bender Publish time 9-9-2004 08:42 PM

uwekkkkkk!!!!!!!!!!

senahsirap Publish time 9-9-2004 10:21 PM

Originally posted by FaRiShAsYaHaNaZ at 2004-9-9 04:48 PM:
adoii la ... td sebelum tgk PGL ... saya gik la mkn kat food court sebelah GSC tuh .... gerai sebelah sizzling mee tuh ... mulanya order mee goreng ... bila da makan sikit ... sekali ade lipas la!: ...
uiks...ye ker? sian ko...aku baru cadang nak gi makan sizzling mee esok...dah lama tak makan...

kakn Publish time 10-9-2004 10:04 AM

Ingat an ado yg try kek villa tomyam tu.. den pun makan kek kodai sobolah punyoi sobolah.. jauh skit la daghi dopan uitm tu.. nak koba best.. tak la.. tapi copek.. tapi bleh tahan la..

Kek masria tu, maso memula poie.. mak ai.. tokojut nengok pelayan.. seksi.. tu maso mulo2 die bukak kodai...lopeh tu cam tak lalu nak makan... dah la macam budak2 14 tahun.. kato restoran pantai timur.. ehekss.... ni bkn seksi skit2.. sobab seksi sgt2 la sampai den tak lalu nak makan.

Tapi last time den bawak kwn den makan kek situ, baghu sebulan lobih.. pelayan tu totap seksi.. tapi seksi skit yo la.. kigho eh den leh makan la jugak.. peh tu, servis mmg lombab.. lombab.. harga.. ok... maso memula dulu tu umang aiii... maha nak mampuih..tapi ghaso tak sebeghapo...

white pearl Publish time 13-9-2004 09:51 AM

Sha... kat T1 ker.. foodcourt kat situ mmg kotor.. mmg akak tak penah makan kat situ.. dahla dekat dgn toilet.. bau dia.. hmmpp... tak dapek den nak bayangkan...

dgn budak2 melepak kat situ sikit punya ramai.. buat cam rumah diaorang pulak.. hissyy.. tak selesala nak makan kat situ.. kadang2 keluar dari panggung ikut foodcourt tuh.. lalu kat dapur diaorang.. mak datuk... berlendir2 dapurnya... camnerla org boleh selera makan...

senahsirap Publish time 13-9-2004 10:03 AM

Originally posted by kakn at 2004-9-10 10:04 AM:
Ingat an ado yg try kek villa tomyam tu.. den pun makan kek kodai sobolah punyoi sobolah.. jauh skit la daghi dopan uitm tu.. nak koba best.. tak la.. tapi copek.. tapi bleh tahan la..

Kek masri ...
masria tuh aku kengkadang je..takleh pegi slalu2 lari budget aku....hargo mahai sangat...dah tuh lambat nak mampus....arap tempat je ekslusif...time aku dtg ari tuh takde lak lagi pompuan seksi2...suma lelaki cam bebudak hopers pon ada aku nengok....dah tuka tema kot....

kakn Publish time 13-9-2004 05:31 PM

waaa... yo ko? tapi den ghaso cam soghik yo nak poie sano.. mahai.. pehtu teringat kek budak2 pompuan seksi tu.. ghaso maleh.. baik den makan kek tompek biaso yo.. bkn villa tomyam la.. nanti la.. lopeh den poie makan kek situ maso haghi yang cerio nanti, den bagitau namo kodai tu..

bender Publish time 14-9-2004 08:41 PM

den pun dah taubat yo raso eh nak mkn kek masria tuh...cam hampeh!!
tapi kok dah diajak kengkwn camno nak buek...ikut ajo laa..kang kocik lak ati kengkwn den tu haa...apo nak dikato?thehehehehehe :)

kakn Publish time 14-9-2004 11:20 PM

suh kengkawan banjo la.. kang kopak wei... jadi kayap lak kang...

bender Publish time 15-9-2004 10:41 PM

hahahahhahahahaha.....:setuju:

kakn Publish time 15-9-2004 10:53 PM

sapo ajak... dio banjo.. kalau tak takyah poie...

Tapi kan... mmg villa tomyam tu dah takdo soghir.. sian plak den tgk org melayu meniaga cenggitu..

Kek sobolah Uitm tu... apo ha??? jap nak ingat... apo? ado huruf J kan? ntah la.. apo2 la.. tapi kek sobolah uitm tu la.. sodap tak? maso den nak poie ngan adik den bgitau, adik den koba, tak best..

