CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sudugaru

Kisah Hantu Ampang {Sharing is Caring}

Reply 239# sudugaru

bukan...taman tu dkt2 ngn ampang point and kg pandan..in between..hehehehee...

Reply 241# missyqaldina

byk gak taman kat situ..klu between kg pandan ngn ampang point,...taman nirwana....   ampang hilir..heheheh

Reply 242# sudugaru

salah 1...hahahahaa...crik la kt tmn2 tu...ade padang..dpn surau..and ade pokok ketapang...weeeeeee......

kg pandan..? taman nirwanaa.? rumaa kawan2 aku sumee kat situu.. klu naa mlepak, mesti kene gi sana dari ukay perdanaa.. daa laa kdang2 lepak tyme2 lewat malam... kul 12 camtu baru turun bukit dari ukay perdanaa pi rumah dioang.. tpi taa dee ape2 arh stakat nih.. just menggigil sbb kesejukan jee laa.. huuu

Kisah Bukit Ampang..

Aku sambung cerita,kes ni jadi time raya 3 thn lepas @ 4thn lepas..Aku eksid ...
sudugaru Post at 15-8-2011 14:13

citer kau buat aku seriau sebab aku suke lepak bukit ampang sampai 2,3 pagi..lepas tu before balik ronda dulu kat atas dari menara tinjau yang ada restoren bagai tu...

Reply 245# farahanafarah

restoran tuh kat mane eh..?

Follow Us
Reply  farahanafarah

restoran tuh kat mane eh..?
kenzou Post at 19-8-2011 21:12

alah yang kalau kita naik bukit ampang ada look out point yang banyak gerai2 tu kan? pastu ko naik lagi atas, yang ada satu tempat dia dah buat khas yang ko kene naik tangga bapak tinggi lepas tu atas tu ada restoren yang view dia santek gilos..banyak restoren atas tu..cine banyak makan kat atas tu...mat rempit n yang biasa2 suke lepak kat bawah yang ada gerai2 jual beger cucuk bagai tuh...

umah yg ditemui mayat tue pun.. dah 10 taun tk dihuni...   perghhh! musti angker gila la ...
BabeYSHa Post at 11-8-2011 08:57

aku rasa kan, yang bunuh pompuan tu tak betol kot...yelah organ dia korek semua letak dalam mangkuk jamban..kalau pikir waras lepas bunuh, kalau aku la...aku tinggal je sebab da cuak tapi dia sempat korek organ bagai..waaa

Reply 247# farahanafarah

ouhh ouhh.. kat situu kee, bukaa keee tgh2 pagii..? sbb slalunyee lepakk kat gerai tuh jee.. tapi situ taa best, sbb ramai yg ehem2.. yeelaa, tmpat sejuk, mesti laa nak knee panaskan bdan. kne rush ngan jais tau laa.. hahhaaaa

Reply  farahanafarah

ouhh ouhh.. kat situu kee, bukaa keee tgh2 pagii..? sbb slalunyee lepa ...
kenzou Post at 20-8-2011 11:09

tak sejuk pun sekarang weh..macam biase je rasa dah...heheheh...aku suke g time weekend pastu ronda atas tengok orang kene serkup dengan jais...cina lagi best..selamba je parking kat bawah yang part gerai2 tu lepas tu kissing cium dada bagai..aku yang tengok pon naik malu...dahlah kete tak tinted...tmpt org rmai...malu i yawww

aku pun ada tragedi..pernah sekali g..time tu kat gerai2 tu full..tak leh parking..yang ada pun jauh yg hujung2..seram pulak...so naik atas sikit..still kat ada banyak kereta parking lah...duk dalam kete jap belasah pizza, pastu nak turun lah lepas sekumpulan budak2 laki tu dah bla...cermin kete tinted 100% (dulu penah kene pecah...sbb dia nmpk ada kotak..pdahal bkn ada pe) sekali ada benda suluh2...bf aku bukak tingkap hambek kau kete abam polis...nasib tak kua siren je...kua lampu liplap biru dia je mintak ic bagai lah...nak bawak balai lah..aku cakap tak de buat apa pun...tak nampak ke tngah makan piza..memang mulut aku penuh pizza lagi time bukak tingkap tu...dia nak paw kitorang kekdahnya...jahat taw abam polis nih...

so bf aku pun borak lah dengan dorang, cakap2...gitau nama bapak sume dia pun lepas..pastu bagi ceramah suh balik g lepak tempat lain..bahaya sini, tempat orang kena bunuh bagai...kang korang kena rompak ke culik ke kitorang gak susah..macam2lah...so ktorang pun balik lah,,,pastu abam polis pun teruskan usaha mengepow beliyaw...

sekian dari bilik berita

Post Last Edit by kenzou at 20-8-2011 16:53

Reply 250# farahanafarah

sejok doddd.. malam bilee tah aku pegi, dgn bersweater pun sejok lagiii.. mayb tyme tuh berangen2 mendung, taa ujan pun.. sejok giloss.. keje naa cari tandas jee, lepak kat kedai2 tepi tuh... memang taa dee tandas laa kan.. pi bawah sanaa sikit, bawah dari port mat rempit lepak, buang kat situuuuu berteman laa.. gilee kau.. tersmpok sorang2 situ lari masuk utan tau tau ilang.. daa laa situu gaung jee.. ngeri dodd..

ni kwan aku gi tau, kat tmn maluri tuh ada 1 dewan.. dekat ngan kampung keling taa silap aku.. citee sikit laa eh.. huu
mlam tuh new year 2011.. kwan aku baru blek dari town.. kwan aku N dan S baru pas mabuk(hidayat btul diorang nih), diorang darii town bejalan balek ke rumahh.. tyme tuh daa tgh pagi, bus taadee taxi pun mahal.. jalan punye jalan, tyme lalu kat lorng tuh, diorang nih bjalan laa mcm orng gilee, paham2 laa kan orng mabuk.. smpai kat dewan nih, kwan aku si S nih ada ternampak ssuatu kat pintu dewan tuh.

