CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: DTECCONAN

WARTAWAN HIBURAN MALAYSIA RAMAI BESAR KEPALA

Close [Copy link]
seolah2 derang ni punya kuasa  dan gila kuasa
leh jatuhkan org. leh naikan org
mcm kuasa kat tangan mereka
tu yg buat besar paler tu

tajuk fenomena seni jumaat ni...WARTAWAN HIBURAN MELAMPAU...nanti ada vote, aku nak vote..aku setuju tajuk fenomena seni tu....ajar sikit ..asik artis jer hormat wartawan...wartawan tak reti nak hormat peribadi artis...mcm siottttttttttttt jer aku tgk..amik ko wartawan!!!!huh.........

wartawan hiburan skang gile glamer n ingat dorang berjasa sangat la tu kalau dorang cover seseorang artis. padahal bukanke tu dah memang tugas dorang... tue lah asik gile glamer n sibuk ngan paperdoll jek.. kebanyakan dorg ni pun cam pondan jek tu yang berangin tak tentu pasal

Originally posted by Nicole at 10-10-2006 04:50 PM
lepas ni sure reporter declare war pade mawi n fanss ..... :lol :lol

hahahha..apakata kita pulak buat majalah sendiri. isi2 gosip ialah pasal wartawan ala2 sutun dan kuat menyentap@menjilat ni..:pmuka:

Originally posted by O2 at 11-10-2006 12:55 PM

hahahha..apakata kita pulak buat majalah sendiri. isi2 gosip ialah pasal wartawan ala2 sutun dan kuat menyentap@menjilat ni..:pmuka:

aku stuju....aku pun nak sumbangkan bhn berita hahahahh

TAK SALAM TANGAN PON JADI ISU

Soseh-soseh : Artis si cilik kekwat

APABILA kerajaan buat kempen budi bahasa, tiba-tiba SS teringatkan sikap artis cilik ini. Tidak lama dulu, SS pernah terjumpa artis ini. Masa tu, emaknya pun ada sama.

Artis ini tidaklah sepopular mana. Dia pun bersekolah lagi. SS tak adalah apa-apa masalah dengan dia ni, cuma pada pertemuan yang tidak disengajakan itu, SS tengok gelagatnya bukan main kekwat lagi.

Sahih yang SS ini lebih berusia dari dia bukan saja dia tidak mahu menghulurkan tangannya bersalaman dengan SS. Senyum pun tidak.

Memanglah dia tidak kenal SS masa itu tetapi adat orang Melayu, jumpa orang salam. Tak kisahlah dia wartawan ke, menteri ke atau sapa ke.

Emaknya pun tak reti bahasa suruh si anak bersalam dengan orang. Barangkali sebab si anak punca rezeki keluarganya, jadi tak berani 憉sik

Follow Us
Originally posted by junjai at 10-10-2006 04:54 PM
tajuk fenomena seni jumaat ni...WARTAWAN HIBURAN MELAMPAU...nanti ada vote, aku nak vote..aku setuju tajuk fenomena seni tu....ajar sikit ..asik artis jer hormat wartawan...wartawan tak reti nak ho ...

jangan perbincangan pun bias dah la.. nak2 hero pencen tu jadi host. mesti nak cover reporter mana2 yg patut, begitu gak sebaliknya reporter buat2 la pejam mata kalau hero pencen tu berpegangan tangan even kalau bukan shooting punn

wartawan - keja diorang memang le menyibuk hal orang lain. kalau yang part jalankan tugas dengan saksama tu aku pujilah, tapi kebanyakan wartawan especially wartawan hiburan ni selalunye aku nampak macam dialah penyebar fitnah paling utama, pas tu perasan diri sendiri tu macam maksum abes la (artis aje yang buruk laku kat mata dia) and paling tak tahan, suka betul nak selongkar kisah peribadi orang lain tanpa memikirkan perasaan dan maruah orang lain. macam diri tu bagus sangat aje..

tapi tulah, tanpa wartawan, artis tak dapat publisiti, susah jugak nak naik..

Hihihihihi... macam-macam ada

Originally posted by O2 at 11-10-2006 12:55 PM

kahkahkah........:setuju:

Originally posted by O2 at 11-10-2006 12:57 PM

jangan perbincangan pun bias dah la.. nak2 hero pencen tu jadi host. mesti nak cover reporter mana2 yg patut, begitu gak sebaliknya reporter buat2 la pejam mata kalau hero pencen tu berpegang ...

aku tak kisah panel dia saper...bias ke tak bias ke..yang penting aku nak tgk kuasa rakyat vote tu yang penting....muahahahahha...

Originally posted by fawabi at 11-10-2006 12:57 PM
wartawan - keja diorang memang le menyibuk hal orang lain. kalau yang part jalankan tugas dengan saksama tu aku pujilah, tapi kebanyakan wartawan especially wartawan hiburan ni selalunye aku nampak ...

memang betul..tanpa wartawan, artis susah nak naik...tapi kita kan ada kuasa gak..apa kata kita ubah persepsi tu pulak....TANPA ARTIS TERSOHOR, WARTAWAN TAKLEH CARI MAKAN....

HUHA kesian wartawan x ada yang sokong diaorg

Originally posted by DTECCONAN at 11-10-2006 01:04 PM
HUHA kesian wartawan x ada yang sokong diaorg

adela newbie masuk nanti....jgn risau :lol

:setuju:......diorang nie makin melampau dan makin naek tocang....

Saye Dah vote

Ini tak syak lagi..mesti peminat Mawi lah ni..dulu x penah2 pun ada org ckp mcm ni..srg Mawi dah kena tegur sikit dgn wartawan pun salah..aduhai Mawi..kuat sungguh penangan kau!

Originally posted by Nyanya at 11-10-2006 01:07 PM
Ini tak syak lagi..mesti peminat Mawi lah ni..dulu x penah2 pun ada org ckp mcm ni..srg Mawi dah kena tegur sikit dgn wartawan pun salah..aduhai Mawi..kuat sungguh penangan kau!

POLL NI GENERAL YER.....INGAT PEMINAT MAWI JE KE YANG VOTE....

huhuhu kan dah kena marah

Menurut pengalaman aku yg pernah bekerja di industri hiburan ni,sebagai 'orang baru' mmg kena hormat dgn orang2 lama ni..ye lah..baru setahun jagung dah menyombong..inikan pulak bila dah popular..sama lah mcm kalo org datang umah ko tp x salam tuan rumah nya..kan kurang manis mcm tu..pendek kata..contohilah Siti Nurhaliza tu..aku mmg respek abis dgn dia..