meklalala Publish time 8-10-2015 11:35 AM

pernah cuba air alkali

hye all gengs..mek nak tanya siapa pernah cuba minum air alkali???
apa kesan dia kepada badan kita, mek ada baca dia buang toksin dlm badan..kot2 ada lagi ke kesan kesan dia mai lah share..
mek baru saja mula minum 2 hari lepas air alkali yg 11.5..rasa dia yaksss macam air longkang sikit..huhu

chica_chica Publish time 9-10-2015 11:40 PM

vending machine kat umah ni...satu air alkali ...rasa normal la air bersih...yg lagi satu mahal sket air nano hidrogen

meklalala Publish time 12-10-2015 09:44 AM

chica_chica replied at 9-10-2015 11:40 PM
vending machine kat umah ni...satu air alkali ...rasa normal la air bersih...yg lagi satu mahal sket ...

mek minum yang tak rasa macam air biasa tu..huhu
elok untuk badan dan kulit kata orang..betul ke?

mummy75 Publish time 12-10-2015 12:14 PM

kt ofis aku ni company siap provide machine utk alkaline water lg...kemain mahal reganya...3 minggu aku minum ph 8.0 maakk aiii fenin uollss...tp x tau la kesannya terhadap kesihatan...ramai yg kata boleh buang toksin...cer tanya pada doc la apa kebaikan air alkali ni

meklalala Publish time 12-10-2015 01:22 PM

mummy75 replied at 12-10-2015 12:14 PM
kt ofis aku ni company siap provide machine utk alkaline water lg...kemain mahal reganya...3 minggu...

ohhh mek minum yg ph 11.5...yang ni tak boleh minum banyak..memang kena kawal..
mula mula minum memang demam..
mek ada problem kulit..tp okey sikit la kulit tu mungkin sebab dah banyak buang toksin..
tapi nanti nak tanya doktor juga la..

chica_chica Publish time 12-10-2015 11:16 PM

mummy75 replied at 12-10-2015 12:14 PM
kt ofis aku ni company siap provide machine utk alkaline water lg...kemain mahal reganya...3 minggu...

kebaikan dia ialah meneutralkan keasidan dlm badan....sebab penyakit senang hidup dlm badan yg berasid.. air yg paling beralkali ialah air zam zam...bila amalkan minum air alkali ni badan lebih cergas...tapi diet pun kene jaga la kene kurangkan makanan berasid... alternatively,kalau tak mampu nak beli filter air alkali kat rumah,boleh amalkan minum air lemon setiap hari....

meklalala Publish time 15-10-2015 02:33 PM

chica_chica replied at 12-10-2015 11:16 PM
kebaikan dia ialah meneutralkan keasidan dlm badan....sebab penyakit senang hidup dlm badan yg ber ...

oooo thank you chicaaa...itulah sekarang umur dah semakin meningkat baru rasa nak jaga kesihatan sungguh sungguh..
Pages: [1]
View full version: pernah cuba air alkali