CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Zamzari

[Jenayah] Mereka sedang dicari....

ogata posted on 4-9-2012 02:40 PM
mak saya pun pesan benda yg sama awak

abah org kuat PAS skrg.... tp takde suruh jd panatik akai letak lutut... bakar bendera segala
nasihat sama gak utk panatik umno

dino posted on 4-9-2012 02:43 PM
abah org kuat PAS skrg.... tp takde suruh jd panatik akai letak lutut... bakar bendera segala :lol ...

kadang2 heran dgn sesetengah manusia yg taksub sampai hilang kewarasan dan bertindak dgn memalukan diri sendiri... baik tua & muda (ni  refer pada pakcit2 yg dok kencing poster & mamat yg londehkan sluar tak tentu hala tu)

nour2001 posted on 4-9-2012 02:41 PM
betul...polis harus neutral...tidak boleh senang2 je kena influence dgn party politic mana2...imej ...

yang aku nampak jelas dan nyata.. yang mencalarkan imej polis adalah puak2 pakatan..memang itu pun tujuan pak sheikh pojaan..
penjenayah pun dapat pembelaan siap pc lagi..tanpa rasa bersalah loyar2 pakatan ni membela penjenayah ..punya nak burukkan imej polis..

novlin posted on 4-9-2012 02:51 PM
kadang2 heran dgn sesetengah manusia yg taksub sampai hilang kewarasan dan bertindak dgn memalukan ...

jgn fanatik.... sbb fanatik tu membutakan hati kita.... tak kira umno or pembangkang..... bezanya klau kena kat umno....jd isu.... kena kat pembangkang sonyap bisu.....
cuma isunya kena matang berpolitik..... klau yg buat tu parti kite sokong.... knp kena guna alasan.... yg org umno yg kencing kat poster tok guru tuh...... sptutnya kite tak tiru cara panatik umno.... tak gitu ke.... ke semua dua kali 5 takleh pakai

novlin posted on 4-9-2012 02:51 PM
kadang2 heran dgn sesetengah manusia yg taksub sampai hilang kewarasan dan bertindak dgn memalukan ...

Belum masok yg buat demo dok menunggeng depan rumah orang nun .. Cer ada yg menunggeng depan rumah Najib tgk diburu ke tidak sok

Anwart gak yg menjadikkan polis jadik camtu ... prfthhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Follow Us
imej polis calar sbb pakatan? penjenayah semua lepas pasal loyar PR?. oh lawak betul...baru ku tau, semua loyar kat malaysia ni ahli pr rupanya? oh kalau gitu, hebat betul lah pr...yg bijak pandai dah tak mau joinT amno dah......betul lah kata ceh det...thanks det..

Manami posted on 4-9-2012 02:58 PM
Anwart gak yg menjadikkan polis jadik camtu ... prfthhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

hahaha...banyaknya dosa anwar dan pr....semua benda buruk yg terjadi di malaysia adalah sebb anwar....ramai pendatang haram sbb anwar, ekonomi turun pun sbb anwar, hutang 53% dari kdnk negara pun salah anwar....oh susahnya jadi anwarr.r

novlin posted on 4-9-2012 02:19 PM
ko gila haper nak tangkap bakal menantu ahkak mah yg tgh mkn nasi impit bersama kuah lodeh!!!!
ad ...

ya tak ya gak! Gambar ah kak lagi penting nooooorrr, menantu ah kak jangan diusik!!:p

dino posted on 4-9-2012 02:55 PM
jgn fanatik.... sbb fanatik tu membutakan hati kita.... tak kira umno or pembangkang..... bezanya  ...

dlm kes londeh suar tayang muntut aku salute sama pemimpim pembangkang yg menyelar perbuatan penyokong tersebut yg mengatakan tindakan tersebut bukan resam parti....

tp kes kencing poster & tonggeng muntut, tak ada sorang pemimpim bersongkok tinggi hatta perkasam skali pn dok tegur or menyelar tindakan penyokong parti mereka....

sbb tu... SAYA PILIH MENGUNDI... SAYA PILIH MENGUNDI PR...

nour2001 posted on 4-9-2012 03:06 PM
hahaha...banyaknya dosa anwar dan pr....semua benda buruk yg terjadi di malaysia adalah sebb anwar ...

Bini tak boleh beranak, anak tak lulus SPM, kambing takleh membiak, kucing takleh mengiaw, tu semua kalau boleh nak dikaitkan dgn Anwart gaak... Janji ada Anwart.. sok takde Anwart, sapa plak yg jadik pusat penundingan sejagat gamaknya ??

novlin posted on 4-9-2012 03:35 PM
dlm kes londeh suar tayang muntut aku salute sama pemimpim pembangkang yg menyelar perbuatan penyo ...

btul la novlin.... aku mengutuk politik low class nih

nour2001 posted on 4-9-2012 03:06 PM
hahaha...banyaknya dosa anwar dan pr....semua benda buruk yg terjadi di malaysia adalah sebb anwar ...

sbb tu aku benci anwar.... sbb kan dia lah msia tak blh maju... semer perhatian diberikan kepada dia... apa dia sorang je makhluk yg dok kat mesia ni??? semer menteri2 kalo dihala kan microfon, semer dok sebut nama anwar... xda la keje lain nak wat...

tapi.... sorang je menteri yg wat keje yg aku tgk xda pn nak sibuk2 kan hal nuar... c shaziman tu... byk dah improvement dia wat utk menaiktaraf jalanraya & sistem pengangkutan kat mesia ni....tang ni aku bagi credit kat dia

Manami posted on 4-9-2012 03:37 PM
Bini tak boleh beranak, anak tak lulus SPM, kambing takleh membiak, kucing takleh mengiaw, tu se ...

masa nuar dok dlm penjara... 5 negeri kena rampas masa PRU12... salah nuar gak tu... sbb nuar kempem kat dlm penjara, pakat2 dgn banduan soh pangkah PR.... errrrrrr... banduan boleh ngundi ke???

novlin posted on 4-9-2012 03:46 PM
masa nuar dok dlm penjara... 5 negeri kena rampas masa PRU12... salah nuar gak tu... sbb nuar kemp ...

Apapon yg terjadi semua SALAH NUART ! .. BANDUAN2 tu masok penjara pon sebab Nuart! Takde org lain dah.. Nuart Nuart Nuart!

...najib jangan sekali dihina, tapi dia buat bende2 hina macam menipu, komisen, pakai jet utk peribadi rasuah takpe....

kepala hotak dia
aku bagi gambar cctv kat peronas mat rempit yg meragut aku
tak de gini pun
puiiiii

d'zeck posted on 3-9-2012 11:55 PM
bagus la ambil tindakan segera,
jangan biar puak sepet semakin kurang ajar

kan..kalau lah aku.........komunis2 tu aku lucutkan je warganegara mereka..biar mereka balik china..tengok kat china dia buat lak camtu kat sana apa akan jadi kat dia...berkecai kepala hotak dia kena tembak..dasar kurang ajar.

Yg tak sokong londeh seluar tu dap ngan pas je....anwat kata ok apa..

Acong posted on 4-9-2012 01:32 AM

aikkkk....camana berita tahun 47 gambo dia kaler lak keluar...dah lak tu masa tu belum merdeka pun so xde makna bendera tu...