CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: paperchase

[Tempatan] Anak lelaki Najib tolong ayah berkempen

dino posted on 25-4-2013 09:03 AM
gitu plak...dabel standard btul.... sah2 itu hak peribodi tuanpunya diri.... klau org umno guna te ...

neutral harkkk tuihhh.... anak najib kuar aib bagai... pemimpr dari subuh sampai ke pagi semula dok meratib lupa aib plak...

bila anak najib pi kempen tak ikut papa dia, dia pun ada outriders bagai ke?

buaya darat jugak macam bapaknya....like father like son...

hzln posted on 25-4-2013 10:41 AM
orang2 pekan suka anak sulong najib dgn bini tua dulu nama nizar ka hapa ka....karisma mcm tun razak ...

pi mane anak die yg tua tu?

dauswq posted on 25-4-2013 11:16 PM

ada jer di KL, yg kawin dgn anak datok maznah iron lady tu

korek2 jumpa nih

Follow Us
zainuddinmaidin posted on 24-4-2013 11:31 PM
Bagos-bagos, eloklah tu. kesian aku tengok papa dia(Anwar) letih sangat makan tosai di Melaka sema ...

rasanya mcm ada terbaca kt fb nurul izzah...ehsan balik masa kempen
sampai electio tp rasa lebih utk tolong nurul izzah...mungkin sbb izzah ppuan kot
..ke aku salah paham

kena lah tolong nanti boleh lah kaut harta rakyat lagi

tasha posted on 25-4-2013 11:35 PM
rasanya mcm ada terbaca kt fb nurul izzah...ehsan balik masa kempen
sampai electio tp rasa lebih  ...

Anak dia ni kerja overseas ka?

zainuddinmaidin posted on 26-4-2013 12:10 AM
Anak dia ni kerja overseas ka?

xtau la  kerja ke belajar tp kt luar negeri la...US kot..

totokreturn posted on 25-4-2013 10:16 PM
neutral harkkk tuihhh.... anak najib kuar aib bagai... pemimpr dari subuh sampai ke pagi semula do ...

KAlau hak dia benci tiap page tu wajib ada post dia..sapa ntah yg hipokrit  tu

totokreturn posted on 25-4-2013 10:16 PM
neutral harkkk tuihhh.... anak najib kuar aib bagai... pemimpr dari subuh sampai ke pagi semula do ...

chait..... tak sama ngan hang klau bab pemimpin umno....
klau bab pemimpin pembangkang timbul plak tazkirah tak baik dedahkan aib org....

dino posted on 26-4-2013 01:24 AM
chait..... tak sama ngan hang klau bab pemimpin umno....
klau bab pemimpin pembangkang timbu ...

aku tak laa tunjuk neutral kehulu, neutral kehilir dan nak bagi tazkirah aib org sana aib org sini... nak bukak aib ikut suka laa dah tuh jerk modalnya yg tinggal, nak sembang manifesto tiru sebijik2.. nak sembang pemimpin.. dah letak professional dan muda2 semua.......

rebecca_nur posted on 26-4-2013 12:22 AM
KAlau hak dia benci tiap page tu wajib ada post dia..sapa ntah yg hipokrit  tu

neutral.. kena ingat tuh.. neutral....

Anak PM turun padang promosi konsep 1Malaysia
27/04/2013 3:04am

NORASHMAN (kanan) melihat seorang peniaga menggoreng kuih ketika melawat Pasar Awam Sekinchan semalam.

SUNGAI BESAR - Kemunculan anak lelaki Perdana Menteri, Norashman Najib di Pasar Awam Sekinchan di sini semalam mengejutkan orang ramai terutama peniaga di situ.

Kehadirannya di kawasan tersebut selama sejam bermula pukul 7.30 pagi bertujuan mempromosikan konsep 1Malaysia dalam kalangan masyarakat pelbagai kaum dan agama.

Norashman, 22, yang berkebolehan bertutur dalam bahasa Mandarin mengambil peluang beramah mesra dengan lebih 200 orang termasuk peniaga yang majoritinya kaum Cina di pasar berkenaan.

Anak bongsu Perdana Menteri itu turut menyampaikan kemeja-T dan cenderamata 1Malaysia kepada peniaga serta orang ramai.

Beliau hadir di kawasan tersebut atas jemputan Persatuan Kochow Sekinchan dan Tadika Wei Wah bagi menyuntik semangat 1Malaysia dalam kalangan rakyat.

Norashman ditemani calon Barisan Nasional (BN) kerusi Parlimen Sungai Besar, Datuk Noriah Kasnon dan calon BN bagi Dewan Undangan Negeri (DUN) Sekinchan, Kek Seng Hooi.

dauswq posted on 25-4-2013 11:16 PM

aku tak brape suka la kalau konsep ahli politik berketurunan ni. yelah anak ahli politik kan? dptkah diorg memahami susah payah dibesarkan sbg rakyat biasa ni? dh biasa hidup senang dikipas bontot hari2...

annehuda posted on 27-4-2013 08:09 PM
aku tak brape suka la kalau konsep ahli politik berketurunan ni. yelah anak ahli politik kan? dptkah ...

aku antara org yg tak setuju bila nurul izzah dicalonkan utk pru12 dulu...sbb aku rasa dia waktu itu biasa2 saja, tak wajar pengundi naikkan dia semata sbb dia anak anwar....tapi takpelah kot, tak menang punyaaaaa....dan takdak sapa bagi dia pengharapan utk menang pun, sharizat terlalu kuat utk dikalahkan apatah lagi oleh orang sehijau nurul izzah....sekali menang....utk kali ini, aku harap pengundi nilaikan dia berdasarkan kerja2 yg dah dia buat di kawasan itu, faktor dia anak anwar tidak relevan sama sekali

hzln posted on 27-4-2013 08:29 PM
aku antara org yg tak setuju bila nurul izzah dicalonkan utk pru12 dulu...sbb aku rasa dia waktu i ...

nurul izzah mungkin tak sama ngan si ashman ni. sbb bapak die penah mengalami zaman keaiban. tak mungkin la pada waktu die memutuskan nk jadi ahli politik ni, die tak berhadapan ngan kecaman dr org ramai. kesukaran mcm tu leh membentuk peribadi yg lg kukuh. ade motivasi la nk buat yg terbaik kpd rakyat so rakyat takdela fikir ala die menang sbb org simpati kt bapak die je

ni aku maksudkan anak2 ahli politik jenis yg isi minyak keter pun pakai elaun yg bapak kasi. jenis yg takde motivasi nk bekerja utk rakyat. jenis yg tgk oh bapak aku jadi ahli politik hidup senang ramai yg ampu leh dpt byk projek, takpela aku sambung je keje bapak aku.  nk sambung legacy kekdahnye..

jenis mcm ni yg aku tak berkenan lgsg. Come on la.. u can tell org2 mcm ni.. sekolah pun kt oversea ckp pun berslang2. kawan2 pun jenis yg trustfund babies. generasi ahli politik mcm nilah yg selalu wat keputusan merapu2.

perintis najibuya