Pehtu tak pueh ati.. den poie gak lagi skali... den nak try gak... tapi.. malang eh.. menu faveret den takdo.. apo la punyo kodai makan cenggitu..

bender Publish time 16-9-2004 09:10 PM

oo....restoran AJ ko? bg den ok la...berbanding ngan masria...yg hampeh tu..
hargo..standard la kot...servis copek sikit berbanding ngan masria...makanan cam biaso jo..apo mknn peberet ko...? nasi himpit..ngan kuah kacang ko? mmg la takdo rayo lum sampai laie...apo la ko ni.....theheheheh jgn mare..gurao yo :P

mzmpna Publish time 17-9-2004 10:54 AM

Kat nilai ni ..mana boleh dapat makan Western Food?Mz nak makan chicken chop la tengah hari ni.

kakn Publish time 17-9-2004 11:41 AM

haa.. AJ.. mknan favret kakn tak do la yg tu.. kalau nasik impit ngan kuah kacang, mak kakn rajin buek... lagi best... kalau org lain bue tak best ar..

menu biaso kakn: sup eko, kailan ikan masin, telur dadar sebijik, ayam masak merah, dan nasik putih duo...

selain tu: kueh teow goreng...

waa... lapa la pulak...

monreyes Publish time 19-9-2004 05:58 PM

Kalau poie K Pilah jangan lupa Rojak Mamak kek sebolah pasar tu...marvellous...dokek KL nih takkan jumpo sesodap tu....

FaRiShAsYaHaNaZ Publish time 19-9-2004 06:04 PM

Originally posted by mzmpna at 17-9-2004 10:54 AM:
Kat nilai ni ..mana boleh dapat makan Western Food?Mz nak makan chicken chop la tengah hari ni.

siang takda kot? mlm cuba carik kat kedai area2 tmn jasmin tuh ... ade sebuah kedai western food situ ... saya tak nah gi ... cuma lalu saja ... tak sure halal atau idak ... kalo bajet lebih ... pi makan kat allson klana ah :lol

kakn Publish time 19-9-2004 06:20 PM

Originally posted by monreyes at 19-9-2004 05:58 PM:
Kalau poie K Pilah jangan lupa Rojak Mamak kek sebolah pasar tu...marvellous...dokek KL nih takkan jumpo sesodap tu....

:setuju::setuju::setuju:

bender Publish time 21-9-2004 09:53 PM

Originally posted by kakn at 17-9-2004 11:41 AM:
haa.. AJ.. mknan favret kakn tak do la yg tu.. kalau nasik impit ngan kuah kacang, mak kakn rajin buek... lagi best... kalau org lain bue tak best ar..

menu biaso kakn: sup eko, kailan ikan masi ...

:setuju:peh...same la mknn feberet kite....tapi tang sup tu...je yg tak..

kruk..kruk..krukk!!!(perut berbunyi irama dangdut):P

kakn Publish time 22-9-2004 08:37 AM

Originally posted by bender at 21-9-2004 09:53 PM:

:setuju:peh...same la mknn feberet kite....tapi tang sup tu...je yg tak..

kruk..kruk..krukk!!!(perut berbunyi irama dangdut):P

bender tak makan ko sup eko? best gak po... hehe..

white pearl Publish time 22-9-2004 09:39 AM

Originally posted by mzmpna at 2004-9-17 10:54 AM:

Sis MZ, teraila pegi kat restoran Sireh Pinang kat Taman Cempaka tuh... kat situ saya pernah makan Chicken Chop... tapi petangla.. tak taula t/hari ada ke tak jual Chicken CHop... or t/hari dia cuma jual nasi...

FaRiShAsYaHaNaZ Publish time 22-9-2004 02:07 PM

Originally posted by white pearl at 22-9-2004 09:39 AM:

Sis MZ, teraila pegi kat restoran Sireh Pinang kat Taman Cempaka tuh... kat situ saya pernah makan Chicken Chop... tapi petangla.. tak taula t/hari ada ke tak jual Chicken CHop... or t/hari dia ...

siang restoren tuh jual nasik ayam n lauk2 minang ... favourite mak saya kalo makan kat situ tgh hari rendang daging minang ... saya belasah nasik ayam jek la ...:lol
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12
View full version: [NFO] tempat makan best kat n9