CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: meteorspeed

tamatkan panggilan hangit

Leonarzi posted on 1-3-2014 07:12 AM
Dj dj dh la suara x sedap... Yg tukang baca info trafik lagi tahap sendu mcm amatur mcm budak seko ...

Haa tulah..budak skolah pun boleh baca skrip lagi bagus drpd diorang2 ni..
Masuk bab glamour semua terhegeh2 nak tunjuk muka...padahal suara mcm kucing jantan bergaduh berebut kawasan.

mommymonster82 posted on 1-3-2014 04:48 AM
Betul tu..lagu xbyk mn..iklan dgn sembg jer byk...
Me mmg xsuka dengar radio..just kdg2 dengar bi ...

Ha mommy..bab byk iklan tu satu hal..pastu bila lagu keluar siap potong pulak tak bg lagu habis..konon kalau nk dgr full song kena beli album..eii berbulu je rasa.

Tu yg bila naik kete sanggup pasang mp3 sendiri or cd burn sendiri..

lepas dengar panggilan hangit yg hello2 byk kali tu terus aku decide xmau dgr dah hot fm pagi2. sblm ni mmg dah dok rasa annoying pun. skrg tambah pulak segmen diva sherry al-hadat ke ape name, lg la aku meluat tahap gaban. dok dgr pontianak mengilai je.

era lg la aku tak dgr, takleh terima dgr johan gelak nyaring camtu. n tak suka hanif n ray tu jugak. cam bodoh2 je. pun takda pengisian.

skrg pg2 aku dgr mix fm, rileks je. sarimah ibrahim n sapa tah laki tu jd dj pagi. tak sangka lak sarimah bila jd dj dia ckp rileks2 je, cool je... sblm ni kenal dia sbg pengacara, bising bleh tahan gak dia tu. dah berubah kot. tapi aku rasa mix fm sesuai la dgn jiwa aku (dah tua kot aku)

lepas FBI xde terasa panggilan hangit dah xbest...xuke dengan dj baru fizi...halo xdengar tu sgt annoying..aku yang dengar menyampah skt telinga pon ada.....Hot fm please tukar dj lain

meteorspeed posted on 28-2-2014 11:16 PM
yg tue aku lg sokong.. geli aku dengar suara pondan fifi... AG aku mmg tak suka.. gelak pun mcm ge ...

pastu AG ni suka ikut gaya FBI...takde gaya tersendiri... dorang kalu dlm konti pesen yg syok sendiri...haish

nurbaya posted on 1-3-2014 09:07 AM
Haa tulah..budak skolah pun boleh baca skrip lagi bagus drpd diorang2 ni..
Masuk bab glamour semu ...

Ada sorang pembaca trafik pompuan baca mcm budak sekolah baca karangan dpn kelas.... Sendu... Mcm mana la diorang buat recruitment atas kriteria apa... Sepatutnya yg keje radio ni antara kriteria asas yg patut ada ialah kualiti suara, kepetahan bertutur... Personally aku suka dj wan ajaib dan naim suria grand stand... Suara boleh tahan sedap dan diorang petah bercakap ... Last edited by Leonarzi on 1-3-2014 10:13 AM

Follow Us
SETUJU!!.. progm bodo mcm tu.. nak aibkan org jer..

kenapa tamatkan panggilan hangit sajerk??? aku rasa kt era pun ada ala2 panggilan hangit ni. radio2 lain pun mesti ada...tamatkan semua tu, bukan hot fm punye je

graxier06 posted on 1-3-2014 01:46 AM
kak bed aka abby fana gak bg aku dj masa kini yg plg bagus...berilmu n kekadang dia selitkan nasihat ...

setuju... abby fana ada masa bergurau, buat lawak..tak lah sepanjang masa nak cuba melawak utk buat pendengar ketawa.... aku x suka dj2 hot fm, pastu raja azura dan salleh yaacob... mcm sepanjang masa nak buat2 melawak. Khairil Suria fm tu ok sikit... x lah nak melawak je...kadang SY ngn KE melawak odoh, dia mcm ketawa x ikhlas ibarat dlm hati berkata-kata (apalah SY ngn KE melalut ni)

Sangat setuju.

