CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: MerlinPendragon

ustazah tudung labuh ambil suami orang

chazey replied at 1-3-2016 10:06 PM
Ada.

Uol try view komen dari TT sajork.

Orait sis

-electrifying- replied at 1-3-2016 04:03 PM
TT ade mention bertudung dan GEMOK ke?

ada.. post 14

hehhee... tq sis

chazey replied at 1-3-2016 10:05 PM
Tapi realitinya tak seindah drama tiwi kan kak?

Tu la kak. Tak semestinya bila berjaya meramp ...

The sukses or failure in a battle field is of no consequences to those who are just seeking for the thrill of that battle engagement.....

Yang budget akhlak semulia Nabi adalah lelaki tetapi yang disalahkan perempuan.

Kau dah kenapa TT?

My fren pun facing this kind of problem. Bezanye husband dia bercinta dgn ustazah aka bini org. aku baca sendiri msg ustazah yg cintan cintun...
ustazah ni dlm conversation dgn laki kawan aku ni siap ckp yg kawan aku ni mcm org x sekolah sebab tegur laki dia dok bercinta dgn bini org. Kawan aku ckp klau bujang ke janda dia x kisah, siap tlg pinangkan lg tp ni bini org.
aku yg baca msg diorg pun ustazah ni ex gf laki kawan aku tu. Nasib la keje kat Sabah. Klau dekat maunye dh pi berdating.
Last2 anak kawan aku x tahan dia post kat fb ustazah tu, jgn bercinta dgn bapak dia. Tak malu ke awk tu ustazah bini org. kesian kat mama sy. sy geli baca msg ustazah kat ayah sy... camtu la lebih kurang. Laki kawan aku ni siap cabar kawan aku pi la cari laki ustazah tu.. Lps keluar post kat fb tu ustazah tu hantar surat berjela mintak maaf bagai.. tau pulak takut.

Follow Us
ms_silky replied at 5-3-2016 09:51 AM
My fren pun facing this kind of problem. Bezanye husband dia bercinta dgn ustazah aka bini org. aku  ...

mmg patut carik je laki si ustazah jadian tu...
kesian anak2 tu..

kisah kwn aku plak, laki dia ustat mengajar d daerah lain, bsekedudukn dgn ustajah, kwn aku ni p ambush, lepas tu dorang cerai, kesian, ank ke 2 baru lahir masa tu

marah pada perbuatan tp jgn smpi menghina,k.bye

itulah manusia.....x kira tudung labuh ke singkat. tanya hati..hati baik,moleklah kehidupan berkeluarga..hati x baik, jd lah mcm ni..

si suami pon sama..x boleh adil..tp still nk kawen ramai..x paham ngn org mcm ni..

kakak_cantik replied at 1-3-2016 12:17 PM
kak ko x tgk drama ke?? selalu isteri kedua yg diva devommm ... isteri pertama  berulam air mata:l ...

Nama pun drama dek!

Edited by Abangspek at 8-3-2016 04:57 PM

pasal kahwin suami orang tu, bukan masalah. Tak perlu marah2 pasal setazah tu "amek" laki orang, dibenarkan pun. Dalam Quran dibenarkann, Nabi pun buat. Jadi tak perlu bising pasal kahwin suami orang, sebab ada yang bahagia sesama madu dan suami, bebetul bahagia bukan fake. (bini haku pun pernah suh aku kahwin kawan baik dia jadikan bini ke-2, takkan nak kata fake lg kut. Aku jek taknak sbb x suka pe'el kawan dia, penat nak melayan)

Yang masalah adalah tanggungjawab tak dibuat. Ini adalah isu utama, TANGGUNGJAWAB. Bukan kahwin suami orang, mahupun poligami, tetapi TANGGUNGJAWAB suami dan isteri (atau isteri-isteri), sebab semuanya terlibat

Suruh bini pertama gi pejabat agama, orang sana lebih arif. Tak perlul jadik pakar jadah hape kat sini