alya1 Publish time 14-9-2014 11:44 PM

Cambridge Weight Plan? anyone??..jom konsikan...

Saya sedang ambil prog ni.....nk share ngn kwn2x......mcm kesannya? kalau yg pernah ambil atau sedang akuti prg ini bleh kita share pgalaman msg2x.......

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6jj9zfAp4e-1D3h-U2TXxOp6pCiYSfVqNrxd_52km497_e3K7Uwhttps://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSuwFgTCsNXIwXgkDHm28cWzJH-rIN_JGBK-sEhcvRrYtVBiKgs

alya1 Publish time 15-9-2014 07:05 PM

x de ke sesapa yg ambik benda alah ni?:funk::funk:

nampaknya testi sorang2x la.......

saya dah ambil sebulan...mmg turun...tp rasa nk berenti je pasni sbb mahal la wehhh....tu yg nk ty sesapa yg pernah ambil....ade kesan ke klu berenti sbl dpt berat ideal.......

alya1 Publish time 17-9-2014 08:59 PM

xde ke sesiapa yg ambil benda ni?:L:mad:

senahitam Publish time 18-9-2014 11:48 AM

ex-bos 1st penah amik lepas branak..dah jd dealer dah skang...mmg berkesan kt dia...dah lama x jumpe...tetibe jumpa terkejut gak la sbb cm kurus sgt....dah kurang cun cm dlu...huhuhu

so pastu ex-bos 1st ni promote la plak kt ex bos sy yg 2nd...beliau ni dah berumur dlm 50..x la gemuk sgt..just berisi sket la..so dia pun bersungguh2 la folo diet ni..kitorang2 yg tgk ni jg kesian. kalo ada jamuan semua dia xmkn..kadang2 teringin gak nk merasa tp keazaman dia mmg kuat..dia ckp berkesan la jugak kt dia. saiz bra pun dah makin kecik. tp kitorang dh terpengaruh nk ikut sbb cm extreme sgt n mahal.

pandangan peribadi sy...x sanggup kot nk try..buat ati kering je bile ex bos 1st tu promote walopun dia ckp sy dah makin berisi. hahahaha.

btw bos skang laki yg kurus. so xde la kot nk diet2 ni.

sekian.

intansu76 Publish time 18-9-2014 02:21 PM

assalam,, saya dah amik dalam tiga minggu CWP nih,,,dok cari juga geng yang sama sama amikss,,, so far dah turun dalam 4 kg laa for 2 weeks,, besok nak g timbang lagi,,, hopefully turun lagi,, u buat step apa yer?? saya on SS now... nak buat sampai sebulan,,, memang chalengging,,, tak boleh makan ,,, adoiii,,,

alya1 Publish time 21-9-2014 03:00 AM

alhamdulillah...ada gak yg sekapal.

tu la akk dah ambil sebulan....3 mggu pertama turun dlm 6kg (penimbg kt rumah) tp bila timbg kt kaunselor tuh just 5kg.....pastu % lemak viseral dah kurang.

cukup sebulan...dah habis....malas dah nk tambah oder sbb mahal kan...so hampir 2 minggu ni akk just kawal makan. ok jgk. badan x naik.....

akk buat ss 2 minggu sbl berhenti...................

mmg ketat jgk...akk mmg follow habis....kawan bg apam polkadot cinonet pun akk x makan.....

alya1 Publish time 21-9-2014 03:14 AM

intansu76 posted on 18-9-2014 02:21 PM static/image/common/back.gif
assalam,, saya dah amik dalam tiga minggu CWP nih,,,dok cari juga geng yang sama sama amikss,,, so f ...

akk x sanggup ss sebulan..... 2 mggu dah maksima....bimbang nanti stressss sbb kena tahan nafsu makan.

akk cdg sbl berenti 2 mgg ss pastu level 2. tp bila dah habis tu akk teruskan je lah dgn diet kontrol makan. nk tgk sebulan ni ok tak?

sbb baca tread mutia....terasa ok je diet sendri......plan utk kurus tu just membantu je.... ok la permulaan dah turun....pastu teruskn dgn diet dan gym (exercise)................

akk just nk turun lg 5 kg ....cukup la....xnak kurus sgt.

klu ikut kaunselor tu.....nk kena dapatkn berat ideal br boleh berenti............berat ideal yg ikut bmi.....pd akk berat org dah berumur xleh ikut sgt bmi tuh...sbb berat bmi akk...berat yg x pernah akk capai hatta zaman ank dara pun. so akk pikir cukupla turun paling maksima pun berat masa ank dara dulu ....... :lol::lol:

p/s..jgn ikut teori songsang akk nih:L:L:L. plan ni bukan x bagus tapi poketku yg x bagus:funk::funk:

intansu76 Publish time 23-9-2014 10:56 PM

alya1 posted on 21-9-2014 03:14 AM static/image/common/back.gif
akk x sanggup ss sebulan..... 2 mggu dah maksima....bimbang nanti stressss sbb kena tahan nafsu ma ...

