CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sophie_paris

BEUTSKIN ESSENCE-RAHSIA KULIT BERSERI ADIRA

Close [Copy link]

yg ni plk parut jerawat.....ALHAMDULLILLAH kurang kesan parut tu....
mgkn customer ni sesuai kena produk SNE....ada jgk customer yg tak sesuai...
klau kita tak cuba kita tak tau...

semua orang pasti dapat kesan yg sama ke???

again testimoni nih bukanlah satu bukti yg boleh menunjukan keberkesanan produk ( secara umum tidak merujuk mana produk secara spesifik )

orang terdesak nak duit je cakap produk ni berkesan testimonial kat web betul2 custemer mana ada? aku mkn 2 hari dah rasa dah benda ni tak betul.. tp teruskan jgk takut membazir sampai sekarang aku mkn takde ape2 perubahan lansung aku mkn sebulan bajet rm2k lebih konon2 kot mahal produk ni menjadi tapi korang jgn terpedaya.. yang mana beli semua dah masuk perangkap mlm dorang sape beli jadi ahli dgn harga yang murah dpt plak pv.. mcm la aku tak tau benda ni tp dah terlanjur tu aku mkn gak.. tapi hasil nya jangan harap la..
aku pun boleh kalau nak kaut untung tapi aku taknak benda takjadi bg orang lain mkn .. bukan aku hipokrit..

dah la tu terang2 cakap kena makan dengan sne baru menjadi.. maknanye beutskin tu memang takde kesanlah ye terang2 ngaku produk ni tak berkesan kena ambik dgn sne lah dgn tealah.. paksa orang beli pulak tu.. aku mula2 nak mkn beutskin tu je tapi dia cakap kalau mkn beutskin saje tak menjadi kena ambik dgn sne dan axcel tea baru jadik.kat situ aku dah kompius dah kenapa jual beutskin kalau mkn tu saja tak menjadi?.. diingatkan lain2 penguna in adalahlah mlm atau pun multi level marketing maksudnye sape beli jaddik ahli boleh jual balik dgn harga pasaran ahli mkn dpt harga murah..tu yang dorang beli sekotak je dah boleh jual padahal tak pernah pun dorang try produk tu..

dah dapat jual balik dengan orang lain orang lain otomatik jadi ahli orang yg beli sekotak tu tadi dah dapat pv dari orang bawah yang beli begitulah seterus nya orang yang beli walaupun tahu produk tu tak jadi terpaksalah dia pun ikut cara org atas tadi dgn menipu orang lain pulak.. begitulah sterus nya sampailah dapat custemer mcm aku yang tak kemaruk dgn mlm ni..

istena posted on 18-12-2012 08:04 PM
aku pun sama hbis mkn byak takde kesan lansung..aku beli hbs dekat ribu2 konon2 nk putih mcm adira ...

si adira tu dah mcm mayat .. putih yg takder seri...
bersyukur la ko sbb tak jd camtu..

Follow Us
bagi i, better jab vitamin c jer kalo nak dapat instant effect. makan supplement ni bape percent je yg body akan absorb... yg lain2 tu sume dibuang wkt proses perkumuhan

dah baca komen2 kat sini confirm habis 1 kotak ni memang x sambung beli dah, mkn dah masuk 3 minggu x nampak kesan ape2 pun

rasenya dulu buat job vit c lg nampak kesan, lagi murah dari BE ni

fzal74 posted on 12-12-2012 02:57 PM
kita masuk thread ni nak baca review @ testimoni customer samada apa yg diorg mkn elok @ memudaratka ...

Setuju sangat-sangat!!! Saya nak cari info jer, bukan penjual pun...Tapi sakit hati dengan orang yang nak tunjuk pandai sampai keluar topik, hiiiii nasib baik tak dapat suami camtu. Kalau tak suka, tak payahle beli...berceramah panjang lebar menyakitkan hati orang, sampai keluar topik......Buatlah thread lain, tunjuk kepandaian berpidato....Isssshhh...

tupai posted on 2-10-2012 09:53 PM
even ade ponits pun x payah la nak membahasakan org...even u have your own opinion x salah rasanye ...

