CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2028|Reply: 10

napa perempuan suka mengumpat

Post time 21-6-2016 09:27 AM From the mobile phone | Show all posts |Read mode
salam..

nk tnye kenapa perempuan suka mengumpat dan suka mengambil peduli pasal orang lain..bila sy tgk perempuan muka comel dan ayu tp mengumpat orang..saya terus turn off..dari minat terus jadi menyampah..serius..tak kisah la tudung labuh ke comel mcm mne ke..klau perempuan tu jenis sosial dan liar..saya masih boleh lagi .tapi bila yang suka mengumpat..saya memang terus menyampah.boleh jelaskan apa rasa mengumpat orang..rasa manis ke..rasa mcm mkn kek lapis ke..kalau ada komen..silakan..

lelaki pun ada mengumpat..
lagi teruk dari perempuan kot..

Tu sbb lubang kubur org pompuan dlm

mengata, mengumpat, memfitnah semuanya kerana banyak mulut xkira laki atau perempuan

dulu masa kerja kat makmal,
geng lelaki ni suka benarlah bergosip
kami yg perempuan ni pulak naik hairan..
sibuk buat analisis, ingatkan tangan je yang laju,
diorang ni dengan mulut2 laju duk pot pet pot pet..
sampai kena sound baru senyap

jadi nak kata pompuan suka mengumpat/gosip ni...tak boleh juga

yg p cari kaki ngumpat tu buat apa... ramai lg yg jenis x amik port hal orang... bersepah... ke TT pun kategeri kuat ngumpat gak?

Follow Us
same je laki ke pompuan ke memang ade yang kaki ngumpat..mungkin tt asyik jumpe pompuan yg kaki ngumpat jer kot...rmai je pompuan yg xsuka mengumpat..

maaf sebab saya dah ramai jumpa perempuan mcm tu.lagi satu kalau perempuan tu jenis tak sibuk hal orang srkalipun bila dia jumpa kàum sejenis dia akan mengumpat.jadi peratusan perempuan saya boleh cakap hampir 80 peratus yg saya jumpa begitu..dr pengalaman saya..sy benci perbuàtan ni dah lama.sejak sy di jadikan bahan umptan golongan ni..even ex sy pun perangai mcm tu..

saya sudah jumpa lelaki dan perempuan yang suka mengumpat. Dua2 pun buruk perangai sibuk menyerlahkan kelemahan orang lain.

cuba tengok mase kumpul raya. siapa yg byk ngumpat

sbnrnye mengumpat nie asalnye hny lah 1 medium utk luahkan rs xpuas hati, bengang, xsuke seseorg t'hdp org lain. tp ianye mjadi 1 umpatan bile die luahkan semua tu dlm kumpulan yg mane ade yg akan menokok tmbh, ada2 kan cite utk jdkan suasana lg meriah.
mengumpat nie, bkn aktiviti org ppuan je. org lelaki pon ade yg mengumpat, mlh lbh terok & lbh kejam lg... tp biase lah, org cume nampak yg org ppuan je yg suke ngumpat. zaman skrg nie, jrg dah kot nak jumpe grup yg suke mengumpat sbb msg2 dah sebok dgn urusan msg2. cume ade la segelintir yg maseh gunakan medium nie utk luahkan perasaan.