CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ColbyRaikkonen

GLEE

Reply 195# HideGulz

memang kelakar. rachel tu memang sukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sangat konon-konon menggoda tau. LAWAK GILA!!

Reply  HideGulz

memang kelakar. rachel tu memang sukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sangat konon-konon meng ...
miminn Post at 10-5-2010 13:55

dia tu perasan sket Sib baik sikap perasan dia tu aku ske Kalo perasan flamboyant melampau tu mmg masuk dlm anti list aku dah. Ep 18 nnt tak de Jesse ke? Aku tgk promo masa Rachel nyanyi lagu Miley Cyrus tu Jesse tak de pun.... uwaaa

Dlm ep 17 ni tak leh blah ngan Brittany. Masa dorang tgh bincang cam na nak masuk Glist tu. Ayat dia epic sungguh
"I had a cold, and I took all my antibiotics at the same time, and now I can't remember how to leave. But I also don't know why
I've only made fourth on the Glist. I've made out with, like, everyone in this school. Girls, boys, Mr. Kidney the janitor. I need to do something to get into the top three."

Pas tu masa dia kena soal siasat ngan Mr Shue pasal Glist.
"I don't know how to turn on computer" LOL =))

dia tu perasan sket  Sib baik sikap perasan dia tu aku ske  Kalo perasan flamboyan ...
HideGulz Post at 10-5-2010 14:29

brittany tu memang super BIMBO!!! haha

britaany tu everytime tgk dia mesti aku nk tergelak..bimbo terlampau minah ni...

spesis bimbo yg suoer bodo pye

eh, kat ne korang download direct download link yg provide link paling cepat skali ek? livejournal yg aku selalu pegi tu 2 or 3 hari baru ada linknya.

baru dengar lagu dari episode 18 "Laryngitis", Kurt's solo just WHAMMMMMMMM~! proud with my little gay boy

Follow Us
hello.... yg ni dah ada tak? malas nak selak....

Berita Harian hari ni, 12th May 2010
Episod baru drama bersiri popular Glee malam ini   

BAGI peminat setia drama bersiri Glee, jangan lupa untuk menonton episod baru seterusnya pada 12 Mei ini hanya di Astro saluran 711. Episod yang diberi judul Hell-0 ini menampilkan enam lagu yang dinyanyikan semula oleh deretan pelakonnya.

Lagu yang itu ialah The Doors, Hello I Love You, Gives You Hell, Hello, Highway To Hell dan Hello, Goodbye. Menariknya kesemua lagu itu seperti biasa akan dijadikan single yang dimuatkan di dalam album Glee seterusnya.

Drama yang pantas mencipta populariti di Hollywood sejak disiarkan pertengahan tahun lalu itu disiarkan setiap hari Rabu jam 9 malam. Siaran ulangan pada Khamis jam 12 tengah hari dan 7 malam. Ia juga boleh ditonton setiap Sabtu, 7 malam dan Ahad, 1 tengah hari.

Malah kini ia juga turut diminati di negara kita. Drama berkonsepkan komedi dan muzikal ini menampilkan ramai pelakon baru yang berbakat besar seperti Lea Michele, Dianna Agron, Chris Colfer, Jessalyn Gilsi, Matthew Morrison dan Jane Lynch.

Ia mengisahkan kehidupan sekumpulan pelajar yang menyertai kumpulan koir iaitu Kelab Glee. Drama ini mula disiarkan di Amerika Syarikat pada 19 Mei tahun lalu. Menariknya, populariti drama ini bukan saja menarik perhatian ramai penonton remaja, tetapi turut meraih pengiktirafan anugerah.

Pada majlis People's Choice Awards, drama ini menang anugerah Komedi TV Baru Pilihan. Drama ini juga tercalon menerusi empat kategori iaitu Aktres Persembahan Terbaik kategori muzikal dan komedi menerusi Lea, Aktres Pembantu Terbaik (Jane) dan Aktor Terbaik (Morrison) dan Drama Komedi Bersiri Terbaik pada Anugerah Golden Globe yang akan berlangsung pada 17 Januari lalu.

Glee dicipta oleh Ryan Murphy yang turut mengarahkan Nip/Tuck tidak lama dulu mendapat pujian dan kritikan membina daripada media di sana. Di Amerika Syarikat, Glee menjadi siri nombor satu ditonton masyarakat di sana yang berada dalam lingkungan umur 18 hingga 49 tahun. Malah, cerita berkenaan turut dikategorikan siri nombor satu ditonton di kalangan remaja perempuan di sana.

Drama bersiri popular ini pertama kali disiarkan di Asia Tenggara sejak 20 Januari lalu.  

