CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cikokui

Artis Malaysia yang mengandung atau bersalin byk yg perasan popular

mrsrezza posted on 25-7-2013 01:35 AM
org melayu pun x semua yg berpantang pakai stokin..haha...

betoi tu...kawan kat kampung pakai stokin x sampai seminggu...itu pon pas kena marah ngan mak...abis seminggu stokin kemana...barut kemana...

bombers posted on 25-7-2013 10:31 PM
betoi tu...kawan kat kampung pakai stokin x sampai seminggu...itu pon pas kena marah ngan mak...ab ...

tp my fam lain...my sis semua 44 hari kena berstoking...kalo dak mak membebel..

kakakmanis posted on 25-7-2013 09:38 PM
kt office iols kecoh pasal nama anak kate ni. katanya tadak unsur glemer. abes tu, takkan nk letak ...

tak kut..
letak nama Danish Rayyan baru le glamer...

carly_lah posted on 25-7-2013 09:36 AM
tp kate ni kuat ler... carly sari bersalin nak jalan pun x leh... dia belh jalan siap belh kena in ...

royal care uolss..harus la semuanya royal since dia belom bersalin lg..x dapat nk bygkan penjagaan yg mcm mna si kate ni dpt ..hurmmm...serba serbi royaalll

Aku lam pantang pakai stokin 2-3 ari jah..pastu memang xpakai...mak aku punya bisingla..dah penat bising dia diam laa..mak aku branak 3 org kami xpenah jait bawah pun dia kata..dahla kami memang besaq2..aku anak sulong mak aiii jait punya la byk  

Kwn aku urban gak weyy..tp x sangka dlm fb cam pprt gak la...duk post tinggai perahan susu kat opis la.banyak la..rugi laa apa  
aku x penah bf anak aku..kalau ada pun xkan nak crita pasai susu aku kt fb kaann

Tu sbb aku mls login fb..semak wall ngn status apa2 tahh

kukulangau posted on 25-7-2013 03:34 PM
KORANG NI KAN
artis berahsia korang marah
artis tayang pregnancy test kit pun korang marah

bukannn.... maksud weolss... weolss marah kalau... RETIS berahsia, budget diri sgt exclusive... and RAKYAT MARHAEN pulak yg hoverr siap update dari masa mula2 pregnant tayang pregnancy test --> sickness -- mengidam --> 3d scan --> masa in labour bukaan dah berapa cm --> bila dah beranak tayang berapa liter susu berjaya dipam bagai kat pesbuk....

Follow Us
caplimau posted on 25-7-2013 11:57 AM
aku ni haaa anak da 6bln, buncit gak lag.. hehehehhe

ko 6bulan ,,, iolss nie ha dh 10 tahun ank sulung..haremm nkkempis.. letak la batu hidup btu peringghi tu buat tungku... haremmmm kempis nya!

puji omputh x hengat.... hahahah

padahal korunk yg lepas beranak seminggu pon x sanggup nak tayang muka kt org ramai... pastu ade hati nak kutuk2 org lain

royal kaple ni suke ke ...x ske ke... harusla tayang muke.. sbb seluruh donia nak tengok.... kene la humble.. kl x mampuih laa kene kutuk berpikol2... sbb tuh diorg ni tukang sikat rambut di raja.. tukang siapkan baju ..tukang pilihkan selimut bayi. tukang ajar camne nak pose depan kamera sebelum kuar tayang baby... bairpon baru sehari beranak.. bile kuar depan org ramai stil nampak fresh.... dan jgn lupe tukang ajar camne nak senyum pon ade...

uolsss hado???!!!..... sooo pada sesaper yg xde privvilege sebegitu.. biarla mereka dengan pilihan mereka.... nak tunjuk muke lepas sehari.. lepas seminggu... lepas lansing.....

pet_ayut posted on 25-7-2013 02:37 PM
seingat aku yang baru bersalin bulan 3 hari tu..aku tak de pulak dpt ape-ape ubat dari doktor un ...

biasanye mesti ade.. in an injection form..

