CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAMS

Sheeda Terkilan Dengan Komen M.Nasir?

salimrock replied at 11-11-2015 02:41 PM
wakakaka...tu yg sheeda bengang tu, M nasir pun yea 2 je, wa pun igt dia nak puji, last2 kutuk + g ...

kena plk ac sampok beri sokongn sambil gelak mcm lawak teramat sgt. nabil pon jadi nasik tambah, aku tgk sheeda dh mcm xpijak tanah dh. nmpk sgt dia tersinggung

me ta kisah sangat pasal umur beliau tapi suara moyang sheeda mmg tak sedap langsung! dia mula nyanyi je entah kenapa otomatik kitaorang gelak ramai2

lazim replied at 11-11-2015 01:24 PM
sheeda mcm sua tgn nak pegang. tp aweera cuma ala2 sep tgn kt bwh je

ade gak jenis lelaki x pegang pompuan...mcm pompuan x pggn lelaki...yg tgk rmai org mude je...yg tue2 open sgt...

RE: Sheeda Terkilan Dengan Komen M.Nasir?

apesal azhar bahasa diri dia mami..ponen kah

lazim replied at 11-11-2015 06:31 AM
mksud kalau melawak dgn pelawak xla busuk sgt bunyi sbb pelawak mmg kerjanya melawak.
sbb tu ram ...

oh ok...thanks

iols team Sheeda... selayaknya lah M. Nasir tu

Follow Us
MistrezHermanaz replied at 11-11-2015 02:50 PM
apesal azhar bahasa diri dia mami..ponen kah

sebab mudah dan senang nk sebut. azhar dlm fb dia mmg sporting. rajin melayan peminat. dia gila2 skit dlm fb. tu dok merepek jadi mami bagai

raby87 replied at 11-11-2015 02:49 PM
ade gak jenis lelaki x pegang pompuan...mcm pompuan x pggn lelaki...yg tgk rmai org mude je...yg t ...

itu la nmpk mcm aweera xmo pegang. retis2 zaman dulu mmg open skit. kerja nak memegang je. contoh tok kat dgn rohana jalil. aggap adik badik katanya

hmmm...kalo aku..mmg kesian kat nek sheeda ni..tp tulah.mmg suara dia mcm nenek pd telinga aku..walau dia dh control sore dia ckit,tp sore nenek tu tetap ada..aku mcm dgr dia nyanyi ,mcm omg..nk kutuk x sampai ati,coz tau dia buat dh yg terbaik..nk puji mmg x lah..
so,aku jatuh kesian..astro pas ni x yah la amik acik2/nenek2 yg dh x bleh perform..sore pun dh lari..yer kita suma akan tua..suara pun berubah ikut usia gak (kecuali nasser wahab)..ni plak nek sheda,
yg dr awl time hot ngan satu lagu dangdut tu kan(aku x ingat tajuk..tp tau lah) sore dia pun ..hadoi.x seberapa
one thing i takut tgk dia perform,muuka dia..muka hm..yerlah di mamah usia gtu..
sekali lg,astro nak amik peserta GV amik lah acik2 yg masih bergetah,ada komersial lg..mcm azian mazwan tu,
ha..tanjat aku dengar anak dah 7..gler.body sekeping mcm dlu2 gak.
pada nek sheeda..bertabahlah...

aku tak rasa m nasir kutuk...dia kata mak snow white...ok la kan dr dia kata sheeda ni snow white...agak2 la..cuma bila m nasir tergelak tu yg tak elok skit..dah tahan lama nak gelak kot sekali terlepas gelak ekekeekke

kang dia kata sheeda ni snow white...ada lak yg kata m nasir nganjeng huhuhu...

manusia ckp apa pon kdg2 akan di salah erti...

kalau rupa and body nek sheeda persis maria paridah..tak ada nya jadi mak snow white
harus maintain snow white ja

tapi masa tengok clip intro nek sheeda..rambut sheolls yang karat tu mcm rosak teruk
macam kena taruk gam uhu pun ada

esbok replied at 11-11-2015 01:57 PM
aku sorang je ke paham lain.

