CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: maxim

'Siapa saya nak hina pekerjaan orang?'- Rita Rudaini #pg44

novlin posted on 28-8-2014 12:06 AM
Kannnn... rr meroyan tuntut mutaah..bising pasal nafkah...apsal pulak yg lain meroyan merempan2??. ...

hehehe bg cang la yg mereka meroyang... they oll org pandai2.. merempan2 pasal jodoh ,,kawin lari,,bertahun2 xpe...itu bukan meroyan.. hehhe pastu sakit jiwa kalu karat menyokong rr.. hehhehe jgn sakit hati ok.. x elok..nty cepat tue

Aidil nihh jantan bodoh buat anak tau tanggungjawab xda

sweetfasha posted on 28-8-2014 08:16 AM
hahhaha.. betul tu sis.. menjejej jejeh kat sini. RR pun tak semeroyan itu

itu belum kena tingg ...

lagi satu lagik bodoh karatz bodoh, sapa kutuk RR lebih kuat meroyan dr RR yg kuat mencarut dan maki hamun org. LOL
Last edited by Santeira on 28-8-2014 10:03 AM

Rate

1

RUZANA posted on 28-8-2014 08:21 AM
xpalah biarlah dia nak mnjujeh jujeh...keyboard warrior biasalh..ntah apa dia marah dan dendam s ...

lagi satu logik bodoh karatz bodoh, sapa kutuk RR bermakna dia ada dendam peribadi kat RR. hanya jika kutuk RR saja, kalau kutuk edel dorg takkan buat2 tanya kenapa kutuk edel. ko pun beria2 nak mempertahankan RR dari semalam, ko bukan kibod warrior ke? tak payah nak berangan konon ko ada life sangat la.org kutuk retis kesayangan ko pun ko dah menjujeh ckp pasal menjalar cari kat padang masyhar, yg kutuk edel ko biar aje. dasar karatz sampah.
Last edited by Santeira on 28-8-2014 10:15 AM

Rate

1

karatz sampah sifar

nordin84 posted on 28-8-2014 06:48 AM
moved on?iols ade bce paper yg edel mmg kat siam time tu buat trening,then beliau mtk nasihat dr d ...

so betul la bak kata sis kakiku, sebelum kahwin tak boleh fikir masak? jurulatih dah muak tgk dok berkepit dia suruh je la kawen. kenapa tanya org lagipun, otak dan akal sendiri ada tak nak guna? lepas tu sekarang meroyan 'sesen pun tak guna duit dia masa kawen', 'letak maruah ke tapak kaki'. paling kelakar part dia kata 'bukan saya yg nak kawen kat siam, saya pun nak buat yg grand2', abis tu mcm ada org letak parang ke pistol ke kat kepala dia suruh kawen kat siam.

bagaimanapun bila tgk dia meroyan merempan mcm sekarang, mmg nampak dia jenis manusia tak pandai fikir guna otak pun. kalau dia pandai guna akal, takda la dia meroyan membuka aib dia sendiri depan org. tambah pulak dia ramai pengikut jenis bimbo kuat meroyan (maybe rumhatangga sendiri ada masalah), lagila giat dia meroyan.

Follow Us
cuma nak tanya..jemah tu sejak bila pakai tudung litup...

kenapa masa dia kawen lari dia tak fikir pasal maruah?

Yg kawen lari hanya edel no telor okeh... Rita siap berwalikan bapa dia lagi..Family dia ada. Dia bukannya malukan family pon. Edel tu jerw yg buang keluarga time kawen.

novlin posted on 27-8-2014 11:57 PM
Ekekekeke...hadoiiiyaiiii... aku pun masih ingat lagi cerita tu...

see..?? bukan aku je yg hingat..maksudnye aku blm ilang ingatan hahaha

Santeira posted on 28-8-2014 10:02 AM
lagi satu logik bodoh karatz bodoh, sapa kutuk RR bermakna dia ada dendam peribadi kat RR. hanya j ...

u adalah manusia yg paling teruk dr rita...
lebih teruk dr sampah masyarakat....
kesian...kutuk2 rita..terpalit pd diri sendiri...ishh..ishh...kesian...
wlupun dlm forum bahasa tu dah mncerminkan mcmna...
ok u marah rita meroyan...mnyampah..benci..meluat semuanya ada..atas sbb apa keterlampauan marah u tu?sila bagi fakta yg boleh i terima kemarahan,benci,meluat u pada rita....
kalau xnak mnjalar d masyar mncari rita sudah2la..

