card_reader Publish time 23-4-2010 11:56 AM

ada sape tau ttg skor A

aku ade mmberyg buat skor A nie,tapi die xmo terang kat aku. Die suruh leader dari penang jumpa aku utk bagi penerangan ttg skor A nie. Ada mmber aku kte skor A nie MLM,so aku pendapat forumer len utk nak lg lanjut ttg skor A nie.....

toxicated Publish time 23-4-2010 02:10 PM

aku penah kene tipu kat member aku. dia cakap nk bwk aku minum2. skali bwk aku gi dengar pasal skor a ni. dia bawak aku gi taklimat kat bandar tasik selatan.

bagi aku program ni bagus..untuk kegunaan org yg betul2 perlu mcm anak2 yg nak pmr, spm tu semua..tapiiiiiiiiiiiiii bila dah di MLMkan, harga produk jadi mahal, dan kita tend to jual utk dapatkan downline, bukan nak tlg org pon.kos nak masuk pon mahal. so aku banned..sebab MLM.

membe aku yg tipu dan mempergunakan aku utk bawak ke tempat tu baru jek kerugian besar sebab dia masuk IRC yang kene banned tu. tu la, tipu orang, last2 ko kena tipu.

aku nasihatkan, ko tak payah la terjebak dengan MLM ni. MLM ni kebanyakannya untung atas angin, atas registration orang lain, tak ubah mcm mintak sedekah je. (pandangan aku).

dan elakkan diri dari pergi dengar taklimat MLM, dorang memang dilatih utk buat ko terjebak sama..

guablur7 Publish time 23-4-2010 05:42 PM

bahana nak jadi kaya cepat :doh3:

TumblerTK Publish time 23-4-2010 06:29 PM

progrm ni bagus.aku sendirik create soklan utk score A ni.
but,masalahnya bila MLM, depa yg nak jual ni jadik agresif. itu yg xbest. program Ok,but cara jual tu yg kureng sket

dan program score A ni bagus utk students yg independent la.utk latih tubi.

aku pun kdg2 iklan kat mudah (as cikgu tusyen), mula la dpt sms drpd ejen2 ni. trus je aku reply,aku yg buat soklan score A tu.. :lol:

HaMiZiE Publish time 23-4-2010 09:04 PM

:lol: aku pun pernah terkena gak... kawan cakap nak jumpa dan ajak lepak-lepak sambil pekena teh tarik... sekali sampai, pergh... ambik ko.... 4 meja dicantum, semua pengikut2 duduk sekeliling meja.... bengkek gak ngan kawan tu... kalo nak ajak pi perjumpaan MLM, habag ar direct direct... Malam tu gak ar aku spent 4-5 jam, duduk dengar ketua mereka, pak cik ar... pot pet pot petttt...

kazaraf Publish time 23-4-2010 11:41 PM

aku ade mmberyg buat skor A nie,tapi die xmo terang kat aku. Die suruh leader dari penang jumpa aku...
card_reader Post at 23-4-2010 11:56 http://eforum3.cari.com.my/images/common/back.gif

ko bole join dn syarat - target customer paling utama adalah dorg y ada anak2 y akan amik exam besa2.
smbil2 tu cr donline utk kembangkn bisnes..

tp kalo ko join pstu cr untung dgn suh kwn2 ko y belom kwin, y xde anak, y anak kecik2 or anak da beso2 jd donline.. hampeh la ko.. baik ko wat MLM login facebook dpt 100.

card_reader Publish time 25-4-2010 08:56 PM

aku bukan apa, manager dari penang nie duk ajak aku jumpa die nak sembang pasal skor A nie. sementara waktu nie aku mmg xleh nak jumpa sbb skang nie aku sibuk ngan keje, 2 yang aku tanya pendapat korang. bile dah kate bende mcm nie dah di MLM kan, aku pun dah kurang berminat la nak join, yelr ngan nak bayar duit mahal2 pastu sales belum tentu lagi....

mammavoque Publish time 26-4-2010 12:49 AM

aku beli dan gune score A nih..tp bukan jd ejen MLM ler...cam ner aku bleh ade score A nih sbbnye ialah..... meh aku citer....:lol: kwn somi aku yg bertaun keje kat luar negara tetiba kol somi aku ajak jumpe...bila somi aku gtau psl kwn dia kol nih, aku bajet misti mau citer psl biznes sbb dulu penah nak close 1 deal tp gagal.... sbb chairman kampeni dia meninggal.... maka biznes somi aku ngan dia terbantut.... pastu dia kene tukar kat luar negara sbb dpt projek kat sane....

