CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Dicota8

Nora Danish akan Disaman?

asyik kerja saman menyaman aje dunia artis ni kan........kite tgk siapa yg kena........

samanjelahhhh

x setuju dengan kenyataan Nora kat Galaksi yang berbunyi lebih kurang begini.."Dia (Fasha) tak rasa sebab bukan suami dia yang dirampas"..
ape motif Nora sebenarnya ni?lepas tengok Galaksi tu aku rasa Nora dah x macam Nora yg dulu2. sebelum ni tak pernah lagi aku baca or dengar statement daripada mulut Nora yg terang2 mengatakan Fasha yang rampas Rizal daripadanya..even masa Melodi call live Nora masa awal penceraian dulu, Nora sendiri cakap puncanya salah faham dan tiada kaitan orang ketiga. Kemudian minggu seterusnya Melodi dapatkan kenyataan daripada Rizal, Rizal pon menyokong statement Nora tu. Adakah Nora terdesak untuk bersihkan dir?itu hanya Tuhan dan Nora saja yg tau..

1 lagi aku x setuju  dengan reaksi Nora yg agak fishy, bila wartawan Galaksi tanya samada ada dalang di sebalik kontroversi Spa Qistina tu dengan menyebut nama Fasha sebagai dalangnya.
adakah Nora sengaja mahu mengalihkan kebencian orang ramai pada dirinya sekarang kepada Fasha?? itu yg kita tak tahu..

x setuju dengan kenyataan Nora kat Galaksi yang berbunyi lebih kurang begini.."Dia (Fasha) tak rasa sebab bukan suami dia yang dirampas"..
ape motif Nora sebenarnya ni?lepas tengok Galaksi tu aku ras ...
casa Post at 23-11-2009 22:46

si pasah mmg dah lama dibenci...
tak perlu nak salahkan nora k

Post Last Edit by Dicota8 at 23-11-2009 23:10
x setuju dengan kenyataan Nora kat Galaksi yang berbunyi lebih kurangbegini.."Dia (Fasha) tak rasa sebab bukan suami dia yang dirampas"..
ape motif Nora sebenarnya ni?lepas tengok Galaksi tu aku rasa Nora dahx macam Nora yg dulu2. sebelum ni tak pernah lagi aku baca or dengarstatement daripada mulut Nora yg terang2 mengatakan Fasha yang rampasRizal daripadanya..even masa Melodi call live Nora masa awal penceraiandulu, Nora sendiri cakap puncanya salah faham dan tiada kaitan orangketiga. Kemudian minggu seterusnya Melodi dapatkan kenyataan daripadaRizal, Rizal pon menyokong statement Nora tu. Adakah Nora terdesakuntuk bersihkan dir?itu hanya Tuhan dan Nora saja yg tau..

1 lagi aku x setuju  dengan reaksi Nora yg agak fishy, bila wartawanGalaksi tanya samada ada dalang di sebalik kontroversi Spa Qistina tudengan menyebut nama Fasha sebagai dalangnya.
adakah Nora sengaja mahu mengalihkan kebencian orang ramai pada dirinya sekarang kepada Fasha?? itu yg kita tak tahu..
casa Post at 23-11-2009 22:46

pikir logik...kalau betul2 FS yg jadi punca penceraian ND dgn jejaka lombok (JL)...kenapa FS dgn JL tak kawin? kalau bentul2 FS puncanya, kenapa lepas ceraikan ND, JL tak kawin dgn FS?

pada pendapat aku, kalau ND dgn JL tu mmg betul2 bahagia, sayang menyayangi satu sama lain, pandai jaga keharmonian rumahtangga, takkan hanya dgn kehadiran FS sebagai kawan JL (kerana FS takde pun rampas JL dari ND utk berkahwin dgn JL) boleh runtuhkan rumantangga mereka?

Mana keutuhan cinta dan kasih sayang ND dgn JL?

ND menyalahkan 100% kegagalan rumahtangga dia atas bahu orang lain....walhal, dia tak tgk diri dia sendiri...dia hanya tahu tahu salahkan orang lain....

Rampas budak bas itu?Come on la nora,ko asyik nak salahkn org rumah tangga ko bekecai,dan ditingalkn suami,dri dulu hinga la skrg ko nk marah2 kat fasha sebab rampas somi terhormat ko tu,masalahnya ingat kh budk bas tu kat ko msa dia ceraikn ko 2 kali?Kalau aku lah dilakukan dmikian jgn kn tgok muka dia nk mbik tahu hal dia pon aku tak hingin.Nak kawin 4 ke nak jdi ape ke dh tak der ikatan becerai pon dh betahun tk der maknanyer nak d ingati semula...Buang masa jer.Menyampah!

Follow Us
Adakah nora masih menaruh kasih pada jejai??Sebab tu la dia asyik mencemburui fasha...
Buat Nora: Menaruh kasih biarlah pada yg sudi...Jgn tersalah pilih lg sudahlah...

