evita_ina Publish time 18-12-2006 07:52 AM

Reply #40 Shanty's post

:clap::clap:
bersyukur kpd Allah..:lebai:

evita_ina Publish time 18-12-2006 07:57 AM

cm tuhla botol kat umah ina..

yg ni plak..lepas cmpur ngan air...ina spray kat muka..:)

sri_siantan Publish time 18-12-2006 04:08 PM

nak tanyalah berapa harga cellfood ni.. camne nak beli? dlm web site dia tak cakap pun berapa harga ahli dan bukan ahli.. boleh bagi info? kalu untuk kanser payudara berapa titis sehari kena minum? boleh ke sapu kat benjolan kanser tu? dia boleh tak mengecutkan ketumbuhan tersebut? lagi satu boleh ke cellfood ni digunakan untuk melangsingkan badan? tolong bagi info boleh? terima kasih

Shanty Publish time 18-12-2006 05:55 PM

Reply #41 evita_ina's post

Alhamdulillah...:tq:

NajihaIbrahim Publish time 19-12-2006 05:27 PM

Originally posted by raslank at 8-11-2004 10:38 AM
apa nak gaduh2...cellfood baik...ubat doktor pun baik.
mcm aku sendiri pun pernah sakit migrain teruk, pakai ubat doktor dah macam2, tak dapat settle jugak. Pakai Cellfood, alhamdullillah terus ba ...

Saya setuju... Saya pun minum gak Cellfood ni. Saya menghidap sinus - blocked nose yang agak kronik. Ubat klinik dan farmasi dah banyak cuba - makan, spray (steroid) dsb. Tak baik juga walau diamalkan... Bila guna Cellfood benda tu hilang begitu je. Macam ajaib pulak... Selain tu badan pun tak letih.. Sekarang ni multivitamin ke, vitamin C ke, semua saya dah tak makan.

Cuma.... Cellfood ni mahal sikit la.. Kadang-kadang tak tahan juga.. RM 198.00 untuk sebotol (30ml kalau tak silap). Tu untuk kegunaan lebih kurang sebulan la.

Sebenarnya saya diperkenalkan kepada Cellfood oleh seorang pesakit barah buah dada (kanser tahap berapa tak pasti). Beliau menjalani radiotherapy treatment dan tidak diberikan harapan yang baik oleh doktor. Sejak dia mengamalkan Cellfood tu, dia sembuh. Oleh kerana percaya kepada produk ni dia terus buka stokis Cellfood di sebuah daerah di Selangor.

Terpulanglah kepada masing-masing untuk menilai.

evita_ina Publish time 21-12-2006 12:05 AM

Reply #43 sri_siantan's post

kalo yg ni ina akan tanya umi ina nanti...jd...tunggu.....
esok ina tanya..skang umi ngah tido..takkan nak kaco..:P

MamaCrystal Publish time 21-7-2008 02:48 PM

hmmm...dah lama tk guna cellfood...

last time guna mmg mujarab...
corn pd jari tgn saya hilang...pd hubby pun sama...
pastu bila hubby amik cellfood ni, dia punya keinginan utk smoking kurang...

skrg dah ada corn baru tumbuh :@
kena cari cellfood lg nih...

pinko Publish time 21-7-2008 03:41 PM

uish

uish hangatnya thread ni. apa sudah jadi?

MamaCrystal Publish time 21-7-2008 04:50 PM

Reply #48 pinko's post

ntah la pinko..hehe..
mama pun td browse2 terjumpa..tu yg reply tu...

pilot Publish time 28-1-2009 04:35 PM

mcm best je produk ni..g expo kat kuala kangsar aritu ada dia bukak meja tp sbb presentation mcm tak bagus, so tak confident nak beli

MsMocha Publish time 19-3-2009 11:06 AM

Hi All

I baruje di introduced kepada cellfood ni. Currently my MIL warded di hospital sbb luka di tumit. Luka tu dah membesar dan hampir ke tulang. So Dr mmg dh warning kepada kami anak beranak supaya besedia kemungkinan kaki dia dipotong sekiranya infection tu terus merebak.

Jadi sementara Dr monitor ni, I pun nak usaha kalau boleh jgn la sampai potong (sedih!). My Aunty suggested cellfood ni, dia pun penah kene 'buang' some isi kat kaki, tapi bila Dr nak potong, hubby n son dia xbagi. Diorg try bagi Gamaton n Cellfood nih.. Cellfood dia minum n spray kat luka tu. Alhamdulillah it works for my aunty, skarang luka dh heal tanpa kene remove kaki dia.

But the diff is my MIL dah berumur n quite weak. My aunty masa kene muda lagi, apart frm the injury dia still energetic. My MIL plak mcm weak je.. So I takut plak kalau cellfood ni bole menyebabkan adverse effect to her...

Kepada sapa2 yg ada similar cases or any comment, ure most welcome!

p/s - I vote for both medicine. They complement each other! But sometimes we as consumer kene verify sket alternative products ni before taking it, do some research sbb takut sesetengah pihak yg sanggup menipu utk mencari keuntungan...

exora Publish time 9-8-2011 08:28 AM

update...

aku baru jee cuba cellfood nie...
ada sesape yg pernah cuba produk nie...
Pages: 1 2 [3]
View full version: Cuba CELLFOOD