CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: polaris_girlz

Sinetron : Inikah Cinta ~Astro Aruna~Isnin - Jumaat 9.00 - 10.00mlm

Reply #200 Herlina's post

ok la tu sakit buah pinggang... kaya sangat kekdahnye asik makan minum benda manis kurang minum air kosong...maka buah pinggangnye rosak..nak cari supplement x sempat..busy kan dengan perusahaan Putra Mega Group whatever die tuh. hahaha!

Adik aku darjah 2 yg folo cite ni pon leh agak smlm "ntah2 ni mak dennis yg sakit!"

anyway...not bad gak si Radit ni..acceptable la... tp sedeynye... xde la peluang utk Panji...

I miss Dennis... wpon aku x tgk episod die mati...nyampah la..over2 dramanye... bunuh diri la...sakit la ape segala.:@

[ Last edited by  fa_stellar at 1-8-2008 08:53 AM ]

Balas #201 fa_stellar\ catat

Tu pasal la aku x nengok citer ni dah. Kecewa teramat dengan babak meleret2 dan x masuk akal. Mula2 dulu aku pikir citer ni lain dari lain tapi... hmmm hampeh.

Walaupun pacar pilihan ada denis tapi aku x rasa teruja nak tengok dah. Satu sebab aku aku x minat bunga. dua sbb aku dah bosan jln citer yg sure tah apa-apa.

Reply #200 Herlina's post

jadi pembantu sbb radit tertelan cincin yg diberi denis ngan moza...so untuk mendpt cincin tu kena kerja kat situ btw moza juga mnyebab kereta radit xcidnt so nak bayar takde duit jadi kena keja 3 bulan kat umah radit...

mintak2 malam ni last episode..

Reply #201 fa_stellar's post

tu lah aku dah agak mesti tante cowok putih mulus tu nonya cecil...hah sekali beneran kan...

aku pun sedih apasal tak ending ngan panji

Reply #202 Herlina's post

kok ngambek , trus ga mau nonnton, katanya naksir samuel, harusnya loe suka donk, ya untuk informasi semuanya, kalo ga salah sich bunga zainal terkenal loh di sinetron , lantas lewat sinet Perawan Desa, perannya sebagai  bulan, dia bisa dinominasi antara bintang sinetron muda, pas pasan ama bunga citra, zaskia, chelsea, cynthia dan yang lainnya, yah menurut gw sich keren bagt, lagian dia jg imutan,

Reply #205 agipfilan's post

gip sinetron ni smpai berapa episode? 32 ek? kalau 32 so malam ni final episode la...

Follow Us
Originally posted by jujun at 1-8-2008 09:47 AM
tu lah aku dah agak mesti tante cowok putih mulus tu nonya cecil...hah sekali beneran kan...

aku pun sedih apasal tak ending ngan panji

Kalo moza tolong tante itu dan tante itu sadar.. masih ga bisa menghidupkan putranya kembali, kan Jun? Jadi apa bezanya kalo watak tante itu dihilangkan terus selepas kematian denis.

Gue juga sedih cinta panji kecundang kedua kalinya. Pertama kerana memberi laluan kepada denis. Kedua ditolak moza (gue baca lo punya summary). Kasihan samanya panji.

Originally posted by agipfilan at 1-8-2008 09:53 AM
kok ngambek , trus ga mau nonnton, katanya naksir samuel, harusnya loe suka donk, ya untuk informasi semuanya, kalo ga salah sich bunga zainal terkenal loh di sinetron , lantas lewat sinet Perawan Desa, perannya sebagai  bulan, dia bisa dinominasi antara bintang sinetron muda, pas pasan ama bunga citra, zaskia, chelsea, cynthia dan yang lainnya, yah menurut gw sich keren bagt, lagian dia jg imutan,

Ya. Saya sudah merajuk terus. Tajuknya Inikah Cinta tapi saya pikir cerita nya sudah tidak relevan dengan judulnya.

Bunga itu mmg laris ya? Patutlah sinet sini sinet sana ada aja muka dia malah telemovie pun ada dia. Boring ah!

Gara2 rajin posting di sini gue udah jadi lejen.

Reply #207 Herlina's post

memang tak bleh mengubah keadaan menciiiiiii tul la diorg ni buat citer mcm ni... yelah mula2 pun aku ingat mami denis dah berambus ke NY...skali sakit untuk pembalasan atas kejahatan yg dilakukan keatas moza...

her...tahniah dah naik jadi lejen...

Balas #209 jujun\ catat

Pembalasan yang x setimpal. Tetiba pulak mamat tu jadi anak sedara cecil.

lho tau ga di SCTV udah main sinet Chelsea, critanya keren, entertain, beda loh! yang pastinya cowonya gwanteng, oga tau disini loe semua bisa boleh nonton ga???? peran utama chelsea (BBB) dan Fendy Heryanto

lho tau ga di SCTV udah main sinet Chelsea, critanya keren, entertain, beda loh! yang pastinya cowonya gwanteng, oga tau disini loe semua bisa boleh nonton ga???? peran utama chelsea (BBB) dan Fendy Heryanto

Reply #212 agipfilan's post

Gue rasa 2 tahun lagi baru main di sini. Tolong bagi sinopsis sikit Gip.

Reply #213 Herlina's post

nanti aku pasang parabola dulu kat rmh....aku baru boleh nonton sinetron yg latest2

Balas #202 Herlina\ catat

yea sama saya pun tak minat bunga............................ mesti mak denis akan angkat moza dan mahu menampung semua perbelanjaan anak panti................................

Reply #215 benji's post

ben kalo aku kan nehi nehi...hatiku sudah luka parah...tidakkkkkkkk

Originally posted by jujun at 1-8-2008 01:35 PM
nanti aku pasang parabola dulu kat rmh....aku baru boleh nonton sinetron yg latest2

Boleh tak parabola tu pancarkan siaran kat tv umah aku. Nak tengok jugak!

Balas #215 benji\ catat

Aku segala bunga x minat termasuk la bunga cinta tu

Balas #216 jujun\ catat

Ko lupa moza ini kan hatinya mulia Jun. Dia kan jenis yang benci-benci sukak.

Silap haribulan opah si radit tu pun maknya si tante cecil maka si kopi radit ini pun dapat kawin dengan moza.

Panji ku jua yang merana.

Reply #219 Herlina's post

hahahahha entah2kan

iya panji ku juga

nanti aku adjust hehe pastu kita bukak benang citer sinetron terkini