CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: R2D2

[Tempatan] Wanita kesunyian rugi RM2 juta ditipu hidup-hidup Love Scam

Syd replied at 2-9-2016 07:52 AM
hhahaa pepagi sambung gelak lagi.

Saya terbayangkan awak sedang berpapa-mama dengan bang ipan

ultra78 replied at 2-9-2016 08:15 AM
Saya terbayangkan awak sedang berpapa-mama dengan bang ipan

kah kah kah

kasi chance laaa ipan menabur kasih sayang dia kat stok2 andartu kat CI yang dia selalu kecam dan buat kempen tuh.

Ipan tu penyayang jugak kan orang nya?

hahahahahahaha

nurbaya replied at 2-9-2016 08:13 AM
Surirumah pon kesunyian jugak apa...kat berita tu pon ada tulis..tapi yelah semua org kat sini hig ...
Thanks .. highlight kan
tak baca artikel .. skip dan baca baca komen ja
scroll balik ..
Beliau berkata kes terbaharu melibatkan seorang surirumah berusia 43 tahun yang kerugian RM721,000 pada 11 Ogos lepas
tapikan ..
kenapa masuk kes love scam pula yer sebab ..
baca seterus nya
dalam kes surirumah itu, anggota sindiket memperdaya mangsa dengan memperkenalkan diri sebagai ahli perniagaan yang menghadapi masalah kewangan dan mengajak mangsa melabur dalam perniagaannya.
lebih kepada menipu merayu memujuk untuk melbur dan dapat keuntungan berlipat ganda
dan tertipu kerana tamak

FanTasyCreaTioN replied at 2-9-2016 08:18 AM
Thanks .. highlight kan
tak baca artikel .. skip dan baca baca komen ja
scroll balik .. ...

Ntahler..dah dimasukkan kategori love scam..
Tapi mat nigger ni mmg byk helahnya..ahli perniagaan la katanya tapi dok bg ayat bunga2..kalau tak bagi ayat bunga2 takkan la nak bg duit 700ribu mcm gitu ajer...thru internet je lak tu. Confirm tak pernah jumpa live..

nurbaya replied at 2-9-2016 08:21 AM
Ntahler..dah dimasukkan kategori love scam..
Tapi mat nigger ni mmg byk helahnya..ahli perniagaan ...

Ntah la Nur ..

nak mengata pun kesian kat dier rang..
kot jenis yang memang tak boleh takde lelaki
dan jenis geram asyik tertekan dengan pendapat dan kata-kata masyarakat

kesian andartu...sebab tu menjadi misi utama aku membantu mereka...

kalau andartu bleh menerima hakikat utk dimadukan...aku rasa 50% masalah andartu dpt di selesaikan...takde lah isu2 scam ni, andartu terjun sungai, andartu tekan butang report apabila di seru namanya seperti @annehuda  (pasti post ni akan di potong kredit, percayalah wahai forumer)

Rate

1

Follow Us
ifanonline replied at 2-9-2016 08:30 AM
kesian andartu...sebab tu menjadi misi utama aku membantu mereka...

kalau andartu bleh menerima h ...

Don't you worry, I don't mean to make you sad...

ipan, ipan.

Syd replied at 2-9-2016 08:32 AM
Don't you worry, I don't mean to make you sad...

itu motto aku kalau ade andartu nak approach...

ifanonline replied at 2-9-2016 08:43 AM
itu motto aku kalau ade andartu nak approach...

mulut manis gitu.
wpun ayat tak laa jiwang, tapi..

touching jugak laaaa

mieymiey replied at 1-9-2016 08:27 PM
Ai tak tau nak komen apa. Tapi kenapa ahkak ahkak sekalian mudah sangat terpedaya?

tak baik cakap cengitu.tu cakap oang yang jahil
dah nature wanita cam tu...ko nak tanya rimau kenapa asik makan daging? makan ler rumput sesekali pak belang weiii...ni asik daging je

ko nak tanya jantan kenapa koep ni miang sangat? kenapa ko mata keranjang aaa jantan?

orang yang tak tau nature wanita or nature lelaki akan cakap macam ko cakap tu ler

tu pasal ILMU tu penyuluh zaman haaaa.. kenapa sesuatu itu bertindak seperti apa ko nampak maka ko kene siasat THE FUNDAMENTAL/s MENDE TU dulu

pompuan ni aku letak atas kanak2..makna kalo budak2 tu sifat jujurrr..maka pompuan pun mostly sifat jujur

budak2 tak pakai akal, tak rasional, salu emosi or guna daya rasa buat ukuran maka wanita pun lazim macam depa

budak2 lemah fisikal dan pompuan pun fisikali lemah...dan banyak lagi so aku letak depa atas kanak2

tu pasal dalam perang depa salu jaga dua puak ni kanak2 dan wanita..ni panggilan genetik gak..offsprings ko nanti.warisan ko, penyambung zuriat so kene jaga mati matian...jantan mati seme no hal asal waris ada..ni nature call gak ok

camna ko nak salahkan wanita, kalo tuhan ko cipta wanita sebagai teman pada lawan dia lelaki?? wajar ke salahkan depa demi nak cari teman, nak memenuhi tuntutan batin (bukan sex) tapi berteman, bergurau senda, bercerita tentang hidup, teman sembang mengadu dan suka gembira?

kalo depa tak cari jantan untuk sebagai teman hidup depa nak cari apa? gajah ka?

tu pasal aku dah letih bebel laa....lelaki sibuk nak btulkan nak baikkan nak suh pompuan jaga orat suruh pompuan itu ini tapi depa jarang sekali btulka kaum depa...tak caya???

tenguk budak ipan tu..asikkkkk dok blame anak dara tua...kesiannnn adik2 tu...ko ingaat depa suka dok asik sembang ngan tomok si kucing tu ka?