AdamBillionaire posted on 25-7-2013 01:04 AM
dulu masa kita tgk betty benafe selalu stim juga.. rasa awek comel. tp bila dah matang ni. tgk ...

sama lah kita..taste pakistan / punjabi..ha.ha..

adam mesti kxtx lebih 5.5 inci ni kalo nak toron awek paki atau punjabi...

ke lebih?

astaghfirullahal azim,..

apa wa melalut malam2 jumaat di bulan ramadhon yg muliya ni...

ampun kan aku....

he.he..

salimrock posted on 26-7-2013 02:21 AM
sama lah kita..taste pakistan / punjabi..ha.ha..

adam mesti kxtx lebih 5.5 inci ni kalo nak tor ...

aku punya tak de lah pendek sangat.. dalam 6.4 inch ada juga

gila kau. awek arab tu kalau kau tengok jari dia panjang.. mengikut ilmu premium adam. tahap kedalaman mrs vagina perempuan di tentukan panjang jari sebelah ibu jari.. jd cuba kau fikir? kalau jari tu panjang 8 cm? tak ke sia2 dpt mrs vagina panjang cm highway PLUS?

mak andam yang uruskan sepupu aku kawin. pernah berpesan.. kalau cari bini biar sempit dalam.. jgn kerana nafsu pilih ikut sesuka hati..nnti bini tak puas? lari cmne? kalau dh batang mancis cari lah kotak mancis buat pe cari kotak kasut.. lain lah batang lemang boleh lah memilih

hari tu aku pg shopping kt times square tak silap aku ada satu kedai jual alat sex dalam kedai tu ada alat lemang palsu. kalau kau rasa kau punya pendek boleh lah beli kt situ.. lepas tu kau sambung dekat kau punya.. tp lemang tu ada lampu lip lap dan ring tone

Tunjuk salah..xtunjuk pon salah..ape2 jek la nok..tpi klo retis malaysia smp nk buat pc mmg melampau..mcm tergempar sgt jek smp b'pc bagai.. :@

True-X posted on 26-7-2013 12:07 AM
puji omputh x hengat.... hahahah

padahal korunk yg lepas beranak seminggu pon x sanggup nak tayan ...

Anak dah berapa kau sekarang?

AdamBillionaire posted on 26-7-2013 02:45 AM

gila kau. awek arab tu ka ...

Setakat 6 inchi lebih sikit tapi ketebalan pathetically macam CALAMINE INCENSE BURNER yang dijual dalam kotak. 3 for RM 15 hengget kat PAVILION...patut kau kena reject dengan dak NOR tuu kot?

AdamBillionaire posted on 26-7-2013 02:45 AM

gila kau. awek arab tu ka ...

pjg lebar betul explannation ko pasal ko.te  ni,

tu 6 inci tu dah pakai extensen ke?

stinger_attack posted on 26-7-2013 04:29 AM
Setakat 6 inchi lebih sikit tapi ketebalan pathetically macam CALAMINE INCENSE BURNER yang dijua ...

buleh wat korek telinga...

ishhh.. apa la korg melalut pepagi jemahat nih...

entah nye retis2 nih; perasan hot sgt... dh ngandung tu alhamdulillah.. dh selamat bersalin tu pn alhamdulillah; motip nak wat press con. bagai...

ellyda posted on 25-7-2013 11:57 PM
ko 6bulan ,,, iolss nie ha dh 10 tahun ank sulung..haremm nkkempis.. letak la batu hidup btu perin ...

hehehhehehe.. trs ioll tgk avatar ko tau..
itu le, da xtau nk buat ape, rse macam nk tubuk lobang kt perut kasi kuar sume isi,.
hahhahaha.. i bukan stephanie liah xmmp nk buat liposuction hehehehhe

siputsedut posted on 25-7-2013 01:09 PM
serina chep wan kan anak beso tp tak epi kan? die ckp die urut dengan minyak vco kat perineum tu ...

tp tgk dlm website babycenter pon mmg digalakkan utk urut kt area situ,midwife pon boley tolong buatkan supaya x koyak byk..tp xde la misz pernah menerai