kwan aku si S nih ckap laa kat si N nih, "weh wehh, pee bndee tuh".. si N nih pun ushaa laa baek punye(die nih rabun sikit) kat pintu tuh.. sekalii bwaaaaaaaa..! amek kau, pocong kat pntu tuh.. lari taa ckup tanah diorang.. tgh2 lari tuh, ada taxi lalu, dioang pun than taxi tuh.. daa than, paacik tuh tnyee laa naa gi mana.. dioang nih daa terkelu taa bolee berckap.. paacik nih pham, die suroo jee dioang nih naek bawa dioang kee mana tah. aku lupaa.. lepas darii hari tuhh, dioang mmg sriau nak lalu dewan tuh daa..

**yg burok tuh jgn laa korang ikut.. biasa laa remaja taa ckup otak.. sume bnde na cube. huuu

Rate

1

Reply  farahanafarah

sejok doddd.. malam bilee tah aku pegi, dgn bersweater pun sejok lagii ...
kenzou Post at 20-8-2011 16:50

aku kulit tebal sangat kot...hahhaha...tp syok lepak situ..macam2 manusia boleh tengok kan....tapi kan pernah sekali masa kat bukit ampang tu, dah area bukit lah..otw naik...dalam pukul 1 pagi...kat tengah jalan ada kain putih..tak melayang tak apa..tengah jalan duk melintang tapi bila kereta lalu kalau tak elak pun tak terpijak kain tu..tapi yang peliknya dalam kul 3.30 pg kitorang turun kain tu dah tak de...pelik sangat tapi aku tak tanya sape2..buat bodoh je..entah2 aku sorang je nampak...

Reply 252# farahanafarah

tanya sikit .. nie naik bukit jln ke menara tinjau ke ?

Reply  farahanafarah

tanya sikit .. nie naik bukit jln ke menara tinjau ke ?
3haikal Post at 23-8-2011 15:23

aah..

umah kat taman perkasa so selalu le balik ikut situ ..dulu jln tu lengang aje ,, seram juga nak lalu situ sorang2 .. tapi la nie keta dah byk lalu situ so tak le seram sangat dah mcm memula pindah ke taman perkasa 8 tahun sudah ..

sorry ye tak sempat nak sambung citer... baru balik outstation... tak sempat nak online lagi...
oke... pasni nak smbung cite ape jadi....

after kejadian tu berlaku.... rumah tu macam dh tak clean sgt.... ade je benda jadi... aku

1st kejadian:
mcm biasa waktu tu jam dah lewat pagi.. dlm kul 3-4 pagi... aku n B tak leh tdo... layan la star movie cite 2012.... sbbkn cite sgt boring.. aku tersengguk2 atas sofa.. while B dok bersandar kat sofa... aku dah mamai nak tertdo... bila si B ni goncang2 badan aku suh bangun.... bila aku buka mata and tgk B elok je bersandar dan tya B napa kejut aku.. B ni diam ajer... aku pun malas nak layan cube tdo balik... bile nak lelap aje B kejut aku... aku tk layan.. kali ke 3 B kejut aku dan aku terus segar dan tya kenapa... B suh aku tgk kat bwh sofa ada apa... aku cakap takda pape lah... smbil tunduk ke bwh sofa.... pheww.. selamat takde pape....

aku suh B cite ape sebenarnye.... dia cita masa dia tgh shiok layan 2012... tetibe dia terasa ade tangan yg sedang keluar dari bwh sofa pegang kaki dia... tu yg dia kejut aku suh bgn... bila aku tya nape diam... dia ckp time tu dia terasa tgn tu pegang kaki dia.... pastu aku suruh B kuar and sambung tgk tb kat depan living hall.. dia kata tak berani... dia suh aku g dlu bukak lampu sume...

aku pun dgn berani pergi ke living hall smbil lalu balkoni n dapur aku tgk2 ngan hujung2 mata kot2 ade yg menunggu... hehehe....

nasib baek takde pape.. aku pun amik la bantal and selimut bentang kat depan hall... bukak tv n pasang kuat2.. smbil B n aku cube nak tdo... tibe2 terdengar plak mcm benda jatuh kat balkoni.... ah sudah.. B dah stat tye ape bende tu and stat cuak... aku cakap takde mende la... pastu kucing kiteorg tetibe masuk di celah2 kami... aku tak sure la kucing tu nmpak bende ke hape... tp kucing tu boleh nmpak sgt ketakutakannye....

jap g sambung lah....

Rate

1

Reply  ANTUGIGI

alamak ye ke antugigi? anak aku sekolah situ, tiap2 arila aku pg situ, kat  ...
AmyElina Post at 11-8-2011 10:55

kat situ pong sama.. lagi satu kat tepi corner kat rumah2 org tu..

bukit ampang menara tinjau? wahhh hantu kat situ lagi banyak...tinggal nak pilih nak tengok yg berun ...
ekjoz_double Post at 12-8-2011 14:23

aah.. kalo pegi bukit ampang skang ni.. mmg kurang keta rosak.. suma tgk view jew..hehehhehe.. tp belah bwh bukit tuhy still lagik..hehehe.. aku slu gak lepak situh ngn mber2 suma.. besh minum2 tepi bukit tuh.. sejuk jewwwww

after kejadian tu berlaku.... rumah tu macam dh tak clean sgt.... ade je benda jadi... aku

1st k ...
247 Post at 29-8-2011 18:58

lamenye...bile nak sambung...kate kejap...