CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: silentwinner

[Jenayah] Konsert Kondom

Aku xpasti ko ni non muslim ke apa, dan terpulang pada ko & hak induvidu yg mana nak amal @ xnak

ini bukan soal budaya @ bangsa, islam tu bkn soal masa beribadat sahaja, tapi meliputi semua aspek kehidupan, klu xsuka jgn jadi muslim, kata dlm perlembagaan negara islam buat pendidikan seks yg berlandaskan islam. Kenapa konsepnya nak cedok dri sebahagian konsep barat punya memang diorg xkata suruh buat seks & seks

ya memang pendidikan seks xajar cara berjimak lebih afdhol, tapi kenapa xnak mencegah dri kar umbi, tgk negara yg dh lama amalkan pendidikan seks & safe sex, anak luar nikah & seks tetap berleluasa.

Ok kalu ada perempuan yg ko suka ajak ko berdua-duan, pompuan tu cun seksi mantop plak tu & ko ada kondom, ko xde rasa bernafsu ke, ko yakin ko xkan konxxxk dgn dia

Decaffeinated posted on 20-3-2014 11:07 PM
yang komplen kencang dalam forum ni, konsert tu apa pun dorang have no idea sebenarnya.

yang di ...

Klau bg under 3rd party maybe la kot..tapi kondom under direct fmfa setau aku x de..aku terlibat sebelum,preparation, event sampai cancelled..setau aku x de...fmfa diluluskan purely for music..yg merapu2 tu yg dtg menonton....

Apa2 konsert kat malaysia ni basicnye sama...termasuk konsert ni..nk kata ramai sgt melayu yg join x jugak la...ramai bangsa lain..yg aku mmpk paling ramai cina..dr arab pun quite a number gak..ada aje remaja arab yg dtg ber serban arab tu lh enjoying the music...klau x de manusia2 bodoh yg ambik dadah dan mati pulak lepas tu tak menjadi hal konsert ni...
Thn lepas konsert ni ada worldwide live streaming..jutaan org satu dunia enjoyed the music live from their laptop..itu pasal tourism malaysia involve this year..tetiba dtg budak2 dadah sintetik ni..dan melayu lak yg ramai mati walau melayu minoriti masa konsert...hmm..wonder la otak berfikir remaja melayu ni letak kat mana...

chazey posted on 20-3-2014 11:13 PM
Paling tak menahan, siap sebar fitnah kunun ini konsert tertutup yakni hanya pengunjung tertentu s ...

kaann....

orang yang paling cepat guna nama Allah ni bagi aku yang paling aku nak check statement mereka. Kalau Allah pun mereka boleh dustakan dengan tak tahu malu sekali, apa sangat lah makhluk2 biasa katanya...

dalam real life pun banyak sungguh kita jumpa species begini. cuba ko tekan sikit, tengok tergagap2 dia nak jawab...

chazey posted on 20-3-2014 11:13 PM
Paling tak menahan, siap sebar fitnah kunun ini konsert tertutup yakni hanya pengunjung tertentu s ...

Ada org kata ni konsert tertutup ke? ...haha..ni konsert terbuka la...beli tiket ..tertutup la klau tak beli tiket..budget nk tgk free..maklum skrg org malaysia klau boleh semua nk free...

Bedah.Cun posted on 20-3-2014 11:23 PM

Bedah..ni dr fmfa ke? Klau bukan jgn letak le..buat apa nk memburukkan fmfa dgn tanggapan yg salah?..

Follow Us
Oxy posted on 20-3-2014 11:18 PM
Aku xpasti ko ni non muslim ke apa, dan terpulang pada ko & hak induvidu yg mana nak amal @ xnak

...
Ok kalu ada perempuan yg ko suka ajak ko berdua-duan, pompuan tu cun seksi mantop plak tu & ko ada kondom, ko xde rasa bernafsu ke, ko yakin ko xkan konxxxk dgn dia
Hanya Indon caprut, India, bangla atau paki kasta rendah dan Ultra Meleis ja takleh kontrol kapla bawah.

Kawan2 perempuan, Moslem, non Moslem, aku ada yang pernah share cerita tido sebilik dengan lelaki, namun tiada pula mereka dirogol. Kerana pasangan mereka hormat pada perempuan. Bercinta sekalipun, lelaki yang hormat pada perempuan, takkan kong kek sembarangan dengan pasangan dia jika pasangan dia tidak merelakan atau jika dia sendiri berpegang teguh pada prinsip.

