CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tatin_pink

PANASS!!!MELODI -PENYANYI X MENGAKU KAWEN

kenapa ramai sgt nak kawin ngan si Jamal ni yek.

silih berganti tul. heran aku..

aku rase memang jamal nih..
masa memula agaknye meka kawin kat siam..

pastu lepas kawin parents pompuan tu dah takleh buat apa2 dah untuk pisahkan coz jamal dah jadik laki...
pastu baru laa buat majlis besanding bagai...

kalo kes kawin kat siam memang camtu...
orang lelaki memang laa suke psiko pompuan cakap yang meka kawin takdek bukti saje nak bagi pompuan sakit hati, malu n takot sket...
memang tak berhati perot betoi laa...:@

screenshot slot melodi 301207 - Tak Mengaku Isteri !
(sorry.. ni je yg terbaik dapek disnap)

ni rasanya pix muka penuh isteri penyanyi tu - paling clear dapat disnap :

utk yg berkenan dgn baby tu, ni pix nya :

Rate

1

kalau betul jamal...
takkan parents wife dia...
tak check anak dia dah register kat sini ke belum...
lagipun kan siap bersanding lagi...
plus family wife dia kan educated...
takkan senang-senang boleh lepas cam tu jer...

bukan jamal lerr

Follow Us

Reply #125 mariss's post

yg bersanding tu ngan bini num2..ni bini num 3..(ye ker?)

woi JAMAL ABDILLAH la...klue tu terang2 psl dia...

Ya Allah..comelnya ank dia..huhuhuhuhmy3: betol ke si jamal nih? kenapa org suka naikkan dia lagik? kalo dh isap dadah nih...susah lah nk baik balik..tiap kali dia wat come back mesti dapat liputan byk fm media..nape eh? byk ke peminat dia ni?

bukan jamal rasenya sebab dia mengaku cerai bini no. 2 pastu no. 3 buat majlis sanding & ade press conference lagi

Originally posted by naden at 31-12-2007 12:53 PM
screenshot slot melodi 301207 - Tak Mengaku Isteri !
(sorry.. ni je yg terbaik dapek disnap)

http://img169.imageshack.us/img169/7 ...

ala comelnya budak nih

cute giler baby dia...

1) suami ni mmg dayus
2) Bini yg buat report ni mmg bodo...

org nak kawin ko nak kawin...
mak bapak larang ko xnak dengar,,

kalau mak bapak ckp ko xnak dengar,,ckp sape lagi ko nak dengar,...

mengapa hatiku tetap kata jamal gak. itu muka ima

Originally posted by myasara_m at 31-12-2007 02:38 PM
mengapa hatiku tetap kata jamal gak. itu muka ima

nak tanye ko ade tak pic. mase mamat tu sanding..aku ade tertengok kat suratkabo je..
tempek kat cni baru org percaya..

tp aku tetap percaya ko sebab kronologi pengakuan die tu same ngan ape yg aku baca kat paper pasal jamal start tumbuk wife buat report sampailah die masuk balik pusat sehenti tuh..

cume aku x tau yg dorang tu sah bercerai ke tak sebab x kuar paper segala yg dorang gi court ke hape..
sebab slalu kalu artis nie cerai siap posing dpn mahkamah syariah..

tu yg buat aku konpius mungkin ade benarnye minah tu cakap kes perceraian die memang tertangguh..

takut aku nak teka...

Reply #135 tatin_pink's post

aku tak retilah gambo

Jamal muncul bersama isteri baru

JAMAL Abdillah bersama isterinya, Fatimatuzahra Samat pada sidang akhbar Malam Amal Kasih di Kuala Lumpur semalam. - Gambar FATAH SULAIMAN.

KUALA LUMPUR 6 Feb. - Setelah dua bulan merahsiakan perkahwinan kali ketiga, Jamal Abdillah akhirnya muncul buat kali pertama di khalayak bersama isteri barunya pada satu majlis di sini hari ini.
Jamal yang kelihatan ceria tampil bersama isterinya, Fatimatuzahra Samat, 23, dengan ditemani anak tunggalnya, Osama Yamani, 5.
Menurut Jamal atau nama sebenarnya Jamal Ubaidillah Ali, 46, sebelum ini, beliau enggan perkahwinan barunya itu mendapat liputan akhbar kerana tidak mahu kisah rumahtangganya menjadi bualan masyarakat.
``Selama ini pelbagai tohmahan yang dilemparkan kepada saya apabila saya mengambil keputusan berkahwin lagi.
``Segala tohmahan itu terpaksa saya telan walaupun kadangkala amat pahit. Saya lebih suka mengambil sikap biarlah apa yang orang hendak kata.
``Bagi saya, biarlah sakit di mata tetapi jangan sampai sakit di telinga. Sebab itulah, saya malas hendak cerita soal-soal peribadi.
``Nanti macam-macam pula orang kata tentang perkahwinan ketiga saya ini,'' katanya ketika ditemui selepas mengadakan sidang akhbar Konsert Malam Amal Kasih anjuran Ace Event Management Sdn. Bhd. di sini.
Selain Jamal, konsert amal yang akan diadakan di Dewan Merdeka, Pusat Dagangan Dunia Putra (PWTC), Kuala Lumpur pada 22 Februari itu turut menampilkan Siti Nurhaliza, Nita (Malaysian Idol), Adibah Noor, Hetty Koes Endang dan Fauziah Ahmad Daud.
Menurut Jamal, dia kini hidup bahagia dengan isterinya itu yang lebih mesra dengan panggilan Ima.
``Sekarang barulah saya berjumpa dengan perempuan (isteri) yang boleh membantu kehidupan saya seharian.
``Bagi saya Ima adalah calon isteri terbaik buat saya,'' ujar beliau yang mengenali isterinya itu selama tiga tahun sebelum mereka bernikah.
Kata Jamal, isterinya itu juga mesra dan rapat dengan Osama Yamani yang kini sudah bersekolah tadika aliran Cina, Putra-Putriku di Teluk Intan, Perak.
Kesibukan memenuhi undangan menyanyi menyebabkan Jamal terpaksa berulang-alik dua kali seminggu untuk melawat isteri dan anaknya itu di sana.
Sementara itu, Ima yang ditemui berkata, buat masa ini dia mahu menjadi suri rumah sepenuh masa biarpun mempunyai diploma dalam bidang Pengajian Maklumat dari Universiti Teknologi Mara (UiTM), Shah Alam, Selangor.
``Saya tidak rasa rugi menjadi suri rumah walaupun mempunyai diploma. Tetapi kalau ada masa, saya ingin sambung belajar,'' katanya yang berasal dari Shah Alam.
Sebelum bernikah dengan Ima, Jamal pernah mendirikan rumah tangga dengan Basariah Latiff dan Noraina Yusof.
Bagaimanapun dua perkahwinan bekas juara Bintang RTM 1979 itu berakhir dengan perceraian. Osama Yamani adalah anak tunggal Jamal hasil perkahwinannya dengan Noraina Yusof.

ni haku paste dr utusan...
memang sah bini jamal..
korang nengok muke binidie tuh..
bandingkan ngan yg kat melodi tuh...
hokey...

Originally posted by samshik at 31-12-2007 11:44 AM
Tapi apsal minah tu kata diorang nikah kat Siam? Kan ke Jamal nikah elok ngan bini dia kat sini. Siap bersanding lagi.

aku rasa macam sawi...kan bising kat internet...siap ade gambar lagi....tapi aku tak de gambar tu...kalau sape-sape ade, paste la...nanti aku cuba google......