RUZANA posted on 28-8-2014 10:26 AM
u adalah manusia yg paling teruk dr rita...
lebih teruk dr sampah masyarakat....
kesian...kutuk2 ...

haha lo.kuat drama tamil ko ni. tak payah feeling2 nak tetapkan apa yg org buat kat padang masyhar ko wakil tuhan ke apa? kat sini, sapa buat perangai bodoh akan dihencap, RR tak terkecuali. aku tak 'pukimak'kan org mcm rita, aku tak fitnah org mcm rita, aku tak membuka aib laki, ex laki atau family mcm rita, aku tak jaja cerita rumahtangga mcm rita. ko explain dulu kenapa kata dia bodoh sbb meroyan buka pekung sendiri tu lebih teruk dr dia sbb kalau aku lebih teruk dari 'sampah masyarakat', bermakna rita tahap bawah tapak kaki aku je.

kenapa sentap sangat ni sis, aku kutuk rita je, bukan rampas laki kau atau reta kau. karats sampah!
Last edited by Santeira on 28-8-2014 10:47 AM

apa la sangat stkt mutaah rm 300K..
my mom's fren tuntut mutaah je rm 500K, blom lg harta sepencarian etc..
mmg terduduk x-hubby nya sbb x sangka x-wife jadi bijak thou housewife n tukang sign cheque for business shj..
so rita.. my 2 cents, go for your rights..

nordin84 posted on 28-8-2014 06:22 AM
tu nsb bk la yg sulung mke edel,klo x da dikata kaka ipar edel jd paksanggup..da la ckp xcomel..da ...

ngeh..ngeh...ngeh... sgt kan... punya takut nak wat statement siap rodoh yg gigih...coverina...
xberani dah nak eskot edel gi mahkamah..

jadi edel...ko hadap lah ngan jemah kat mahkamah kes hutang ko tu.... malu weii edel...malu....kawin mampooooo
bayor NAFKAH anak xmampoooo...wat anak compom terlebih mampoooo

nordin84 posted on 28-8-2014 06:24 AM
dimeroyan crew kan ade kelebihan dan kepakaran msg2..mesti dlm grup tu ade sorg pakar mengkafan ka ...

jgn di seru karang sebatalion geng toooooot dtg....hencap kang dorang...

nazsh posted on 28-8-2014 09:27 AM
Aidil nihh jantan bodoh buat anak tau tanggungjawab xda

suke aku dgn perkataan  'bodoh' tu... sian ko edel... good luck lah kumpul duit yer...bayor ansor...jumpa anak spt mana sepatutnya...
bukan suruh ko edel jumpa rr...   jd jemah jgn gigil yer... edel jumpa anak2 jer...

kenarihitam posted on 27-8-2014 04:37 PM
ya btul..janji dpt hak utk ank2 n diri sendiri..org hya blh bkata2..yg menanggung segala keperitan ...

kan... jd wanita2 yg bercerai suami hidup dan punya anak2 ...yg xtahu...xpaham...sila lah bertanya kepada yg tau ...xyah budjet... rasa diri... dicaci2 ngan masyarakat yg kononnya prihatin...padahal nak menghuluq pon lum tentu pedehal... bior jer lah... nak menjejeh2 ker... menjoyah2 ker... bukan dorang pon tanggung kan...

teruskan tuntutun rr dan wanita2 yg sewaktu dengannya..... edel...BAYORRR HUTANG....
dlm otak fikiran jiwa ko edel...aku berani ckp...nafkah..nafkah..nafkah...hutang...hutang...hutang...duit...duit...duit... sian

cikanggun posted on 27-8-2014 04:45 PM
terlalu ramai jantan bacul kat malaysia neh...
tu yg byk kes abaikan nafkah anak2 lps cerai...
s ...

haru biru otak edel skg nih..dan selamanya selagi xsettel kes hutang2 dia...
makanya... ok lah ada jemah tempat manja2 tgh tension fikir nak bayor hutang nafkah anak2....

poloy posted on 28-8-2014 10:34 AM
apa la sangat stkt mutaah rm 300K..
my mom's fren tuntut mutaah je rm 500K, blom lg harta sepencari ...

yeahhh brilliant.... aku paling suke ayat 'harta sepencarian' ni bapak2 yg dah kawin.... ingat dah cerai rasa selamat...compom ko tak selamat....
ada anak2 lagi ko tak selamat...segala tuntutan perlu di lunas kan...

edel...hidup ko penuh hutang....lum campur hutang lain

Tuntut jgn x tuntut...hak anak2 tu...

Jgn jd bodo...bapak bersedap2 ngan bini lain, anak2 dibiar x ambik tau langsung...ingat anak2 boleh hidup ngan makan pasir...

Lupa tanggungjawab bapak sebesar mana...bersedia la kat akhirat sok...

pia250110 posted on 28-8-2014 09:13 AM
hehehe bg cang la yg mereka meroyang... they oll org pandai2.. merempan2 pasal jodoh ,,kawin lari, ...

heheh biarkan meroyan merempan merempan macam orang giler..

apa dia tulis tu sampah je.. aku pun x berapa nak hadam.. tunggang langgang. Kata je tak PA tapi baca dia punya posting makk aihh terlebih pandai dia.. dia sorg je pandai dalam thread ni org lain semua bodoh hehhehe