ciksepioh Publish time 7-2-2010 08:21 PM

tv3 dh abis idea lah tuhhhhhhhhhhhhh

twins Publish time 8-2-2010 10:20 AM

michelle tu macam haram kan interview elly camtu? asik nak buat soalan perangkap.. kesian elly penat dia menepis soalan2 maut michelle.. lembut aje dia reply kat michelle eventho michelle attack d ...
mesmerize Post at 7-2-2010 14:56 http://mforum1.cari.com.my/images/common/back.gif

michelle tu rasa konon2 nya dia tu wartawan yang handal ler gittuuu.... kononnya artis sumer takut terserempak ngan dia, nanti dia tanya 'soklan maut' (lebih sesuai dikategori sebagai soklan bangang).... sampaikan soklan tu dah jadi satu tuduhan.. cuba korang dengar betul2 soklan si michelle tu.. lebih berbau kepada tuduhan... walaupun dia keep on saying orang kata... tapi sumer orang tau.. setiap soklan dia tu sebenarnya dia yg kata... dah lah tu, bengap pulak.. bila orang dah jawap A...so jawapannya A lah.. apasal plak dia pandai2 koner kan jawapan tu supaya tetap jadi C seperti yg dia nak ???tak ker kurang ajar namanya tu ???? tapi artis buat kurang ajar kat dia.. dia marah plak...memang confirm lerr.. TV3 ni memang suka sangat sampah2 kontroversi.. itu lah sebabnya asyik kena saman jerrrr..... padan muka ler punn...

ciknot Publish time 8-2-2010 10:28 AM

smue jln cite nnye hampess...
dgn pengacara mcm abg terjah la..michelle la..si AA la..
buat org naik nyampah tgk rancangan hiburan tv3 ni..
tlg la..saje nk buat kontroversi nk naikkan ranking yg non hado ni..
da ala2 paparazi kertu lak.. wekkk....

hayrin86 Publish time 8-2-2010 10:31 AM

Langsung tak benci tgk rancangan hiburan TV3 cam Melodi tu.

TandooriPayat Publish time 8-2-2010 10:37 AM

terjah tu tiru konsep TMZ.com kat cenel HBO tu..poyo jekkk

farah85 Publish time 8-2-2010 10:38 AM

awl kata gini kat hotfm ari tu...

fuhh ni macam permulaaan gossip la, ala2 bunga2 dia, pendahuluan gitu...
melodi plak isinya, dia punya huraian panjang lebor kekdahnya...
terjah ala2 penyelesaiannya untk kepastian,....:$

kalo korg perasan 3 hari berturut2 program ni. sabtu, ahad dan isnin.....
paling aku tak bleh blah dlm terjah tu adapompuan gemuk, baju sendat perut belipat...:mad:
pastu menari2 tak sedor lemak begoyang sana sini:mad::@

muntah wehhhh:I

belleshaz Publish time 8-2-2010 10:42 AM

sama jer lar.....baik Melodi, Terjah, FUhh..... semua hal org nak dikorek....kain sendiri dibiarkan....kalau kaum kerabat dorang nya cerita...cover line gilo2....tak paham den!!! lagi satu.....yang FUHHH tu...amek lak si AWAL tu....dia tu agi ler byk story morry....apa dia ingat dia baik sangat ker??? nak sibuk hal org....awak tu kaki togak....bukan la aku tak tau...tapi hal org kan main agi nak sibuk...

belleshaz Publish time 8-2-2010 10:47 AM

sama jer lar.....baik Melodi, Terjah, FUhh..... semua hal org nak dikorek....kain sendiri dibiarkan....kalau kaum kerabat dorang nya cerita...cover line gilo2....tak paham den!!! lagi satu.....yang FUHHH tu...amek lak si AWAL tu....dia tu agi ler byk story morry....apa dia ingat dia baik sangat ker??? nak sibuk hal org....awak tu kaki togak....bukan la aku tak tau...tapi hal org kan main agi nak sibuk...