aku rasa reason m nasir gambarkan begitu, sbb lagu tu tak de umph.  ...

khenn.set2 pondan2 lorongan gred e mana paham metaphor bagaiitu yg menyentap sampai nak jadi isu dan menyaman bagai

Snow white kan cantik. Apa salahnya jadi mak or nenek snow white. Shieda patutnya rasa bangga

sama ada tahun depan dimansuhkan GV rancangan gred E nih ataupun amik penyanyi2 pprt yg muda2 sudah lah...toksah amik yg dah tua bangka,suara kelaut laie...nanti jadi bahan cacian & hinaan, korang salahkan juri/host pulak ...walhal artis tak sedar diri tu sendiri yg nak join...

yg penting, dosa makcik pprt sheeda kita ni sedikit berkurangan apabila terkeluarnya beliau kat gv minggu lepas...korang patut bersyukur ke hadrat illahi tau sbb idola korang telah bebas dari kemaksiyatan...

Kemainnn marah ya bila kena bahan mcm tu. Dh dia tu pengkritik. Sbg pengkritik haruslah diorg tu ckp apa yg betoll. Amek yg positif sudah... M.nasir tu lgi lama dlm dunia seni berbanding Sheeda. Respek org lain dulu baru la org respek kita. Ni ngn anak skali merempan.. Huhuhuhu..

m nasir dah komen..ada org tepek kat blog lestaridunia.blogspot.com

iols tak leh baca dr hp..iklan melambak keluar

bagusla nek sheeda dah keluar...
nek sheeda selayaknya dok rumah jaga cucu je..
menyanyi lagu ntah pape dgn pakai baju pon ntah pape saban minggu nampak not age appropriate sgt...

sepatutnya nek sheeda tak yah terima pon tak pe offer astro tu...

azie.dz replied at 11-11-2015 07:28 AM
m nasir dah komen..ada org tepek kat blog lestaridunia.blogspot.com

iols tak leh baca dr hp..ikla ...

ini komen dia:

Sebagai seorang juri, menjadi salah satu tanggungjawab kepada saya untuk memberi komen yang jujur agar dapat lagi memperbaiki segala kekurangan.

Kita manusia memang tidak pernah sempurna, namun kalau kesalahan yang jelas di mata awam, apakah kami sebagai juri terpaksa menafikan dan memberikan pujian. Bukankah ini akan dikatakan hipokrit.

Kami pula dibayar untuk komen dan kritik tentang persembahan, bukannya condemn tentang keperibadian seseorang. Jika kamu tidak mahu dikritik, maka tempat kamu bukan di dalam pertandingan. Hormat sebagai penyanyi veteran itu tetap ada, tapi saya tidak mahu menyembunyikan apa yang jelas.

Tidak perlulah mengatakan pada sebelah pihak sepertinya saya dan AC adalah pihak yang jahat dan bersalah. Kami bukannya tidak mengenali ibu anda. Sekarang siapa yang juri, awak atau saya. Kata M.Nasir kepada utusan Online.

Jika ada kesalahan dalam tutur bahasa kami, harap janganlah tersinggung dan menjadi seperti tipikal Melayu, macam mana melayu nak maju kalau kena kritik sikit sudah melalak satu Malaysia.

Segala apa yang bernas itu harap dijadikan teladan, seandai buruk kata kami, harap jangan terasa dan kami mohon maaf itu adalah tugas kami.

mzzenma replied at 11-11-2015 07:15 AM
kalau rupa and body nek sheeda persis maria paridah..tak ada nya jadi mak snow white
harus maintain ...

Laki iouls bilang tu inai yang dia baru letak nak cover uban... so tengah basah lagi kekdahnya

alesandra replied at 11-11-2015 03:35 PM
haha..dah agak dah dia tanak layan.jgn harap la nak mintak maaf...mintak maaf jadi juri lagi adala ...

kannnn

bienda to m nasir ni sapa la sgt kan....

aku suka jawapan m nasir...ekekekekekeekeke

makan dalam sgt!!