Saya tak dengar radio, selalu pasang mp3 je dalam kereta. Pernah gaduh dengan orang semata-mata dia nak dengar panggilan hangit ni. Katanya best. Best celah mana tak tahulah. Bingit. Kita yang pandu kereta yang stress.

Aku tak suka panggilan hangit, tapi aku suka gotcha..mcm mana tu?

Apa2 pun light fm tetap no 1 di hatiku

i tak pernah minat hotfm

i suka dengar suria fm. linda onn best. sheols mmg dj yg bagus.
wpun suria tak sebest dulu (zaman ada tuah malam2) tp still layan. suria cinta pun not bad. carta suria linda & halim pun best.

thr gegar pantai timur pun i suka. malam2 pun ada slot lagu cinta

muzik fm -> i suka dgr pilihan bersama

era--> wpun johan mcm menjerit tp i bias sbb suka beliau kot so pagi2 i akan dgr era.

sinar --> nak dgr kak bed aka abby fana sbb i suka beliau jugak.

best 104 (skrg best fm) --> suka dgr siang2 sebelum pukul 5 sbb pukul 5 i akan tukar suria nk dgr linda.  kalau hari sabtu ke ahad, ada slot lagu hindi. i suka!

lite fm-> suka dgr lite fm malam2 (love songs) & weekend siang. sbb ada carta lagu2 80s 90s.

Fafau bila gelak2, sore sebijik mcm bapok tua

Those days ..
masa zaman sekolah dulu... aku selalu dengaq Radio 4 ka apa radio omputeh RTM time tu .. ada wat prank gak by Gary ratnam .
Ada sekali aku dengaq, dia prank a dentist , pasai dia tersalah cabut/ buang gg yg membawa tuah kat klinik doc gg tu .. kelakar sebab dia kata, dia perlu cari semula gg dia tuh .. Kalut dentist tu janji akan cuba cari semula.. :p  

Hitzfm punya Gotcha pun aku suka dengaq gak .. tapi Hotfm sebab aku rarely dengaq.. so xtaw sangat pasai panggilan hangit diorg ..

tahap menyampah ngan panggilan hangit nih. salu tak menjadik...DJ syok sendiri

best celah mana ntah.. patut tamatkan jer.. dulu mula-mula ye lah, topic pun light-light jer..
sekarang.. tak kelakar pun.. hampehh lagi ada..

dulu dj pernah wat panggilan hangit kat wife orang yang lakinya nak kawin lagi satu..
menyamar jadi pegawai jabatan agama kot.. kesian sangat.. nangis-nangis kakak tu..
pastu last bagitau tu panggilan hangit sambil gelak-gelak, and bagitau laki dia yang
suruh buat panggilan hangit kat dia.. waddehell.. memang betul pun laki dia nak kawin
lain..

tak ada common sense ke bila masalah rumahtangga dibuat bahan lawak? still nak
siarkan jugak.. since then i banned panggilan hangit..

hangus lah kau sana..

Setuju...100% ditamatkan...
Dala ari2 ngadap jammed...denga pulak panggilan hangit..yg menyakitkan ati..
Boleh menjejaskan mud nak pergi keje..
Tapi panggilan hangit yang pakcik sua oren tu..
Yg FBI wat...yg tu best......

graxier06 posted on 1-3-2014 01:46 AM
kak bed aka abby fana gak bg aku dj masa kini yg plg bagus...berilmu n kekadang dia selitkan nasihat ...

Wpun belum otai..tp ttap suka Cara kak bed yg ala ala kakak Dan emak ...Cara berckp yg bersahaja ..tak peelu terjerittt terrlolongggg mcm raja azura...

Lagi satu raja azura suka bahan si salleh yakob...taakder modal gaknya raja aziuraaaaaaa nii

Dngrkan la radio ikim..damai jiwa

I cuma minat panggilan hangit pacik sluar oren tu.tu pun I jumpa org post kat fb..kelakar pacik tu.