irish_cayunkku Publish time 8-2-2010 10:48 AM

yelah semua sama citer pun ulang2... dgn Indonesia dh ada jab. agama nk mansuh ruangan cengggini sebab menimbulkan fitnah, aib, dn sengketa..tp kat melaysia ni berlumba2 nk buat program gini...

belleshaz Publish time 8-2-2010 10:55 AM

aku setuju.........
nyampah tul ngan benda2 gini.....kalau cerita kaum kerabat tb3 semua kaber line

49# irish_cayunkku

fadlily Publish time 8-2-2010 10:56 AM

rancangan sampah... :I.. tak berilmiah langsung. kata nak infotainment .jadi saji kan penonton dengan dgn rancang yg menjana minda skt .. serius memang betul merapu. aku x kisah la kalo nak begosip dalam forum ka, internet ka tapi kalau sampai rancngan gosip macam ni dijaja sampai masuk dalam tv memang jahanam la. semua sedia maklum kan industri hiburan kita tak la besar mana pun. dari korang tayang kan gosip tu gosip ni.. ada baik nye korang tayangkan tentang cara2 nak meningkat kan mutu lakonan ka, nyanyian ke, perancangn filem ke macam la reporter bole tanya.. ini tak balik2 soalan , dah kawen ke?, awak ada hubungan ngan dia ke?, betul ke ada suntik botox ke?, betul ke dah berpisah.?.. perrrrggghh nak termuuuunnnntaaahhhh la:I.. pegila telungkup sama rancangan cam ni.

esofagus Publish time 8-2-2010 11:06 AM

bosan giler tgk fuhhh..ntah apa2 isi beritanya..

cmf_yipun78 Publish time 8-2-2010 11:23 AM

korang masihmenonton lagike program haramjadah ni? :re: ye laaa cakap berdegar2 menyampah tp bila rancangan dah on, tetap gak setia menonton sampai abis .... aib kan?

myazura Publish time 8-2-2010 11:27 AM

rancangan hampas, pengacara hampaGAS! :lol::lol:

detonna Publish time 8-2-2010 12:33 PM

aku benci tapir perut berlipat pakai gown itewww..

cik_puan Publish time 8-2-2010 12:50 PM

55# detonna

wartawan Melayu dh takde keje lain
sibuk dok korek aib org, laga2 org, pecahkan rumahtagga org
tak buleh ke buat ke rancangan yg berilmiah skit

tak malu kat KARAM SIGH WALLIA ke???!!! (betul ke aku eja)

emiryn_darling Publish time 8-2-2010 12:52 PM

hampas2 pon ramai jgk yg tgk kan

Z77 Publish time 8-2-2010 01:02 PM

aku tengok terjah tu macam nak sama macam TMZ dlm HBO kat astro...hehehehe

pawangBuaya Publish time 8-2-2010 01:23 PM

55# detonna

wartawan Melayu dh takde keje lain
sibuk dok korek aib org, laga2 org, pecahkan rumahtagga org
tak buleh ke buat ke rancangan yg berilmiah skit

tak malu kat KARAM SIGH WALLIA ke ...
cik_puan Post at 8-2-2010 12:50 http://mforum3.cari.com.my/images/common/back.gif

'N' tertinggal kat SIGH tu...
'L' terlebih satu kat WALLIA tu..

belleshaz Publish time 8-2-2010 01:36 PM

korang sokong tak pendapat aku ni...!!! kalau kaum kerabat tb3 nya story dok kaber line giloz..... aku meluat sangat2 pasal tu ler..... dah tak ada MORAL dan SIVIK agaknya dorang ni.... asik nak kepoh umah tangga org...umah sendiri bersepah byk lalat...
Pages: 1 2 [3] 4
View full version: MELODI>TERJAH>FUHH...Sama je konsep!