11# tsumawee ala, ekau boleh la cakap sobab tak duduk tempat nd...
cuba ekau pula yang kena atau adik beradik ekau yang kena..
sedang mengandung diceraikan...
silap-silap gila jadinya ...
fasha boleh la .. dier belum kena lagi...
tak malu ker bila si ekuin negara menafikan cerita si fasha.
dah beriyer...iyer buat cerita nak tunang / kawin
last last  dinafikan.. aper rasa. baru sikit jer tuh .
siap buat statement dalam akhbar lagi..
TUHAN cuma tunjuk sikit jer balasan.

108# n_zihan

yikes. mcm laki dia plak kena rampas.

emo tak bertempat

mmg salah nora gak la..sbb tolak last minit..so arap pas nih pengajaran kat die...

kalu takleh nak trima si sendat tuh lgk..baik la jgn nak trima drama yg ala2 ader sendat skali..

wat everrrr........

Post Last Edit by natashism at 23-11-2009 16:05
108# n_zihan

yikes. mcm laki dia plak kena rampas.

emo tak bertempat
ShinySTAR Post at 23-11-2009 07:07

Orang yang emo tak tentu fasal macma cn_zihan ni ramai
kat CHARI ni. Takleh cakap sembarangan, ngutuk ND, tau.
Teruk kita dimaki hamunnya. Aku tak ngutuk pown ND,
cuma minta si NDmembangunkan diri, jangan asik toleh
belakang, teruk aku disumpah seranah. Aku rasala, semua
yang emo tak tentu fasal ni, dah kena tinggal ngan laki memasing.
Elok tubuhkan persatuan ISTERI-ISTERI TERANAYA  sebab
semua dah ditinggalkan laki. Dah KENA BATANG IDUNG
SENDIRI dan faham perasaan sendiri. ND leh jadi PRESIDEN
WANITA-WANITA TERANAYA.............

pikir logik...kalau betul2 FS yg jadi punca penceraian ND dgn jejaka lombok (JL)...kenapa FS dgn JL tak kawin? kalau bentul2 FS puncanya, kenapa le ...
Dicota8 Post at 23-11-2009 23:08

ko tu patut fikir dengan logik ,,, ko ingat senang ke dorang tu nak kawin bila mak si lombok tu dah terang2 dah reject si sendat tu???  dan kalau dia kawin dlm waktu singkat ni..dah tentu terang2 nampak dorang ni mmg pasangan kekasih gelap.....  akai ada ka?? kan si sendat tu dah namanya pelakon... sah sah pandai mainkan peranan dia....

pikir logik...kalau betul2 FS yg jadi punca penceraian ND dgn jejaka lombok (JL)...kenapa FS dgn JL tak kawin? kalau bentul2 FS puncanya, kenapa le ...
Dicota8 Post at 23-11-2009 23:08

jejaka lombok??? statement tak hingat

11# tsumawee  ala, ekau boleh la cakap sobab tak duduk tempat nd...
cuba ekau pula yang kena atau adik beradik ekau yang kena..
sedang mengandung diceraikan...
silap-silap gila jadinya ...
fasha  ...
n_zihan Post at 24-11-2009 00:43

FS seorang wanita yg cekal & bermuka tembok.. aku rasa dia tak meroyan pon kalau setakat kene tinggal laki.. berlambak lg jantan nak kat dia.

tapi memang nora tuh nampak sangat tak professional nya pun.. kalu aku nih producer pelem...comfirm aku tak amek dia dah lepas dari kes nih...

mengada2, kekwat, perasan diva... apa ko ingat lakonan ko hebat... ?? hebat lagi lisa surihani... sbb tuh first film terus dpt award... minah nih, harammmm....

FS seorang wanita yg cekal & bermuka tembok.. aku rasa dia tak meroyan pon kalau setakat kene tinggal laki.. berlambak lg jantan nak kat dia.
masnina Post at 23-11-2009 16:39

Fasha memang cekal. Berkoyan-koyan dimaki hamun,
dia cool jew. Si Qabil lak yang meroyan sampai panggil press
conference nak habq dia tak jadi kawen dengan Fasha. Fasha
maintian cool. Tak jadi kawen dah, katanya, masih ada plan B.....
Kumpuan penjilat ND lak yang emo gila. Cakap FASHA TAK MALU
bila Qabil tak mahu kawen dengan dia. Tu sebab, aku cadangkan
golonga emo penjilat ND ni tubuh PERSATUAN ISTERI-ISTER
MAKSUM TERANAYA. .........

jejaka lombok??? statement tak hingat
masnina Post at 24-11-2009 10:34

haku pun nk tersembur bila baca part jejaka LOMBOK tu
kat bod vvip gossip, ada forrumers cakap adik kembar jejaka lombok tu,mcm jeton sameon

Fasha memang cekal. Berkoyan-koyan dimaki hamun,
dia cool jew. Si Qabil lak yang meroyan sampai panggil press
conference nak habq dia tak jadi kawen dengan Fasha. Fasha
maintian cool. Tak jadi  ...
natashism Post at 24-11-2009 10:46

kenn...qabil ni jenis yg menggelabah poyo x tentu pasal
buat PC lagi. rileks je dahla
FS rileks je.

sapa2 yg kenal ND tu, suruhlah dia baca thread ni
kompom lepas tu dia terus telan racun rumpai paraquat clorox sbb tak tahan baca komen uols yang berapi lagi ganazzzz