so kiranya akak dah stop la ya,,, akak diet sendiri la ya,, macamna so far?? saya masih lagi dalam program.. kalau ikutkan target saya pon masih jauh lagi,,, memang kan kak mahal ..sekotak akak dapat berapa rm?? saya pon dok pikir nak stop tapi mak dah bising suruh continue sbb so far sebelum nih mmg tak pernah dapat turun dat much,,6kg dalam masa 3 minggu,, so saya dah sambung n dah amik dalam 6 kotak,,,tgklaa mcana nnt,,,hehehhee,,,tapi mmg mencabar laaa.. saya dalam 2 minggu buat ss ,,lepas tu ss plus,, lebih cepat turun kalau buat ss lama... saya pon dok pikir gak,,tak makan kan,,,hehehhee rugi2,,tapi dei nak sihat saya cuba juaa,,

alya1 Publish time 26-9-2014 11:33 PM

intansu76 posted on 23-9-2014 10:56 PM static/image/common/back.gif
so kiranya akak dah stop la ya,,, akak diet sendiri la ya,, macamna so far?? saya masih lagi dalam ...

dah timbang hr tu...turun lg 1 kg {:1_152:}{:1_152:}

akk rasa ok je.....turun pelan2x dan x stress. ukutlilit semua part x bertambah. kira ok lah kot setakat ini. makan mcm2x tp dlm kuantiti yg kecil. byk minum air.

alya1 Publish time 26-9-2014 11:40 PM

sbb klu ambik plan tu, klu tersalah ambil makanan hatta sekeping biskut...... dah merosakkan prog diet. sia2x jadinya sbb ms ss xboleh lsg ambl karbo.

good luck intan{:1_152:}{:1_152:}

p/s akk ambil yg full set skali dgn pil natural, colest, yg spray tu, dan cuci usus tu .....ribus riban

intansu76 Publish time 27-9-2014 09:10 PM

alya1 posted on 26-9-2014 11:40 PM static/image/common/back.gif
sbb klu ambik plan tu, klu tersalah ambil makanan hatta sekeping biskut...... dah merosakkan prog di ...

yer kak...mmg kalau amik sikit pon karbo dah effect program tuh,,,:'(,,,so mmg kene displin,,, tapi mmg cepat turun.. bila dah masuk ketosis..
ooo akak amik full set yer,,, saya amik shake n lemon bar jer,, consultan taklaks suruh amik macam2... dia doktor,, so simple jer cara dia..hahahaa,,,tapi so far mmg dah cecah ribu jualaa,, tgkla macaman,,,
tq akak.. saya akan cuba yg terbaik,,, demi kesihatan dan kesejahteraan hidup insyaAllah,,, akak pon gud luck juaaa,,,{:1_152:}
semoga sama2 dapat menurunkan berat badan dengan sihat kan,,, hahahhahaa

keratosis Publish time 2-11-2014 10:59 PM

Salam! Saya baru nak start CWP step 2 esok at least 4 hari sampai ketosis state. Then leh sambung step 3 onwards. Aim nak kuruskan perut yang 'bonc' hehe {:1_545:} harap2 menjadi

alya1 Publish time 2-11-2014 11:03 PM

keratosis posted on 2-11-2014 10:59 PM static/image/common/back.gif
Salam! Saya baru nak start CWP step 2 esok at least 4 hari sampai ketosis state. Then leh sambung st ...

good luck.....{:1_152:}

nanti update noo....

hotskirt Publish time 4-11-2014 05:30 PM

kawan i ada buat program ni...so far kurus dah...dulu dia obes tahap 3...la ni obes gak tapi tahap 1...cun dah la ni...i tak mampu ...mampu tgk jer;P

duit riban2 bole ikut...takat paras lutut...xcercise n kawal mkn jer lah..:lol:

alya1 Publish time 8-11-2014 05:39 PM

hotskirt posted on 4-11-2014 05:30 PM static/image/common/back.gif
kawan i ada buat program ni...so far kurus dah...dulu dia obes tahap 3...la ni obes gak tapi tahap 1 ...

Alhamdulillah...mmg jadi.

ni saya walau dah berhenti sbb x cukup rm (belum capai berat ideal).....masih maintain badan. berat tetap sama, ukurlilit pn kekal walau saya dah makan macam2x.....

tapi seeloknya......sekali sekali buat ss utk maintain lg.

sepatutnya dah capai berat ideal baru berhenti......klu berhenti awal bimbang naik balik sbb lemak x betul2x mgecut....tapi kes saya ni mcm ok je setakat ini. tgh kumpul rm gak nk sambung program nih..hehehehe!!

hotskirt Publish time 9-11-2014 12:20 PM

kawan yg ambik tu siap ambik vitamin..colon..shake sebulan dekat rm 2k gak lah...tapi la ni mmg superbbb cun...sentap aku tgk dia kurus:lol:

alya1 Publish time 9-11-2014 09:06 PM

hotskirt posted on 9-11-2014 12:20 PM static/image/common/back.gif
kawan yg ambik tu siap ambik vitamin..colon..shake sebulan dekat rm 2k gak lah...tapi la ni mmg supe ...

mmg laa.... ribus ribannn.....huhuhu...

cmf_iddine Publish time 23-10-2015 02:29 PM

ada sesiapa nak beli Cambridge Weight Plan? saya dah capai berat ideal dan nak stop so nak jual stok yang sedia ada. 2 kotak trial set. harga rm350 setiap kotak..harga sebenar RM400..
Pages: [1]
View full version: Cambridge Weight Plan? anyone??..jom konsikan...