CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Jodoh Kuat Elfira Loy Dan Randy Pangalila

aswand replied at 18-10-2016 07:59 AM
haha kereta angin memang lah contoh forumer terbaik, sampai sampai negara sendiri di hencap oran ...

takyah nak sembang kencang sgtlah indon. 'darah juang dan nasionalist ku naik' taik kucing. masuk forum msia buat perangai batak sakai memang selayaknya lah ko kena hencap. tempat berkuntum budak2 tak cukup akal jenis lempar2 taik forum kulkas sampah ko tu nak ko comparekan ngan sini???   mcm langit ngan bumi..harkkktuihhhh

larh bukan si el ni dgn baim wong ke aritu? dah randy pulak

Edited by aswand at 18-10-2016 09:08 AM
kucen_miang replied at 18-10-2016 08:23 AM
takyah nak sembang kencang sgtlah indon. 'darah juang dan nasionalist ku naik' taik kucing. masuk  ...

haha kau ni memang tak de budi pekerti kuceng, ape pulak takyah' nak sembang kencang nak sembang lambat terserah akulah, tai kucing, kan tai ko sendiri haha...sekarang batak sakai pulak kau bawa2, ape salah batak n sakai! ? jangan nak jadi bangsa racist kuceng,,,tu lah jangan salahkan orang cina malaysia tuduh orang melayu malaysia racist, sebab suka hina bangsa/puak orang lain macam ko ni, jangan kau cemarkan bangsa melayu yg pandai berbahasa ni dg kutukan dan serapah kau yg tak de adab tu. aku ni tahulah fasal banyak forum, cari,kaskus,topix, detik,skycrepercity dan lain bagai, so aku tahu perbandinganye,,,topix malaysia sudah jadi almarhum, topix indonesia mungkin masih selamat. ko kena buat research dulu, apa yg sebab forumer2 dari negari jiran datang ke cari ni, aku yakin kalau tidak ada asap tak mungkin ade api...klw ade orang dari negara lain nak down kan negaranya, tentulah orang dari negara yg terbabit tu nak up kan negaranya, bukan riak pon, hal wajar.

dua2 x minat.

Aku rasa el dgn randy sgt serasi berlakon..
Bakpe nk couple betul2 pun.. asalkan kita syok tgk dlm drama pun ok.. dari  tgk couple kayu kayan..

kucen_miang replied at 18-10-2016 05:22 AM
Kereta angin mmg contoh indon yg berbudi bahasa.kan kak apik

Ye adik kucen ku intan payung...

Nampak tak..nampak tak.. Hanya org yg gila tak akan mengaku gila kucen...

Berbalik pada thread ni.. Randy dgn elfira kimia tu ada tapi ntahlah...jiwa tu kurang.
Elfira tu x hardup pun dgn randy . Reporter je yg suka up2 kan hubungan derang...kawan sekerja je kot.

Samalah mcm baim dulu.sekadar mempergunakan elfira. Last2 kehulu hilir kata nak kahwin. Ayat sama.cari isteri yg boleh dipercayai.dibimbimbing..ptuiiii
Nak tgk je gf baim apa lesti??? Berapa lama bleh bertahan dgn jomblo kakek tu...

Follow Us
apikwaeh replied at 18-10-2016 09:12 AM

Nampak tak..nampak tak.. Hanya org yg gila tak akan meng ...

sokorlah kak apik dah insof.   ingat tak kata2 kucen dlm thread elpira beraim dulu. kalo daging dah busuk, disabun direndam klorox tetaplah jua daging busuk.

apikwaeh replied at 18-10-2016 09:12 AM

Nampak tak..nampak tak.. Hanya org yg gila tak akan meng ...

wkwkwk hanya orang gila lah yg tak bisa bezakan mana orang gila mana orang normal/waras,,,sudah sudahlahtu,,,back to topix,,, tak usah saling sindir dan merapu lagi....lanjut cakap pasal randy dan elfira tu...

kucen_miang replied at 18-10-2016 09:18 AM
sokorlah kak apik dah insof.   ingat tak kata2 kucen dlm thread elpira beraim dulu. kalo dagi ...

Alhamdulillah . Syukor akak kucen tolong insapkan....

aswand replied at 18-10-2016 09:21 AM
wkwkwk hanya orang gila lah yg tak bisa bezakan mana orang gila mana orang normal/waras,,, ...

Siboklah ko!

Dah x payah nak qoute aku :  
Pantang ada nama indo terus melalak je...:l
Yg ko terasa pehal...