Salah seorang kawan aku itu Kristian Katolik, bertunang dengan lelaki Kristian Katolik juga, dan memang dia sudah cuba all out goda tunang dia (dengan hanya memakai t-shirt putih dan seluar dalam tanpa bra semasa berada dalam bilik) ketika mereka spend the night di Genting sebab dia dah ready berdosa berzina sebelum menikah, namun tunang dia itu terus tido tak layan dia lansung pun. Kerana apa? Tunang dia berpegang teguh pada prinsip seks selepas nikah (ya, walaupun dia Kristian kapir). Malu saja kawan perempuan aku itu. Sekarang ini mereka sudah menikah. Aman2 adja.

leni posted on 20-3-2014 11:23 PM
Ada org kata ni konsert tertutup ke? ...haha..ni konsert terbuka la...beli tiket ..tertutup la kla ...

Dalam tered ini saja berulangkali fitnah bodoh ini ditepek.

Apa lagi di google sana.

chazey posted on 20-3-2014 11:31 PM
Dalam tered ini saja berulangkali fitnah bodoh ini ditepek.

Apa lagi di google sana.

biasalah bimbo

chazey posted on 20-3-2014 11:29 PM
Hanya Indon caprut, India, bangla atau paki kasta rendah dan Ultra Meleis ja takleh kontrol kapla  ...

Dalam mana2 bangsa semua ada spisis yg xleh kontrol kepala & lubang bawah kokesen ka melayu ka india ka cina ka. klu x takdenya gejala seks sebelum kahwin di seluruh dunia

aku pun pernah digoda perempuan tapi aku x kong kek pun dgn dia (org mesti xpercaya)

dan memang dia sudah cuba all out goda tunang dia (dengan hanya memakai t-shirt putih dan seluar dalam tanpa bra semasa berada dalam bilik) ketika mereka spend the night di Genting sebab dia dah ready berdosa berzina sebelum menikah

perempuan tu x yg xboleh kontrol lobang bawah, bukan boipren dia, dan aku respek lelaki mcm tu

Oxy posted on 20-3-2014 11:44 PM
Dalam mana2 bangsa semua ada spisis yg xleh kontrol kepala & lubang bawah kokesen ka melayu ka ind ...

Namun di Malaysia ini kes rogol paling tinggi di kalangan kaum2 yang aku taip itu.

Aku bagi contoh kawan aku ini, kerana aku ingin menunjukkan tak semua lelaki tak tahan godaan seks. Lelaki sebenar, perempuan hot telanjang merengek2 depan dia pun, dia masih boleh kawal diri juga.

chazey posted on 20-3-2014 11:49 PM
Namun di Malaysia ini kes rogol paling tinggi di kalangan kaum2 yang aku taip itu.

Aku bagi con ...

sebab di malysia majoriti melayu 60%, bangsa lain berapa sja peratusan, sebab tu statistik rogol melayu paling ramai, klu pergi negara kokosen yg kononya bertamadun tinggi tu pun bangsa kokosen yg paling tinggi statistik rogolnya bukan red indian maupun pinoy, klu pergi ke cina mestilah cina takkan melayu pula perogol terhandal di sana. kalu di ereb mesti pak ereb takkan kokosen pula

cuma katak bawah tempurung aja yg kata melayu aja kaki rogol, pasal xpernah pergi keluar.

tapi aku sebagai muslim aku tetap dengan pendirian aku xsetuju lelaki perempuan berdua-duan di tempat yg sunyi (sedangkan di tempat yg tak sunyi pun ramai yg geli2) sebab sudah terbukti tarikan berlainan jantina di seluruh dunia.

kawan kao yg lelaki itu tau apa betul & apa yg salah, dia takut buat dosa bukan bermaksud dia bukan lelaki sebenar (sejati), susah nak jumpa lelaki macam tu.

Last edited by Oxy on 21-3-2014 12:12 AM

mane2 konsert pon kondom bersepah lerrr...

Pawagam pun air benih bersepah2 di karpet dan seat, so whatt?

Lina66 posted on 20-3-2014 02:32 PM
wahhhhh..... free beer and condom

..kesian lina, kat sinkapork xdak sapa nak bagi free....

Oxy posted on 21-3-2014 12:10 AM
sebab di malysia majoriti melayu 60%, bangsa lain berapa sja peratusan, sebab tu statistik rogol m ...

Aku taip di atas;

Hanya Indon caprut, India, bangla atau paki kasta rendah dan Ultra Meleis ja takleh kontrol kapla bawah.

Yang ko sentap pi baca aku mengata hanya satu kaum yakni Melayu saja sebagai kaki rogol ini mengapa? Kau takkan ngaku Bangla, Paki segala itu serumpun dengan Melayu?

Lagipun bukan Melayu ya, Meleis. Ada beda.

Dan bila masa aku kata kawan aku bukan lelaki sebenar?

Mata kamu kero. Last edited by chazey on 21-3-2014 01:29 AM

Dah2 bertapik tu weii!! Iklan jap yea... Jum layan konsert power sabun dulu

wahh... konsert facial~

Crystars posted on 21-3-2014 12:36 AM
..kesian lina, kat sinkapork xdak sapa nak bagi free....

Kesian kan...   

slalu nye kalo ade barang free... mmg yg kiasu2 serbu...