CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: rania_maira

Sape yg ptikai Ruhainies?(#8:JN kah?)(#252:bukti msg!)(#349:vid Meletop)

miyamiyo replied at 27-4-2016 01:47 PM
Yeke? Si kayu ni memang spesis putar belit and kaki gaduh la ye? Kira betullah comments dekat bn k ...

MENERUSI satu ruangan gosip di akhbar hujung miggu lalu, timbul cerita kononnya ada pihak yang cemburu apabila nama pelakon Ruhainies dan Fattah Amin disenaraikan untuk mengikuti satu program percutian.
Ada yang membuat spekulasi kononnya kekasih kepada Fattah Amin iaitu Sherry Ibrahim cemburu melihat mereka berdua sehingga nama Ruhainies digugurkan dari mengikuti rombongan ke Bali, Indonesia itu.
Mengulas isu tersebut, kata Ruhainies,24 dia tidak tahu namanya turut dipilih. Malah adik kepada pelakon Nur Risteena ini juga tidak tahu sebab nama dia digugurkan.
“Saya sebenarnya tidak tahu sepatunya saya pergi. Apabila terbaca tentang gosip tersebut barulah tahu rupa-rupa mereka (pengajur) ada perancangan untuk membawa saya sekali dalam percutian tersebut.
“Saya tidak tahu kenapa nama saya digugurkan dan isu tentang masalah cemburu itu tidak benar. Kenapa Sherry mahu cemburu dengan saya? Dia jauh lebih baik berbanding saya.
“Saya tiada masalah tentang isu ini,” komen Ruhainies yang merupakan gandingan Fattah dalam drama Hello Mr. Perfect.
Bercakap tentang hubungan dengan Fattah, memang ramai peminat yang suka melihat mereka bersama. Bahkan ada di kalangannya yang mahu mereka kekal sebagai pasangan kekasih sebenar.
“Apabila berlakon sama, ada yang terbawa-bawa sehingga ke luar lokasi dan mahu kami terus bersama. Ada juga yang ingin kami berkahwin. Tidak mungkin begitu kerana saya juga ada pilihan sendiri.
“Saya terkejut dengan gosip tersebut dan tidak sangka ia terjadi. Saya bersama Fattah dan Sherry OK sahaja. Saya tahu batasan hubungan dengan Fattah,” jawab Ruhainies.
Dia ditemui ketika majlis sidang media Top 5 ABPBH 29 yang mana namanya tercalon dalam kategori Artis Baharu Wanita Popular. Dia bersaing dengan Felisha Crossley, Janna Nick, Nana Sheme dan Mira Filzah. ABPBH 29 bakal berlangsung pada 8 Mei bertempat di Pusat Konvensyen Antarabangsa Putrajaya (PICC).

Baru tgok video yg @maxim tepek tu...
Lofa punyeee muke expression nmpk  sgt dia tak suka si ruhainies tu okayy... X nak pndang langsung punnn..  Aku knal sgt makcik tu bile dia xsuke org.. aku bet dia tau je la cite gosip  ni.. Saje je ckp buat2 xpahamm.. Sbb cara dia tnye mintak bukti tu n kata janna 'malass' nak dtg.. Nmpk sgt side janna.. ruhainiess pprt sgt perangai... Sombong gler ayat...time dia kate lbih kurg 'sy da maafkan dia sbb dia mintak maaf kat sy dlu'... Muke lofa time tu nmpk annoyed gler ngan budak ni..  Tak pandang lgsung budak ruanis ni..

mohon lofa control dia punya professional sbg host... Nmpk sgt muka tak sukee tu n tone suare pun mcm xsuke.. Blajar ngan nabil.. Cool jah..

hijau88 replied at 27-4-2016 10:32 AM
Kan. Xde pun janna ckp mcm tu? Apakah? Pelik naw ruhainies kayu ni.

muka cuak gila bila lopak suruh dia share message dia ngan JN.... tapi si terencat nabil plak potong.   kalau share baru la kita tau sapa betul sapa salah.  JN selamba je keluarkan phone tunjuk.  kalau meletop mintak dia share rasanya dia share je....

btw - apa maikel ang punya iG... nak tengok kalau kalau ada lagi video tu

pauliza replied at 27-4-2016 11:23 AM
job boleh tahan kencang jgk minah ni kt media prima slot azalea,dahlia semua muka dia .kabel kuat  ...

Ada forumer yg bgtau kakak dia rapat dgn org kuat Media Prima. Gelpren kot. Bos2 Media Prima ni memang jenis miang kot. Dulu dato sri farid gigi tupai tu pn kapel dgn pojiah gouse, pastu pernah kena gossip dgn nurul syuhada nurul ain. Sebab tu la ruhainis & kakak dia tu muka bersepah kt dlm drama2 Media Prima. Guna kuasa org dalam rupanya. muka so so bakat zero, tp dpt watak utama. Tak pelik ke tu?

starcity replied at 27-4-2016 02:24 PM
Ada forumer yg bgtau kakak dia rapat dgn org kuat Media Prima. Gelpren kot. Bos2 Media Prima ni me ...

muka stok trofi utk mat rempit tu laku gak ker jadi skandal org2 kuat media prima??
Hadeh haiiiiii!!!!!!
Klu pojiah ngan nurulshuhada tu ok gak la..cantik..ni stok katik dan rendang x berbuah ni apahal??
x bangga siut klu bawa g candle light dinner!