Edited by Cintakapuri at 18-10-2016 09:42 AM

DUA2 IOLSS X MINAT, YANG POMPUAN TU HAUKK, PART KENING 2 ARRGGGHHHHH dah macam ada ulat bulu bertenggek dah iols tgok, oh so ewww
btw iols xde niat nak hina ciptaan Tuhan taw

and yg laki 2 x encem, ok bye

pencintaABC replied at 17-10-2016 03:27 PM
Meols mmg prefer hero2 seberang chuols cam Randy Pangalila, Samuel Rizal, Nicholas Saputra, Evan S ...

Setuju. Samuel rizal anak sorang badan still tough tapi samuel pemain basket ball. Sorang lagi denny sumargo pelakon 5cm. Tapi betullah pelakon dia yg dh kahwin mcm fedi nuril pun badan maintain. Lagi satu lakonan diaorang tak hauk

Edited by aswand at 18-10-2016 09:49 AM
apikwaeh replied at 18-10-2016 09:31 AM
Siboklah ko!

tak payah, but ko kata  apa hal. haha ko pon juge sibuk dg urusan orang, first ko yg tuduh aku pasal benang aku totok, so jadi wajarlah aku hencap ko, klw ko tak tuduh aku duluan, aku tak kan hencap ko,,,tak ade pon kata indo, macam kuceng tu yg ko sebut, tapi ko sindir oranglain, klw ko terserah ko, sekarang akupon terserah aku.

Edited by aswand at 18-10-2016 09:51 AM
apikwaeh replied at 18-10-2016 09:31 AM
Siboklah ko!

kalau ko x payah, aku pon x payah pulak...wkwkwk

aswand replied at 18-10-2016 09:47 AM
kalau ko x payah, aku pon x payah pulak...wkwkwk

Sebab tu aku kata kalau masuk rumah org kena ada adab. Jgn melulu x tau tatacara.

Totok tu utk definisi di sini semangat bangsa.negara or apa2 lah. Tgk diri ko sendiri bila ada berkaitan indo ko defend habis2. Kan...
Bukan aku mengata..

Apa aku tag dgn kucen hanya aku dan dia yg tahu. Otai porumer ni bnyk sejarahnya... Ko sibok quote seolah ko tahu pehal????

End.

Edited by aswand at 18-10-2016 10:32 AM
apikwaeh replied at 18-10-2016 10:04 AM
Sebab tu aku kata kalau masuk rumah org kena ada adab. Jgn melulu x tau tatacara.

Totok tu utk  ...

wkwk,,aku tak de pon cakap pasal ke indonesia-an or nasionalisme, yg aku debatkan pasal rendy yg kate ciput lahir tahun 1987 dah jelas die lahir tahun 1990 die tamat junior hight school tahun 2008 jadi paslah die lahir tahun 1990, macam aku jugalah tamat 2008,
di indonesia memang banysk hero n heroin sinetron muda muda belia, sebab regenaration retis kat sini cepat...tahun 1990 pon di sinetron sudah dapat lakonan ayah2, dan die kata maknya umor 39, dan ciput ni sering fitnah orang, lihat pasal kak faz dan fattah amin dulu tu. dan ko ingat, si randy ni tak cukup menggugah ke nasionalisan aku, tibe2 je ko buka benang pasal aku totok, ko yg duluan yg mancing ke nasionalist orang.  adab kalau kat mana forum2 terlalu bias, yg penting aku tak hina malaysia duluan, tu lah cukup beradab tu, dari pada forumer 2 yang lain, lihatlah banyak thread kat forum ni, yg tak de kaitanya dg indonesia  pon, "indon" juge yg kena sindir. mane2 bangsa akan dobrak pintu forum ni... try lah ko hina pinoy, kalau dia paham dia akan datang untuk dobrak pintu forum ni. tunjuk je adab kite masing2 sebelum tunjuk adab orang lain.

aswand replied at 17-10-2016 12:46 PM
i suggest elfira gandingkan dg Aliando Syarief pelakon kacak dan hot serta terpopuler di idonesia  ...

Gigih aku search gugel nak tengok aliando ni. Tersembur air liur noks.

Jambu naw2. Hadik2 sgt.

ninnakarinna replied at 18-10-2016 10:32 AM
Gigih aku search gugel nak tengok aliando ni. Tersembur air liur noks.

Jambu naw2. Hadik2 sgt.

hahaha....masih 19 tahun umur heols masih merah...

sepitsiput replied at 17-10-2016 02:45 PM
meols xleh rembes. dgn randy sbb muka heshe iras iras 70% dgn adik sepupu meols yg tgh study kt US ...

Kalau begitu tlg ahkak sepit jgn nk merembes dgn Randy nti terasa incest pulak

apikwaeh replied at 18-10-2016 10:04 AM

Totok tu utk  ...

indon mmg kuat sentap. baru join tahun lepas bajet hafal sejarah cari