moimed Publish time 21-5-2008 09:27 AM

bobbie u kena kat mana? alahai hopefully ler lulus...try google pasal trengkas tak dpt ler.......:'(

bobbie80 Publish time 21-5-2008 10:56 AM

aku dpt kat KK...ujian 26hb ni...jam 3.30 ptg...huhuhu...

MayGirl07 Publish time 21-5-2008 11:07 AM

ala, releks... dia baca slow2 jek.. bukan laju pun.. sempat sgt kalau nak tulis..
sepatutnya kena la buat trengkas.. tulisan yg cam cacing tu.. tp aku tgk, ramai yg buat tulisan biasa..
pastu yg tak terkejarnya, time type dlm komputer la.. kalau korang leh type lajus, bagus la..
dia bg 8 minit tuk type 2 rencana.. kalau laju type, boleh semak selepas type. kalau x, hantar aje lah apa yg dah di taip tu..

moimed Publish time 26-5-2008 12:32 PM

aah..aku dah hadapi pon exam tuh...so far, mmg tgk budak sebelah pontak tulis trengkas pon...ringkas ada ler...hehehe...moi pon mmg tak ptau mcm mana ruper trengkas tuh...just score dlm typing jer la...hopefully lulus ler...senang jer...dia baca pon lambat2 jer...mmg boleh kejar...

artgeex Publish time 4-6-2008 12:36 PM

alhamdulillah, aku pun dah lepas ujian ni kejap tadi

tu la, kalau dia nak jugak orang pandai tulis yang macam toge tu, maka aku bergantung harap pada markah taipan je la

kalau tak, insyaAllah yakin boleh :$

artgeex Publish time 4-6-2008 12:38 PM

btw, terima kasih pada semua yang sudi jawap soalan aku. Haah, aku ambik exam kerani setiausaha. Harap kali ni sangkut la, sebab apa aku buat sekarang pun bukan menjamin sangat. Nak gak kerja yang menjamin hari tua yang berpencen :$ ;P

moimed Publish time 11-6-2008 03:50 PM

bila nak kuar result nih yer? aku cek kat website tak kuar lagik...lambat gak yer...next week kena interview kat matrade plak...tapi belah bagi nak pi ke tidak...

artgeex Publish time 11-6-2008 07:59 PM

Reply #27 moimed's post

pegi je, matrade tu agak besar jugak kan? dengarnya gaji boleh tahan kat situ

result ni sebulan la paling cepat dia kuar, tak mungkin kuar dalam seminggu dua

artgeex Publish time 3-7-2008 07:12 PM

so korang yang pergi ujian itu hari, camne lulus tak?

aku alhamdulillah lulus :loveliness:

kebolehan menaip diperolehi dari berchatting dan berporum ;P

tapi memang gembira la sebab dah lulus :loveliness:

bobbie80 Publish time 8-7-2008 09:58 AM

Originally posted by artgeex at 3-7-2008 07:12 PM http://eforum.cari.com.my/images/common/back.gif
so korang yang pergi ujian itu hari, camne lulus tak?

aku alhamdulillah lulus :loveliness:

kebolehan menaip diperolehi dari berchatting dan berporum ;P

tapi memang gembira la sebab dah ...
aku pun lulus gak..tp blum terima lg surat panggilan intvw...ko dah kena panggil erk...kwn aku dulu pas dpt tau result jer 1 mth after kena pggl intvw....

artgeex Publish time 12-7-2008 08:36 AM

Reply #30 bobbie80's post

belum lagi la, belum sebulan pun lagi kan? kalau ko dah dapat ko update sini yek

tapi frust ni, interview lagi, mesti tahun depan baru merasa kerja baru ni (kalau berjaya)

tak boleh ke dia panggil terus je. den fail sikit la part interview ni :mad:

shuffeak Publish time 13-7-2008 10:22 AM

Reply #31 artgeex's post

bekas banduan tak dipanggil bekerja la kaka geex:'( :'(

Farisazizi Publish time 23-8-2016 10:54 AM

Ada sapa taw kat mana nak ambik ujian ne x
Buntu dah ne?
Pages: 1 [2]
View full version: Ujian Trengkas