CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: put3reen

sapa2 pernah dengar n tahu pasal produk nie Adipex Retard

bestnyaaaaaaaa

saya dah mkn adipex ni 10 bj tp selang 2 hari la sbb x thn mengantuk dan badan panas berpeluh je....turun 2 kg....ada jgk rasa pening2 lalat...yg paling x tahan ialah rasa ngantuk sgt....kenapa ngantuk ek?

salam..

saya pun baru je consume adipex ni. hari ni masuk hari ke-3.  masa hari 1st tu memang rasa dahaga yang amat sangat dan asyik minum air je. hari ke-2 dan ke-3 macam biasa je rasanya. tidur pun takde masalah. cuma tadi daisy ada pergi pasar dan tiba2 daisy rasa panas yang amat sangat sampai kena lari ke tempat yang lapang untuk ambik angin. normal ke tu ek?

pastu kan, daisy nak kepastian. eloknye kita makan before breakfast or after ye.. and boleh ke kita campurkan dengan ubat laxatives kalau kita ni jenis yang susah ke toilet?

hi... ai pun baru je consume adipex ni...hari ni hari ke-8.. masa hari1st makan tu ai timbang berat ai 90.9kg... semalam hari yang ke-7 ai timbang lagi berat ai 87.5kg.. sangat2 teruja.. motif amek adipex ni sebenarnya sebab nak kurus la.. bulan lepas ai wat ujian darah.. keputusan untuk kolesterol dan glukos sangat2 membimbangkan.. atas pagar jer.. kalo condong sikit habes la.. start makan adipex ni memang la mula2 tu ai rasa cam pening sesikit pastu susah nak tidur.. slalu tetiap malam jam 11 ai dah tido.. tapi la ni jam 12 mata kejung lagi.. jam 1,2 baru dapat lelap.. siang hari xla plak rasa ngantuk.. ai dapat bekalan ni dekat klinik area tempat kerja dengan harga RM56 untuk sebulan...

Reply 284# JerukPauh

Kat area mana dpt bekalan tu Jeruk? Coz sblum raya cina hr tu g klinik d damansara dh xder stok dh.. now klinik tu mmg x ambil Adipex ni.. dpt surat doc tuk beli d farmasi pun agak ssh nak d dapati.. kan skrg Adipex ni dlm kawalan.. huhu..

Klinik ayu jelita ade jual, ada kat area ampang, wangsa maju, and TTDI damansara..
biasa kalau nak beli kene buat check up sket, tekanan darah, gula and berat badan. sape2 ada penyakit berkaitan darah pekat tak boleh ambik ubat ni.. boleh mendatangkan mudarat atau maut.. sebab tu ayu sarankan nak makan ubat kawal selera ni ( adipex or duromine) kene sihat and pegi klinik yang betul, jgn la beli online or beli dari kawan suke2 je. ubat ni terkawal, ada bahaya kalau main makan je.

better makan seawal pagi yang mungkin ( 6am-7am) before breakfast dengan air suam yang banyak. kalau siang tu tak rasa nak makan, kene jugak makan untuk tenaga, kalau tak boleh pengsan nanti. memang akan rasa dahaga or kering sebab tu kene minum air banyak.

Follow Us
nk stock adipex..sini jual sebiji rm2..pm plz..urgent

Reply 286# ayukita

hi ..nk tumpang tnya...mcm ne nk dapatkan adipex ni??i kene buat appointment ke apa?boleh bg details??kt mana?any contact number...

tq,
Sara ( xennade02@yahoo.com)

Reply 288# xennade02

kalau nak gi klinik just call dulu cek dr ada x, kalau dr ada boleh terus datang je.. ni no fon klinik ayujelita kat ampang 03-42571232, klinik ayujelita wangsa maju 03-41438116 , klinik ayujelita TTDI damansara 03-77283049.. datang la mane yg dekat, kita wat check up sket, then baru dr boleh bagi ubat. check up tu free je, memang wajib buat check up, sebab nak confirm yang kesihatan memang sesuai utk ubat ni...

kalau klinik tempat lain ayu x berapa pasti, klinik ayujelita ni memang sentiasa ada stok adipex, duromine 15mg & duromine 30mg...

papehal call la klinik tu dulu ye...tapi mesti tuan badan yg kene beli, tak boleh beli untuk org lain

Reply 289# ayukita

Ayu tak boleh ke jual secara online kat saya.. Saya pernah amik Adipex ni.. mmg dah penah buat checkup dan dah amik sejak tahun 2009 lg.. tp dah lama tak makan hampir 6 bulan sbb saja stop kejap.. mmg saya selalu stop setiap 3 bulan... skrg rasa nak amik balik tp nak pegi klinik yg saya biasa amik tu mcm tak sempat jer sbb selalu tutup awal.. saya keje ssh nak keluar... ayu tak boleh jual pd saya ke?

