CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Kimmy

THE PRINCE WHO TURNS TO FROG~~BORAK MING DAO & QIAO EN

Close [Copy link]
pada aku berbaloi kalau simpan cd nie...cie nie best sesangat...dalam sedih2 pun ada lawak..
paling kelakar nengok gelagat heroin yg muka tembok...heehh walaupun hero dah ingat semula dan lupakan dia....tapi dari perangai dia tu..tak pasal2 jun hao leh jatuh cinta....

suka nengok watak jun hao...dari sombong...bila ilang inatan jadi org yg suka tersenyum...dan bila ingat semula berubah kepada sikapnya yg asal...benci pada heroin..tapi lama2 suka gak kat heroin...

dan paling lawak nengok keletah mak tiri dan adik tiri heroin...aduhai...

thanks tuk synopsis kimmy .... :hug:

nak tanya sikit .... sebenarnye tian yu n zheng ze ni betul ke adik beradik tiri? bapak sama ke ....?
tapi tak silap aku baca kat synopsis kimmy dulu ... tuan punya hotel guan mei tu bapak kpd zheng ze ni ...?
tapi masa bapak tian yu mati, zheng ze ni dah wujud dah .... confused laaaaaaaaa .....

kelakar betul la citer ni...

Reply #257 moondance's post

Berbaloi kau beli...

Reply #262 kayla's post

mak tiri TianYu berkhawin dgn Tauke Tang dulu...tu yg dapat Zheng Ze...kemungkinan  dia ada lak scandal dgn bapak Tian Yu , tu yg dia kahwin tu...sbb ada Tian Yu cakap.." kalau tak taklah tauke Tang salah faham..."mungkin ada perselisihan faham terjadi antara mak tiri Tian Yu dan Tauke Tang yg menyebabkan mereka bercerai.( yg ada scandal tu agak aku je tu)

Masa dia kahwin dgn bapak Tian Yu dia janda dan bapak Tian Yu duda.....tapi terpaksa menanggun beban hutang bapak Tian Yu....

[ Last edited by  Kimmy at 24-5-2006 11:58 AM ]

Reply #256 babyface76's post

yg ni memang kesian baby...aku forward  je..tak sanggup tgk dia susah...

Follow Us
tapi kiranya beruntunglah jugak tian yu dapat mak tiri yg baik...heheh walaupun mulut bising...tapi baik hati...ambil berat gak pasal tian yu....hehe

Originally posted by Kimmy at 24-5-2006 11:56 AM
mak tiri TianYu berkhawin dgn Tauke Tang dulu...tu yg dapat Zheng Ze...kemungkinan  dia ada lak scandal dgn bapak Tian Yu , tu yg dia kahwin tu...sbb ada Tian Yu cakap.." kalau tak taklah tauk ...

oooo ..dia kawin ngan tauke tang dulu ..... baru paham .... so tian yu tak de pertalian darah ngan zheng ze ni ...
tapi bestkan tengok dorang cam adik beradik betul n mak tiri tu macam mak dia betul je .....

aku pun sama kimmy tak sanggup nengok dia susah...siap forward lagi...nengok preview ep18 tu lagi aku kesian...huhuhu sedih nie....

kimmy....tapikan cam tak caya je ngan sikap jun hao kan...masa dah dapat ingatan tu...dia still sombong...tapi bila tian yu keja kat senwell...selalu bersama dgn dia...bantu dia...terus dia sikit2 bertukar sikapnya kan...
bayangkan masa dia dapat tahu keluarga dia punca kematian bapak sec hero tu...dia ngan lembut hati minta maaf...beri semula harta pada sec hero tu...aku memang tak percaya berubah betul jun hao nie...

perkataan maaf tu susah nak disebut tapi selepas dengar nasihat tian yu senang aje dia menyebut perkataan nie kan...

Originally posted by Kimmy at 23-5-2006 03:07 PM
PinYin Version:

CALL MY NAME

xi wang ni li jie
ai shang ni you duo nan
xiang tong hua li de gu shi
ke wu de an pai

ming ming liang ge ren dou xiang ai
que pian pian yu zu ai
fei de r ...

Thanx Kimmy

Originally posted by Kimmy at 23-5-2006 09:19 PM
MUSIC VIDEO  

CALL MY NAME

PURE LOVE

Thanx 4 the MV

Ada tak sesiapa yang ada MV 183 Club

kimmy kenapa bila aku nak d/load mv pure love bila save as target dan save kuar ncewuf

untung tian yu dpt mak tiri baik...... skrng ni tak pesen dah yek mak tiri garang ...

Reply #270 babyface76's post

a'ah..betul  tu baby...sikap sombongnya berubah, setelah kenal dgn Tian Yu....

Originally posted by babyface76 at 24-5-2006 12:56 PM
kimmy kenapa bila aku nak d/load mv pure love bila save as target dan save kuar ncewuf

boleh tu baby...aku baru je test...cuba sekali lagi.....

kiranya x lama lah hero ni mereng yek....

Reply #277 munna's post

tak lah lama pun..tapi effect hilang ingatan tu yg merubah sikap dia....

itulah kimmy... betapa terrornya tian yu....dapat melembutkan hati seorang putera yg berhati batu...susah nak minta maaf dari org lain..berlagak...heheh...sedangkan sec heroin pun tak dapat nak buat seperti apa yg dibuat oleh tian yu kan....

itulah aku suka nengok jun hao masa ilang ingatan dan tinggal ngan famili tian yu...cam org kg betul...hehe padahal org kaya tu....pakai baju koyak2lah....tak bergaya...rambut pun takde stail...hjeheh tapi masa yg dia tolong tian xu kat party tu nampak betul cam org kayakan,...heheh siap sewa kereta besar...kot besar...heeh tak pasal2 menjerit mak tianxu bila dapat bil...lawak tul...eehh