_khem
saya kt area kl.cam berminat nak try

kak_khem Publish time 30-11-2009 09:37 PM

147# kak_khem
saya kt area kl.cam berminat nak try
salad Post at 30-11-2009 18:05 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif

beres salad...

kak_khem Publish time 1-12-2009 06:23 PM

ada yg bertanya...anak dara boleh ke mkn MAAJON BONDA BASAH SPECIAL ni?
jawapannya boleh...telah byk membantu ramai gadis atasi masalah lemah2 badan..sakit2 sendi juga telah merawat masalah keputihan mereka...

kak_khem Publish time 2-12-2009 11:02 PM

yg dah ada mbbs ni sblm tdo jgn lupa telan mlm ni yer...;P

kak_khem Publish time 4-12-2009 10:23 PM

kini sabun sireh pulak mendpt sambutan hangat dikalangan pengguna...

ada perubahan pada kulit mereka selepas menggunakannya

marla69 Publish time 6-12-2009 09:58 PM

kak khem, nak tanya pasal jamu pelansing addura tu... berkesan tak?

kak_khem Publish time 6-12-2009 10:18 PM

kak khem, nak tanya pasal jamu pelansing addura tu... berkesan tak?
marla69 Post at 6-12-2009 21:58 http://forum.cari.com.my/images/common/back.gif

sorang pengguna mkn jamu pemukul lemak dia kata membantu...disamping dia combine dgn losen halia bara...yg langsing tu takde lagi testimoni dari cust saya...yg dari saya bkn dari addura yer...{:1_141:}

miaowie Publish time 7-12-2009 01:01 AM

kak_khem.. vegetarian leh mkn ke MBBS tu?

botoi bsaq tu tahan bape bln? 2 bln?

adik lom kawen nih..

kak_khem Publish time 7-12-2009 08:40 AM

155# miaowie

lom kawin pun leh ambik..try btl kecik dulu..ada pengguna yg ambik btl kecik tahan dlm 3 minggu...

kak_khem Publish time 8-12-2009 08:59 AM

baru dpt testimoni dari pengguna baru MAAJON PULIHDARA EXTRA...sblm ni ada masalah keputihan dan bermcm2 prdk dah cuba...tp sejak amalkan maajon ni keputihan dia reda...hanya pengambilan sebiji sehari....

syukur sgt katanyer...tak perlu bergantung dgn menukar pantyliner...

kak_khem Publish time 11-12-2009 11:48 AM

ada juga testimoni yg saya terima dari gadis2 dan wanita yg telah berumahtangga yg mereka sudah tidak bergantung lagi pada pantyliner setelah mengamalkan maajon bonda basah atau maajon pulihdara extra...

pada yg belum mencuba boleh la menerai...

sharing is caring...{:1_141:}

kak_khem Publish time 11-12-2009 11:49 AM

yg bakal mendirikan rumahtangga...boleh la bertangas dgn AIR HERBA SIREH...

yg dlm pantang pun boleh mengamalkannya....

wengers Publish time 12-12-2009 07:44 PM

tgk zarina ni triigt pasal gambar2 tu dulu...hemmm
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17
View full version: Produk keluaran Zarina Zainoordin