toksah nak tifuuuuuuu...abe aji ni sekilas beruk lompat pokok abe aji dah kenal itu beruk jantan kaa betina kaa or pondan !! hoccay?

bukan nak cakap besaq tapi itu hakikat nya..kite kene sokong depa dok cari calon suami, sampai kene tipu , ada tu kene rogol kene bunuh demi nak cari teman yang tuhan dok cipta untuk depa... tak kesian kaa?

kalo kita tak sudi nak jadi teman hidup depa...paling tidak sokong laaa depaa..tauuuu laaa depa tak cun manaaa, macam apa kita mahuu tapi depa pun hamba Allah swt, depa nakkkkk sangat raya haji nanti pakai sedondon satu koge, anak satu jantan satu pompuan udah gitu jaa seme kaler pepel..seronokk...nangis depa dok tenguk orang lain cam tu tapi depa duit berlonggok berjuta dalam bank keje siang malam tapi balik umah dok mengadu kat tomok jek..apaaaaaa tomok leh balas? takat meow meow kang cekik whiskas pas tu blah cengitu...tak nak main polis sentri dalam umah or wrestling malam jemaat hujan plak tu Ohhhhhhhhhhh sepinyaaaaaaaa idup ini...ciannnnn depa...ko tak kesian kew?

senang je ko cakap camm tu...pasai mudah terpedaya? pasal mudah caya? pasal mudah kasik pinjam duit???  kalo ko pompuan patut ko malu cakap cam tu..makna ko tak kenai kaum ko..kalo ko kata kita kaum pompuan mesti macam jantan !!! makna ko tak faham lai bab adil dan dalam tak sedar ko dah sebabkan jumlah gayah makin bertambah..

yer laaa kalo dah pompuan seme nak macam jantan so mana pi teman tuhan cipta seme tuu...tu yang jantan jadi pompuan pelesu cam si senah tu...kat eropah amerika dan barat seme ni ler antara nya, nak equality sangat last2 tadak real woman seme pakat jadi gayah haaa...tak btui?

jangan hina kaum ibu, kaum andartu kaum janda seme tuu..depa di cipta untuk jadi teman pada lelaki, pasangan gitu so naluri depa ke arah cam tu

apa mampu tolong kita tolong lah...saya bukan oang kaya   , petani kampung je..udah tuaaa....tadak duit harta benda ilmu...arap ka rupaaaa jek, tu pun dah kedut2 seribu haaa...ni je la mampu tolong kaum lemah tu seme..kasik peringatan kasik informasi haa..harap2 ada guna nya yer dak?

Duit tak boleh membeli kebahagiaan. Ada duit banyak pon tetap terasa kesunyian.

untungnya lah jadi nigerian... sedap dapat duit pun dapat.

ajinomotonosuga replied at 2-9-2016 08:54 AM
dah nature wanita cam tu...ko nak tanya rimau ken ...

aji..ambik la sorang dua andartu tu...kumis aji kan tebal...kategori andartu forever sesuai dah utk aji...pelukan aji dpt menghangatkan suasana malam sambil tengok citer kambali...

cak! replied at 1-9-2016 12:51 PM
termasuk ko la kan..
salah lelaki ke pompuan yg jadikan badan mereka gemuk..

amboii.. marahnya ko...

Lelaki kesunyian tak.kena pula

catalina replied at 2-9-2016 09:14 AM
Duit tak boleh membeli kebahagiaan. Ada duit banyak pon tetap terasa kesunyian.

menurut andartu...duit banyak dapt beli kucing banyak banyak..

ajinomotonosuga replied at 2-9-2016 08:54 AM
dah nature wanita cam tu...ko nak tanya rimau ken ...

Amboi bersungguh nak marah ai. Ai komen tak sampai 20 patah perkataan pun pak aji. Hampon Tuanku

ifanonline replied at 2-9-2016 09:33 AM
aji..ambik la sorang dua andartu tu...kumis aji kan tebal...kategori andartu forever sesuai dah ut ...

ko ni ipannn.. ingat depa anak ayam ka main amik amik gitu hiskkkk

depa anak orang wooo kene tanya mak pak gak...tanya depa ada unsur paksaan or tidak haa..ni soal hati...tuhan aje tau hati manusia haaa tauuu

kalo ikut napsu mmg aku nak semua...seeeeeeemua dalam dunia ni pompuan hakuuuu yang punye hahahaha bessss kan ipan?

ada manjee...ada brutel..adaa kurus ..ada gebus...ada pendek kembang...ada tinggi lampai...haaa semua ada...tapiiiii

apakan dayaaaa aku insan kerdil ipannnn...keje sawit jekk manaaa lah nak kasik anak oang makan...depa la ni makan sedap2

ada nak tiramasu, ada nak doriyaki, ada nak sushi pizza , ada nak makan kat menate aaaa..aku warung wak parman je pun angggg

tapi yang penting depa RASA BERTEMAN...kene kasik depa rasa ada teman so takdok lah sepi idup tuu occay?? kene pandai humour, kene tegas pada tempatnya so lembik dan keras alternating gitu...baru lah depa suka, baru rasa btui a woman baru ler blossoming nicely

ringkas replied at 2-9-2016 07:40 AM
If dalam.forum ni agak2 cik oren pilih siapa untuk jadi madu

Ntah tak terpikir pun, yg penting jgn nak bagi aku pening kepala sudah jgn nak gadoh2 dgn aku.

cak! replied at 1-9-2016 12:51 PM
termasuk ko la kan..
salah lelaki ke pompuan yg jadikan badan mereka gemuk..

Aku pernah dating dgn awek tak cun. Memang takde feel la. Salahkah aku?