CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: adik^manis

Lisa Surihani Akui Rasa Kecil Hati

bambimo posted on 29-1-2014 10:47 AM
Biasa la lisa..org xkn tnya suami you pkai kereta apa, you duduk dkt mana...sbb dia tahu, suami you  ...

terbaeeekkkkk!

bambimo posted on 29-1-2014 10:55 AM
Akak ckp dr pngalaman sendiri...kawen dulu dr adik ipar..tp adik ipar mngandung dulu dan dpt anak..m ...

mulut org kak bam... tak kire kg ke bandar ke mmg suke jage tepi kain org...

dr adik bam... hahaha... akak nickname lebih kurang la...

rezeki dalam bnyk bentuk....ade wang ringgit tapi xde anak...kalo ade wang ringgit..tapi sakit....ade yg miskin tapi bahagia..kdg2 tak kawen, tapi ibu bapa usia panjang....sabar je...perancangan Allah lebih baik...kerja kite untuk berusaha, berdoa dan tawakal!! love Lisa...

sabar la lisa dengan never ending question nih.. tahan je la telinga tuh.. jangan sesekali melenting.. klo melenting, lagi orang mengata.. huhu..

biasa la, mulut peminat ni mmg macam2..

if btol la ada masalah dan malu nak ngaku, gi la buat treatment kat luar negara, duit artis kan berjuta2..

lainla peminat yg ada rm2 je hujung bulan macam aku ni.

tol la tu... cube sume orang letak diri tu kt tempat lisa... ingat senang ke nak buat anak??? haih la... x paham tol orang2 ni

Follow Us
Sabar je ye cik puan Lisa. Rezeki kita taktau bila nak datang. Tuptup nanti kembar tiga terus kang. Haaa...dulik je kata orang.

Klu erra bce ni agknye die pon terkenang mse lalu."nilah pe yg aku rse dulu"
Bertabahlah.

Sabar yer lisa..
insyallah ade rezeki nanti...

Sweet pn anti sgt dgn ppuan mulut kepoh ni..especially ble die senang pregnant..
kt opis sweet ni ade sorg kakak ni, mcm tu..
die tgh pregnant anak ke 3.. dri awal ngandung.. mulut dia.. asik potpet konon2 die sorg je ngandung..
padahal die tau, sweet ni kawin2 lum ade anak.. mmg takde sensiviti lgsung..
sbnarnye sweet pn ngandung..tp sweet senyap je.. sorg pn xtau kcuali bos.
lpas perut sweet da nmpk, bru tau zip mulut dia..

malu la tu..

Pls la org yg selalu tanya tu. Sensitif tau kalau sentuh soal bila nak preggy blabla.. Korang ingat asal air bertakung je trus preggy ke? Tak semudah itu ok

memang banyak jer manusia2 yg letak otak kat lutut....  kalau bercakap tu ikut sedap mulut...  aku rasa aku boleh agak apa yg 'terlalu peribadi' yg dorang cakap tu... orang mcm ni bagi makan penerajang jer elok nyer... mentang2 Tuhan bagi dia rezeki senang beranak sedap2 mulut mengata orang....  Rezki semua di tangan Tuhan..kalau Dia belum nak bagi lagi buat la macamana pun takkan dapat punya... dulu aku ada sorang kawan opis (pompuan) mulut puaka mcm ni... kawan lagi sorang kawin setahun belum pregnant lagi.. sibuk dia kata laki kawan tu tak reti buat.. siap suruh amik kursus ngan laki dia ...  dapat kat aku memang makan maki jer laaa... lepas tu tak nak cakap ngan aku dah...

sabar je lisa...boleh faham perasaan lisa...dah tak der rezeki..nak buat mcam mana??

Mungkin rezeki lisa lmbt sampai. Mcm  haiza tu dulu. 5 thn kawen bru dpt anak. Sabar ye Lisa

sabar je la lisa badakair..

benda lain petik jari je leh dapat..so bersyukur saja lah dgn ketentuan ilahi

mulut longkang mana boleh tutup kan...rezeki anak ni tak dapat  nak jangka...Allah yang bagi..kita mampu doa ngan usaha je la...untungnya macam lisa ni, laki bini berduit..jalan nak usaha tu dah ada..yusry kena la support lebih sikit

aku pun tunggu dekat 4 taun jugak..last soalan sebelum lekat ada sorang makcik tu macam tinggi2 suara tanya aku ni tak ngandung lagi ke? tak pernah gugur langsung ke (sambil buat muka curious)? boley gitu dia tanya camtu? aku sengeh jela dalam ati rasa nak tonyoh cili je kat molot dia

sabar ye lisa

Tq tecky...ni cuma brkongsi luahan hati apa yg pernah dlalui...mmg pedih lg trhiris.

Aku suspek sperm ada masalah. Maybe sebab byk asid kot. Husband kena jaga makan.

sabar la lisa..ada lagi lebeh lama yg tak dapat anak lg...walau pedih soalan2x tu kena jugak tempuhi kan...mayb org yg tanya soalan tu lupa agaknya umpama soalan kita bagi blk kat dia "bila u nak meninggal"?...mesti dia tak dapat jawab kan...kalau tuhan belum nak bagi blm tentu dia bagi..lagipun perancangan Allah tu lagi baek..harap bertabah ya..

Boleh minta Yusry beli kucing bulu gebus ataupun nak bela kucing terbiar , bila tengok haiwan peliharaan kita hidup gembira ,makan minum cukup ,sihat ,kita pun lupa sebahagian drp apa yg kita belum dapat.