Reply me pls..

Reply 290# puteri_ayuez

honestly ayu ckp, ayu tak boleh wat macam tu...risiko la yang...kalau ayu jual online pun, u dah lama x cek up, then something bad happen... sape nak jawab kan. ubat ni bukan macam panadol je, ada sebab kenapa ubat ni bawal kawalan ketat., sebab ubat ni mengandungi amphetamine..ubat ni register di bawah Akta Dadah Berbahaya 1952 (siap kuar akta tu hehehe). walaupun dose tak tinggi, tapi still ada side effect yang boleh effect kesihatan...kalau ayu jual online pun ayu x tahu mcm mane cara pengambilan u and adakah u akan jual kat org lain.. nnt lain plak jadi kan...

maaf ye puteri_ayuez....

kalau ayu jual barang online pun yang ayu dah confirm takkan memudaratkan org lain.. tapi ni kalau nak leh g klinik ayujelita, bukak setiap hari termasuk public holiday jugak

hi. saya sudah mencuba Adipex utk 9 hari... so far, saya perasan tiada pengurangan berat badan lg buat ms skrg.. saya pun pelik juga..
sy dah kurangkan kuntiti makan, lebihkan minum air kosong...
kesan yg sy rasa, bertenaga, tak letih & tak lesu, selalunya mengantuk je... tp ni lebih banyak jaga dr tdo...
sy tak rasa healing crisis yg teruk2 (cth:sakit kepala, berdebar2 ke)..semua tu sy tak rasa..
rasa2 nya, berkesan ke Adipex ni dgn saya???? wondering ni.... takut tak bkesan... saya ni boleh di katakan jenis susah turun berat badan.. skrg ni 80kg dgn tggi 159cm... any idea?

Ayukita... mgkin blh tlg saya? ade idea tak?

Reply 291# ayukita

Hehehe.. saya nak pakai sendiri jer.. sbb nak bg bdn ringan skit... anyway, saya ni selalu check blood kat klinik sbb mmg jaga kesihatan diri.. cuma bila dah terbaca thread ni, terasa nak continue balik sbb nak kurangkan berat badan saya.. nak pegi ke sana tu yg ssh skit sejak dah berpindah ke putrajaya ni.. rasa jauh jer..hehehe... takpe2 nanti saya cuba fikir cara camana.. thanks ye ayu..

Reply 292# nurheart_ayu

baru 9 hari ye...bila rasa aktif tu ada tak buat kerja or senaman yang mengeluarkan peluh? adipex ni dia naikkan kita punya metabolisme, kalau kita ada senam even fast walk pun dia cepat bakar lemak kita...

biasa ayu akan tunggu at least 2 minggu untuk start nampak result.. ideal u timbang setiap kali bangun pagi sebelum minum or breakfast...

lagipun ambil adipex ni seawal pagi yg mungkin tau.

Reply 294# puteri_ayuez

bagus puteri selalu buat cek up..sorry ye, ayu xleh tolong jual online...

Reply 296# ayukita

no prob.. its ok.. thanks for the info..

Reply 295# ayukita

thanks a lot, ayukita for ur response...

So far, saya memang timbang bila bngun dr tdo pagi2, sebelummasuk toilet.

Sy consume adipex awal2 pagi..normally, lepas mandi pgaround 6am, telan adipex with 2mug air suam/kosong..

Yeah..i have to admit yang saya tak exercise.. bkn tak nak,but tak sempat.. huhuuhuhuh….

But I do all house chores… kemas rmh & so on… hurm…. I rasa,I need to exercise jugak la even sekejap pun… arrrr.. camne nk curi masa nkexercise ni…. Huuhuhu…

Reply 288# xennade02

cik ayu..tq so much...i da call...so this saturday i nk g..yeay...hopefully..cobaan utk kuwus berjaya!!!!

Reply 298# nurheart_ayu

hehe....try la.. macam ayu sekarang, bangun pagi, skipping dulu lepas solat subuh, dah kuar peluh (dalam 100 kali skipping) baru mandi...kalau tak memang la rasa x sempat, keje opis balik kang nak kene masak lagi..layan ank kecik lagi..