arrowki Publish time 3-1-2016 10:56 AM

IZEARA BODYTALK WHITE SLIM EXTRA BOOSTER

Salam. Ada sesiapa pernah cuba tak? Yang enot pakai tu. Rasa macam nak cuba tapi macam tak banyak review je kat google. Satu set ada 2 botol juice (day & night), satu botol body serum dan satu body soap. Ada sesiapa pernah cuba?

atj1 Publish time 3-1-2016 11:51 AM

aku suspek enot turun 40kg sbb sakit kanser dia tu.....:mad:

fulusss Publish time 7-1-2016 09:08 AM

aku pun rase macam nak cuba.. kalau sape2 penah try cite lah sikit

arrowki Publish time 7-1-2016 09:32 AM

fulusss replied at 7-1-2016 09:08 AM
aku pun rase macam nak cuba.. kalau sape2 penah try cite lah sikit

aku pun pelik sebab review kat blog-blog pun macam kurang je.

MistrezHermanaz Publish time 7-1-2016 10:06 AM

iols x check lagi review dlm google tp ade baca dlm IG la..katanya enot admit dia kurus sbb izeara ni bkn sbb sakit

fulusss Publish time 7-1-2016 10:15 AM

dulu aku pernah try slim***h... muka terbakar hoiiii!! kurus mmg kurus la. tp muka plk kusam. tak nak la.

fulusss Publish time 7-1-2016 10:17 AM

arrowki replied at 7-1-2016 09:32 AM
aku pun pelik sebab review kat blog-blog pun macam kurang je.

ada review. tp semua la yang turun tahap tak boleh percaya. aku bukan nak turun banyak pun.. 3-4kg je dah syukur

sayawifenikmie Publish time 7-1-2016 10:45 PM

saya syak samada:-

1. enot kurus sebab kanser
2. enot memang tak ada sakit kanser.

arrowki Publish time 8-1-2016 09:17 AM

aku baru je beli nanti aku update lepas sebulan

MistrezHermanaz Publish time 9-1-2016 01:25 AM

sayawifenikmie replied at 7-1-2016 10:45 PM
saya syak samada:-

1. enot kurus sebab kanser

Ape punya conclusion ni kaka

MistrezHermanaz Publish time 9-1-2016 01:26 AM

arrowki replied at 8-1-2016 09:17 AM
aku baru je beli nanti aku update lepas sebulan

Jgn lupa tau..my cousin dh try sebenarnye last month..dia ckp ade kurang inci..tp iols nk tgk more review lagi br rase confiden nk beli

sayawifenikmie Publish time 9-1-2016 10:28 AM

MistrezHermanaz replied at 9-1-2016 01:25 AM
Ape punya conclusion ni kaka

meaning ............

kalau dia ada kanser ....dah beberapa tahun jugak di "didiagnosed" kanser kan? dan takbuat chemo ..... memang salah satu kesan ialah kurus .. hilang berat badan dll lagi ..... so konklusi sttment ini .. dia kurus sebab kanser dia dah menular / metastesis (mungkin).

kalau dia kurus sebab ixiara tu ... kemungkinan besar enot ni tak pernah menghidap kanser pun ... sebab kalau orang ada sakit kanser .. takder der berani makan benda bukan2 ataus apu benda bukan2 kat badan .. sebab memang akan beri effcet kat penyakit kanser tu ...... and .. baguslah diatakder kanser ...dan maksudnya bagus lah produk ni ....

ehhh .. jangan pandang serius sangat coclusion saya ni.

MistrezHermanaz Publish time 9-1-2016 10:57 AM

sayawifenikmie replied at 9-1-2016 10:28 AM
meaning ............

kalau dia ada kanser ....dah beberapa tahun jugak di "didiagnosed" kanser ...

Oo paham paham

arrowki Publish time 10-2-2016 04:53 PM

Ok, macam yang dijanjikan selepas sebulan...

Sebelum consume ni aku memang diet gak tanpa produk. Dari 55 kg turun ke 52 kg dalam masa sebulan. Kurangkan makan dan exercise la.

Selepas sebulan tu, aku consume benda ni untuk sebulan. dari 52 kg turun ke 50 kg kalau aku tak puasa & 49 kg kalau hari tu aku puasa. Tak ada beza pun berbanding dengan bulan sebelum tu. In fact, aku jadi kurang buang air besar & ada constipation sikit. Bab putihkan kulit tu aku tak rasa ada perubahan pun sebab aku memang cerah, tapi kulit aku nampak sama je. Tak de pulak nampak makin licin ke apa ke..

Kesimpulan aku, produk ni tak de bagi value pun dalam plan diet aku so aku tak nak beli dah. Untuk korang mungkin sesuai, sebab badan kita lain-lain kan...
Pages: [1]
View full version: IZEARA BODYTALK WHITE SLIM EXTRA BOOSTER