maka somi aku pun g jumpe kwn dia nih kat area umah aku jek...lame gak ler berjam2 gak...bila somi aku balik jek dia terus kate "i masuk score A tuk anak2"... haiyakkkk ku kate "la brader tuh juin MLM ka, sbb tuh ka dia beria nak jumpe U sanggup dtg area umah kite semate2 nak jumpe gak sbb MLM ka:I".... somi aku senyum gelak2 jwb "yolah sbb MLM ler dia nak jumpe".... dan skang anak2 aku mmg gune score A...ape yg bagus psl score A nih...pd hemat aku x der la bagus pun sbb score A nih soklan tuk anak2 jwb dan tau result dan dan tuh gak...kalo anak2 jenis x reti nak jwb or x paham soklan sape nak jd tukang terangkan....mak pak gak kan.... tuh kalo mak pak tau kalo yg x tau...tang mane nak kuar score A tuh...

somi aku amek score A tuk 6bulan jek bayaran aku rs dekat 600hengget.... pas nih mmg x der sambung2 lg dah...kirenye somi aku amek pun sbb kwn dia tuh jek... lepas somi aku masuk kwn dia stil nak suh somi aku join perjumpaan dorang...dorang gelarkn diri dorang nih BAKAL JOTAWAN":lol::lol: mlm minggu bersepah kete kat satu kawasan kedai makan area umah aku...x polak aku nampak pakai kete mesdes ka BHemW...pakai myvi jek..tang mane jotawan aku pun xtau....

so score A mmg MLM...x silap aku cari 4 org ko bleh dpt free satu... kalo aku jumpe ngan org2 MLM nih jd bahan gelak aku jek...sbb cakap berdegar2 tp masih keje makan gaji bukan fulltime buat MLM pun.... kalo bebetul bleh jd kayoooo nape yg buat MLM nih ramai yg masih keje makan gaji.... ingat senang nak dpt duit ngan airliur jek... bleh jalan daaaaa

freekey Publish time 26-4-2010 01:58 AM

ler.. mati2 lah igtkan berkaitan dgn tuisyen ke apa... :lol: :lol: :lol:

kancilku Publish time 26-4-2010 10:35 AM

laaa...score A pun MLM jugak ker? pernah sorang cikgu pencen ni promote kat aku pasal score A, dia kata bagus utk anak2 nak periksa ( aku rasa tang tu mmg bagus) tp kalau dah jadi MLM, bukan ker regenya pun akan tinggi????

tightcherry Publish time 26-4-2010 04:09 PM

er bagus tak bagus, depends pd budak2 tujugak..kalau bodo n pemalas..buang duit je beli/.

TumblerTK Publish time 26-4-2010 06:18 PM

Reply 11# tightcherry
mana2 mak bapak yg prihatin ,beduit ke tak ke,akan cuba gak cara apa pun utk anak berjaya. xkira la anak dia bodo ke malas ke.diorg mesti cari solution gak.itu yg most ejen scoreA ni cari peluang atas sbb ni

mak pak yg xkisah je yg buat2 xpeduli anak depa bodo piang ke,mat rempit ke

tightcherry Publish time 26-4-2010 10:33 PM

bende ni bagus..tp bile dah jd mlm..objektif die dah tersasar..yg tukg promot mostly merapu2 nak suh org masuk je... suh explain pun acuh tak acuh..lebih kpd bende lain..lama2 org tak berminat nak beli

icamys Publish time 26-4-2010 11:55 PM

skor A ni yang kenshido international tu ke?

TumblerTK Publish time 27-4-2010 10:59 AM

icamys Post at 26-4-2010 23:55 http://mforum6.cari.com.my/images/common/back.gif

yup.kat kota damansara tu.ms time aku buat project buat soalan,pergh!! mmg ramai tul umat kat situ.sesak dgn usahawan2 mlm2

icamys Publish time 27-4-2010 02:19 PM

Reply 15# TumblerTK

aduhai....aku bru nampak semalam credit card laki aku ade charged seribu lebih dr kenshido...terkena gak laki aku ni...

card_reader Publish time 29-4-2010 10:38 PM

icamys Post at 26-4-2010 23:55 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif
kenshido international 2 company ape????

aku x penah tau pun ttg company nie????
asal jepun ke asal malaysia je???

icamys Publish time 29-4-2010 10:50 PM

ni ape yg aku dpt dr google...

http://www.kenshido.com/bm/index.htm

tapi dorng pandai la...yg crite skor A tu link kat page lain...klu sekali imbas sure x sedar nye

card_reader Publish time 29-4-2010 10:51 PM

Reply 18# icamys
thanks icamys.....

TumblerTK Publish time 29-4-2010 10:54 PM

kenshido international 2 company ape????

aku x penah tau pun ttg company nie????
asal jepun ke ...
card_reader Post at 29-4-2010 22:38 http://mforum6.cari.com.my/images/common/back.gif

kenshido la company yg buat score A tu.score tu nama produk depa.
so mmg nama Score A tu lagi glamer drpd nama kenshido.
Pages: [1] 2 3
View full version: ada sape tau ttg skor A