Follow Us
Taksub nak glamor budak Ruhai ni.. Maybe nak go all out kot nak up namer bagai slagi abpbh tu blum abes... tak kesah la good or bad publisiti/kontolbesi...asalkan namer merata kat akhbar.

Tapi cam gampanggg ngok piang, meratib namer JN sane sini. Sori dek, you suck. Walaupun tak minat mane si Janna tu, tapi aku rase ade gak la die contribute, memeriahkan industri yang ramai sgt kayu jati ni.

Yang kamu tu, gi la relaxkan bibir tu sikit... rimas tengok bibir control kejung camtu.

#jgnnakprasansgtmukercamND
#takpepasalakuketeamjanna

ruhainies ni tak lawa. n nampak fake gila. nak sangat jadi nora danish.
kakak dia walaupun kurang kayu sikit dari dia, at least kakak dia tu takde la keluar isu-isu camni.

Aku harap sangat mikel ang laharkan sikit budak fake ni. Ruhainis baik ko duduk diam2 je tak payah gi canang cerita sana sini. Makin ko cerita makin terserlaj perangai buruk ko tu. Silap2 pihak produksi pun banned ko. Ko berlakon je la dlm drama sampaj A Aida kt Media Prima tu. Setakat kakak ko ada kabel kuat dgn org Media Prima tu tak kan kemana. Sok dh kena reject harus mereput tak ada job.
Aku yakin ruhainis & adik beradik dia follow benang ni. Jenis kaki gaduh punya budak

bukan fans dedua nih..'tp lg layan lakonan JN dr si R nih

adeqo replied at 27-4-2016 02:18 PM
Baru tgok video yg @maxim tepek tu...
Lofa punyeee muke expression nmpk  sgt dia tak suka si ruhain ...

nabil pon iols nampak macam side janna. sebab tu agaknye fans kayu ni meroyan.

hanarina replied at 27-4-2016 10:40 AM
Iols punn x tahu sapa orang tgh tuu..tapi iols ada suruh si karats R tu reveal full chat,tapi dia  ...

kira uols dah bace full msgnye la ye? ape pendapat uols bile dah bace.

Hahahahahhaha
Adoi gelak guling2 aku tgk part neelofa nak tgk fon ruhainies
Nk bc msg

Hahahahahah
Pastu neelofa n nabil wat eye contact sesama sendiri senyum sinis

Janna nick ni ada sangkut kat top 5 abpbh tak?
Kot ada kategori sama dgn rohani ni
Bule tengok reaksi masing2 nanti

Duta lover replied at 27-4-2016 03:02 PM
Hahahahahhaha
Adoi gelak guling2 aku tgk part neelofa nak tgk fon ruhainies
Nk bc msg

Hmmm iols nak tgk sampai habis tp tak sanggup nak nengok si Rohani tuh bercakap, acah bagus saya dah maafkan dia saya maafkan dia. Benci aku org gini ada tak dia mintak maaf kat janna nick tuh balik?

c_apple replied at 27-4-2016 03:09 PM
Janna nick ni ada sangkut kat top 5 abpbh tak?
Kot ada kategori sama dgn rohani ni
Bule tengok re ...

Ada uols. Artis baru klu x silap la.

Setelah menonton rakaman meletop aku berharap rohani ni cepatlah vvip atau sesiapa pinang dia dan kahwin dan seterusnya tinggalkan dunia hiburan. Pegi meletop semalam utk dihencapkan lagi adalah. Tak gelak tgk nabil kata "menggantikan" natasha yang jadual penuh tetapi sebabkan natasha akhirnya available ang amek balik natasha. Look alike kau ni pengganti.
Bila org kata issue hasut dah settle kau pun ckp haah dh settle tp karatz kau keep bising kat ig.

Kalau aku org kata aku kayu, aku malu dan ucapkan tq dkt kawan aku yg nampak aku tak berbakat. Pegilah enrol kelas lakonan kat oversea kalau nk sgt berjalan. Bukan keep on masuk media sana sini. Bosan.

pegi je la personally minta maaf kat janna nick tu kalau dah ikhlas sangat, bising je la dia ni

hijau88 replied at 27-4-2016 03:18 PM
Ada uols. Artis baru klu x silap la.

Gigih hakuu beklog cari thread abpbh
Tgk pada calon rasanya mirafilzah la kot menang
Abis sangat janna
Kalau si rohani ni menang mmg mengundang hencapan wave 2.0

iols pun semalam tengok cik kayu ni kt meletop leh lak bagi nasihat kt fans ala2 budak sekolah menengah je berucap. dengan gedik2 manje die tu, buat kne gelak je gn iols dn seben