Rate

1

Dah tgk latest episode. Kelakar giler. Punk and Mercedes? Kurt and Brittany? Adoi... sakit perut aku gelak

Masa Finn nyanyi lagu "Jessie's girl" (irony sungguh tajuk lagu tuh.. wakaka) rasanya sore dia dah makin baguih kan. Takde la cam memula tu sangat. Dengar cam meneran terlebih plak.

sedih puck shave off his mohawk

spesis bimbo yg suoer bodo pye

eh, kat ne korang download direct download link yg provide link ...
HideGulz Post at 11-5-2010 18:36

guna torrent. the next day dah ada kalau tak silap...

guna torrent. the next day dah ada kalau tak silap...
miminn Post at 12-5-2010 21:37

its ok. me dah jumpa satu blog.. kul 12pm dah ada download link. 3 jam lepas glee on air pantas sungguh.

ya.. punk dah tak punk without his Mohawk hair.. sob~
Tapi his rendition of Lady is a tramp tu best la pulak. Nampak punk ni dah tak badass plak masa nyanyi lagu tuh...

i need my puckleberry back asap and yey.. Jessie is back next week.. wooooooo♥

Finally dapat dengar sore Puck in full!!! Rasanya lama dah dengar he sang Sweet Caroline. He was damn hot in Ep 18....sexy tuh!!! Even dah takda mohawk!!

Kurt comel sesangat.......surprisingly I found Finn's Jesse's girl not bad either!!!

Mercedes tak yah citer lah, giler best........thank god this epi the others had more chances to sing and not just Rachel alone!!!

Puck!!!

aku minat sore santana...sedap laa unique laie...

tp content dlm episod ni cam xbes sgt laaa

@ newrule5 Sweet Coroline Punk's version dah jadik alarm tone aku. Segar je pepagi bangun dengar sore Punk.. wakakakak

@ graxier06
Sore Santana tak brapa best masa nyanyi lagu tu la. Macam sengau ke? Or sbb sore Merc dah mengoverkan sore Santana? so aku rasa tak best? mmmm~ Now, I need Brittany's solo~!

Aku baru tau yg Punk's mohowk is actually fake mati2 aku ingatkan real.. cet

Adakah aku sorang je rasa Kurt ni suck masa miming lagu Pink House tu? Hate his lips, mouth watsoever Masa Rose's turn tu ok je. Siap rasa nak join dia nangis je masa dia frust ngan bapak dia tuh. Tapi bapak kurt ni baik sangat la. Rilek je dia kan.

Makin windu ngan Jessie

Rate

1

Reply 210# HideGulz

ntah la bg aku sore dia unik...ssh nk jumpaaa...1st time dgr aku dh minat gler sore dia...

mmg aku pn tggu gak bler brittany tu nk dpt peluang solo....n 2 mamat cina n black yg plg x famous skali antara smuaaa...nk dgr dorg cakap pn payahh..

aku rs 2nd block ni dia nk bg semua peluang tonjolkan sore kott...brittannt dh..puck dh 2 kali masa 1st n 2nd block 1st season ni...

quin jer yg makin lama makin malap skittt...mayb tul la director xnk over2 kan psl dia pregnent utk 2nd block ni

Reply 211# graxier06

Maybe sbb ni 1st time aku dgr sore Santana so payah nak trime kot. Lepas dah dgr lelama best la nanti. Cam Artie gak la dulu. Memula aku tak ske sore dia, tapi lepas dia nyanyi mash up Its my life/Confession tu tetibe rasa sore dia best plak p/s: santana ni sebenarnya kalo dia lose dia pye ponytail tu, muka dia cun giler. Aku baru perasan masa dorang nyanyi lagu one tuh. Pastu bila re-watch balik episode yg madonna tu, nyanyi lagu Like a Prayer pun... pergh... cun sey santana. Tetibe aku tak kesah kalo Punk / Mark Sailling bebetul dating ngan Santana / Naya neh (walaupun aku tetap harap yg tu hanye rumor   )

Mamat black ngan another asian tu mmg payah tul nak dgr line dorang. Peluang nak dapat solo tu pun ntah ler. Tina plak masa lagu True color tu je kot solo dia?

Aku rasa buat masa ni watak Quinn akan dislowkan dulu kot sampai dia beranak time season 2 nanti? Lagi pun Diaana lepas ni ada filming her 1st movie female lead kan. Busy ohhh

at least tina ada point gak psl kes gagap ti[u dia m skandal dia ngan artie...tp yg 2 org tu cam xder bnda sgt yg leh di citer kan xcept 4 cina tu yg ada skill dance yg lawa cam masa episod 12 yg finn suh dia koreograf tu..

mamat black mmg picisan jer dlm tu..ngan muka kekadang xleh blah kalo dia nyanyi...hahahha

final episod tajuk dia
'I guess this goodbye'...adakah mmg akan ada yg mati..i mean salah sorg watak utamaaa...

oh tidakkkkkkkk..xnk laaa....xkan la series ni nk di hentikan kott...xder dgr citer per2 pun psl status citer ni...

mamat black mmg picisan jer dlm tu..ngan muka kekadang xleh blah kalo dia nyanyi...hahahha

aku setuju

Yg another Asian tu mmg dancer kan. Patutler keje dia nari jek.. spoiler tuk minggu depan nampaknye ada banyak sket scene another asian nih ngan tina... jeng jeng.

noooo.... aku ada baca somewhere kata glee ada season 2 start this september.... kalo ada sesapa yg mati tuh.... i dont care less. janji bukan rachel aku rasa dorang says good bye to jesse kot? uwaaaaaaaaaa........ tidak... aku ske dia

aku plak x minat jesse tu...cam watak tambahan yg xder color dlm new direction xcept dia couple ngan rachel n sore dia jer..tp sore dia biasa2 jer..aku suka sore puck n finn laieee...