Betul tu. I really don't like his attitude. So rude and egoistic. Asyik nak marah orang saja. Agak-agaknya mesti ada masalah psikologi kot si Mat Jenin ni.

sayawifenikmie posted on 2-10-2012 04:44 PM
kalau nak komen komen ajer laaa.. yang panggil orang lembu bagai ni apa kes ?

ko ingat ...

Yeeayy!!! Good 4 u Kak Lid!!! Padan muka si M jenin tu. Sakit hati I tgk dia kurang ajar...Let's ignore him, everybody!! Orang sakit jiwa jer yg panggil org lembu, kannn....

huishhh da jd seram plak nak beli.. da la beratus! hurmmm berpk2 laaa lagik...

MamaFudge posted on 21-12-2012 09:05 PM
Yeeayy!!! Good 4 u Kak Lid!!! Padan muka si M jenin tu. Sakit hati I tgk dia kurang ajar...Let's i ...

...............
mat jenin pun dah mati berangan jatuh dari pokok kelapa ....

kawahapi posted on 29-8-2012 03:26 PM
Ko ignore je la dia tu
Aku rasa dia ada masalah jiwa
Kurang kasih sayang gamaknye

Suka2. kurang kasih sayang n nampak cam anti women yg nak menjaga kecantikan...agaknya kena reject ngan pompuan cantik kot.....betul,mai kita ignore jer dia ni.

In my opinion, kita ada otak kan, buat research, baca info, pastu klu suka, beli, kalau tak, dok diam-diam....tak payah nak bersyarah panjang2 n marah2 orang lain yg minat....

benda ni tak boleh diam2 kalau tak jadi putih macam adira tu.. duit tu sapa nak bayar balik?
mana boleh main tepuk dada tanya selera? klau nak jual produk nak cakap menjadi biar cakap betul2.. jangan kerna nak kaut untung orang lain rugi..

Bella75 posted on 21-12-2012 04:22 PM
dah baca komen2 kat sini confirm habis 1 kotak ni memang x sambung beli dah, mkn dah masuk 3 minggu  ...

kan.... i pon rasa jab vitamin c lg cepat kesan. ada i baca tu makan BE n SNE dh berkotak2 tp result very minimal. dah la benda mahal kalo lepas makan tu dpt kesan meletop berbaloi la jugak. ni nan hado... perabih duit jer

istena posted on 22-12-2012 08:55 PM
benda ni tak boleh diam2 kalau tak jadi putih macam adira tu.. duit tu sapa nak bayar balik?
mana  ...

i tak rasa adira tu makan BE n SNE semata utk dapat kulit putih camtu. mesti dia ada buat/makan sumthing yg lain gak.

sbb yg peliknya org biasa cm kita2 ni yg bukan artis makan BE n SNE TAKDE sape yg dpt effect kulit putih melepak cm dia

adira tu mesti dia job vit c gak @ wat sumting yg lain, x mungkin la jadi putih gitu hanya sebab mkn BE
sebenarnya byk kena wat & telan utk dptkan kulit gebu, putih melepak bagai tapi duit beribu riban kuar sebulan la kan kikikiki

rase tertipu sgt sebab lepas beli BE ari tu x bgtau pun kena mkn SNE, siap bgtau just mkn BE je dah ok.
Memula promote x de sebut kena mkn SNE & BE sekali, tapi skg ckp x de kesan sebab x mkn SNE sekali dgn BE.
Lepas ni tambah agi macam2 product lain alasan utk nak percepatkan dpt kulit gebu & putih melepak gitu

MamaFudge posted on 21-12-2012 08:27 PM
Setuju sangat-sangat!!! Saya nak cari info jer, bukan penjual pun...Tapi sakit hati dengan orang y ...

tak suka kan org mcm tu....dkt tread lain pun dia mcm tu jgk ke?
klau dpt laki yg suka komen mcm naya...