CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: abgboroi

AC saman bekas isteri...melahar dalam facebook uolss

patut pun dorang ni cerai kan....memang tak sefahaman langsung...dua2 tak nak mengalah...
Euphoria Post at 17-7-2010 20:53

Yess...Betol sesangat tu...Salah sebelah pehak tak guna...berpijak lah di bumi yg nyata...Jgn guna emosi melayan puak2 gila glamer ni...

Pelik tul laa.. sanggup ac melahar & saman kpd org yg pernah dicintai.. apalagi ibu kepada anak2 dia.. isk2... nauzubillah..

kekdahnya dia ni ada dua anak je, dengan maikel jeksen jah
cik.panda Post at 17-7-2010 21:00

heeheh..mungkin anak2 lain tak diiktiraf....

heeheh..mungkin anak2 lain tak diiktiraf....
PutriJ Post at 17-7-2010 21:40

mungkin heols terlupa kot

payah sgt nk bayar nafkah anak tu knp la haii...

akhirat jadi penentu segalanya....

xkan anak baru himpun duit atas katil tp anak bini lama takat biasa2 je...
tp aku mmg xpernah suka si ac tu kawen dgn ape ntah nama bini baru dia tu...sejak kawen berubah jd pelik2....asal dulu elok je rambut,perangai,pakaian...la ni serabut mata....

pompuan yg nak ko tentang tu syurga anak2 ko ingat la wahai ac...
kalau dia berdosa memperjuangkan nasib anak2 maka Allah pasti bagi dia balasan...

Follow Us
aku rasa ko tak tau kisahnya sepenuhnya
mai aku citerkan
masa dia orang cerai dulu
depa buat perj ...
xAthenax Post at 17-7-2010 20:46

x salah.. mmg aku lbh suka shfnie dr ac pon
lagi pon aku ckp tuntut skdar mn yg memadai <adil>... kiranya aku pikir dari sudut aman damai la.. sbb bila ac xmo bg tu aku aggap xgn nk rebut harta manusia yang alpa.. balasan utk dia nnt mmg ada..so klu apa yg shfnie bt skrg mmg utk nilai yg memadai aku okeh sajork..

byk benar thread pasal ac ni...

laki bini aku nyampah

voleyh
jingga007 Post at 17-7-2010 16:01

samalah ngan mek...dua2 pon ai boring

300 sbln..mn cukup AC oi....ank2 aku pun belanja 300 utk 2 hr je tau..ni lg lh budak2 yg dh beso..byk benda nk beli nya..ko buat besday party ank ko kat times square br2 ni boleh plak..amboi2..siap b'trompet2 bagai..barney n transformes kurus lg tu..yg tu abis riban2 pun xpe..tensen aku...

Reply 89# orlanda

khennnn mcm 2x5 je

sengal tol si AC neh...dgn anak sendirk pon kedekut taik idong masin.....

Pelik tul laa.. sanggup ac melahar & saman kpd org yg pernah dicintai.. apalagi ibu kepada anak2 dia ...
meowlin Post at 17-7-2010 21:27

dah benci noks...apa pon leh jdk...tuh la namanyer manusia...

Keadaan dah jadi macam ini pulak

AC tu macam dah jadi perempuan pulak ... berjiwa sensitif dan mudah tersentuh, jangankan nak mengalah, bahkan kalau nak dia akan belasah bekas isteri dan anak-anak dia tu. Kalau dia lelaki yang berjiwa papa, berhati ayah, dan bernuranikan daddy, apa salahnya penuhi tuntutan bekas isteri. Dia kan kaya dengan kereta mewah dan gaya hidup dah macam anak raja dah sekarang ni. Kalau bekas isteri dia minta 5000 sebulan untuk anak-anak, bagi sahajalah .... kalau nak pastikan duit itu sampai ke anak, sediakan juruaudit.

Geli betul le dengan lelaki yang suka lawan dan menganiayai perempuan. Nasib baik Dafi, Fahrin dan Remy tak macam AC @ A Cancalok Melaka.

point kt sini bayar je la nafkah anak2..ni tak dok pusing2 citer pasal ex dia tu jahat la apa la..org tak nak tau psal tu semua..yg org nk tau apsal ko ac  x nk bayar nafkah!!ee..benci tul aku ngan jantan mcm ni!

mmg betul pun dia tunjuk bukti kat melodi arituh dia akaun duit terus ke bank tp buku bank dia pegang...lawak kan...klu dia tunjuk resit seme mmg kalah la shaf..tp ada akai ka p simpan buku bank tuh

jahat la macamaner pun katanyer....syurga anak2 dia yg dulu tetap jugak pada shafnie tak dpt diubah lagi..tp klu pukul anak sbb tak solat pun dikategorikan jahat...aku heran juga..

hmm tunjuk kat Melodi buat apa? yang pelik tu..napa banyak kali tak datang mahkamah? tunjuk kat hakim biar hakim wat keputusan....ni sibuk dengan program la apa lah...ada akal ka? sayang career ke sayang anak? pelik betul asyik cakap syafnie tu penipu...tapi bila dapat tarikh mahkamah ada aja alasan...yang nak putuskan sapa benar sapa salah tu hakim bukan dia...

nmpk sgt mmg dia bertempek kat sini tuh yg berangin bile seme kutuk dia...aku ada gak baca kat paper ritu..shafnie tak dpt tunjukkan AC mampu sbb mahkamah mintak Shafnie bg penyata dan lain2 dokumen yg buktikan AC ada pendapatan yg mampu bayar 300 sebulan...tp pikir2 la takkan AC nak bg penyata kat Shafnie...tu yg shafnie tak dpt bg kat court..mgkin klu keje gomen senang..tp tu la kan wlu muka keluar tv, mahkamah tetap jugak nak penyata tgk ada income tak...wlu citer pasal ACK tuh bersepah2

aku rase rm300.00 sebelun tuh padan beli baju dua apsang sorg pon da abes....

ac neh bongok rupen ...
teky Post at 17-7-2010 17:23

betui la 300 boleh beli 2 baju je...Shaf mintak 3000 setahun je utk baju..