CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 13431|Reply: 32

Ubat merangsang nafsu isteri

Saya seorang suami punyai isteri yang mungkin pada peringkat umur menyebabkan semakin kurang nafsu seksnya.

Pada saya, seorang lelaki dan juga suami berusia didalam 40an, merasakan masih ada kekuatan itu dan masih tidak perlukan sebarang ubatan/herba/makjun, dsbnya buat masa ini.

Saya cuma nak tahu ada tak sebarang ubatan didalam pasaran yang dapat mengembalikan keghairahan dan keinginan seks isteri saya ?
Saya dah check beberapa produk online, tapi tak yakin dengan keberkesanan . Saya perlukan jawapan dari suami atau wanita yang pernah ada masalah ini untuk kenalkan saya dengan produk atau ubatan yang terbukti ada kesan pada mereka.

Terima kasih

kalau ada sy pun nak...
org rumah semakin dingin, nyampah lak...
kang cari lain kang marah..

zulka replied at 28-9-2016 02:45 PM
kalau ada sy pun nak...
kang cari lain kang  ...

Saya pun kalau boleh nak elak daripada benda ni berlaku ....ntah la..kalau dah habis ikhtiar...tengok la camana...

zulka replied at 28-9-2016 02:45 PM
kalau ada sy pun nak...
kang cari lain kang  ...

" Cari Yang Lain" itulah ubat nye kalau nak bg isteri terangsang...

wife umur lingkungan berape? Kadang2 bukan kene cari ubat. Mungkin boleh cube cara semula jadi dulu.

cuba pergi honeymoon semula, kot2 boleh dapat semangat baru seperti muda2 dulu...

Follow Us
fulusss replied at 29-9-2016 09:49 AM
wife umur lingkungan berape? Kadang2 bukan kene cari ubat. Mungkin boleh cube cara semula jadi dulu. ...

Wife macam saya juga..awal 40an.... memang wife saya ni sejak dulu macam ni...tak berapa cenderung pada seks.... Dok bersabag je la..

mattzzx replied at 29-9-2016 05:31 PM
cuba pergi honeymoon semula, kot2 boleh dapat semangat baru seperti muda2 dulu...

Hmm..wife memang macam ni sejak dulu, saya je yang selalu start enjin baru jalan...huhu...
Tak tahu la sampai bila saya boleh bertahan, sebab semakin berumur ni, ntah lagi banyak godaan mendatang...haru sungguh..

kesian kat TT, bincanglah dgn wife tu elok2..mcm mana nak baiki hubungan seks suami isteri sebelum terjadi sesuatu yg tak diingini.. klu wife TT berkerja, make sure TT ringan tulang bantu2 jgk apa yg patut supaya dia tak penat.. klu dah penat mmg mood takde utk make love tau.. klu on pun tapi terpaksa mmg tak elok la jgk..tak enjoy..

maybe TT boleh ubah cara utk nak make love tu supaya wife tak boring..start urut2 dulu ke..
bab ubat ubatan yg boleh membantu tu rasanya ada je jual selain dari jamu2 ni.. cari yg boleh tingkatkan libido wanita..

Hey bro! Hi kawan2!!

Nikmati bonus deposit anda dialu-alukan pada deposit pertama, kedua dan ketiga anda sehingga 254% sekarang !!!

Hari2 miskin, bila la nak kaya!!!

Nadim replied at 30-9-2016 05:13 PM
Hmm..wife memang macam ni sejak dulu, saya je yang selalu start enjin baru jalan...huhu...
Tak ta ...

harap awak dapat bersabar lah.....mungkin isteri perlukan terapi atau gunakan kaedah2 yg boleh membangkitkan nasfu pasangan..
godaan ada dimana2 sajee....hanya kita yg dapat mengawalnya....tepuk dada tanya selera...
kalau boleh elakkan dari membuat perkara yg salah disisi agama...

Hey bro! Hi kawan2!!

Nikmati bonus deposit anda dialu-alukan pada deposit pertama, kedua dan ketiga anda sehingga 254% sekarang !!!

kadang2 bukan sbb ubat je.. more on psikologi side.  kdng2 kena wujudkn suasana romantik, ajak tgk wyg, g honeymon.. klu bergantung pd ubat je.. takut nati tlebih2 u plak yg tak tahan

Terima kasih diatas semua nasihat dan pandangan, sebagai hamba Allah yang sangat lemah dan serba kekurangan, terpaksalah saya redha dengan ketentuan ini.... mungkin Allah nak menduga kuat mana keimanan ini... untuk makluman, ikhtiar dah dibuat sebagaimana yang cadangkan, tetapi mungkin sebab dah memang macam tu style dan cara hidup isteri saya... ntah la...

Apa pun, life must go on... telan saja walaupun mungkin kehidupan saya dari segi batin tidak sebaik kebanyakan para suami yang lain..... terima kasih kepada yang bersimpati...

ko penah buat dia majuk x? pompuan ni kadang2 mmg susah nak paham

saya ada ubatnya......yang mujarab

perkena kan dia.....
1. mula mula puji dia......lepas itu luahkan ketiadak kepuasan anda ......last sekali.....abang mohon kebenaran sayang  untuk kawin satu lagi.....

hakikatnya...memang tuan tak nak kawin lain.dan masih setia dengan dia.....
tetapi perkara ini amat besar.....dan berat bagi perempuan. bermacam macam fikiran dan emosi yang akan bermain dalam fikiran dia....

masa ini tuan akan melihat.....perubahan yang amat besar pada diri dia..

Terima kasih atas cadangan.... saya pernah keluarkan ayat demikian...tapi isteri saya diam...iye pun tak, geleng pun tak.... nampak dia lebih bijak dari saya..keep me hanging between yes or no...

aymanamana replied at 7-10-2016 11:32 AM
ko penah buat dia majuk x? pompuan ni kadang2 mmg susah nak paham

Memang isteri saya ni jenis kuat merajuk, sangat kuat merajuk...tapi akan cool dalam beberapa ketika, kadang kadang tu esok baru bersuara... rasanya, ini bukan penyebab kepada masalah yang dinyatakan...

Nadim replied at 10-10-2016 12:16 PM
Terima kasih atas cadangan.... saya pernah keluarkan ayat demikian...tapi isteri saya diam...iye pun ...

hehehehe
isteri awak memang bijak......sebab dia tidak mudah melatah.....sebab dia tahu....diri awak....sejauhmana apa yang awak kata itu......mungkin dia dah hafal atau dah baca atau masak dengan sifat dan peribadi awak. (yang saya takut.....dia tak takut kehilangan awak...harap jauhkan). so cuba tawan dia....sampai dia rasa takut untuk kongsikan awak dengan orang lain atau kehilangan awak.

Hey bro! Hi kawan2!!

12Next
Return to list New