CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: shanew3stgalz

PANDAY ~ Another Echo's Soap

Close [Copy link]
Originally posted by shanew3stgalz at 22-9-2004 05:42 AM:

c-mei, aku tolong pastekan ye..

BTW, ni gambar DietTin.. tengok sendiri.. dan nilaikan sendiri..

:cak:..cute gak..kenapa aku rasa guy tue mcm ada iras park yong ha mix ngan zaizai..:love:..

sukernyer aku part ara tumbuk jericho tue nampak ganas tapi cantik.....walaupun aku rasa jln citer dier mcm tiba2 jer diorang gadoh tapi aku rasa cute plak...mesti nenek jericho tue nanti jadi batu penghalang dlm citer nie...tgk ruper pun mcm witch pun ada gak...:hmm:

Originally posted by eyka at 21-9-2004 11:41 PM:

betul tu.. episod 1 KTKH lebih trajik dan menyedihkan.. lagi sedih giler2... aku rindu betul la.. dgn lorrea.. lagipun tema dorang berbeza kan?? KTKH pencarian & penantian ibu carik anak. ...

:ah:..aah..aku rasa tema 2 citer nie berlainan mcm KTKH lebih banyak action kirernyer mcm banyak kejutan and involve sindiket...mcm SNW nie lebih fokus kpd persahabatan dan konflik cinta aku rasa...mcm pangako sayo...:ah:..tapi dlm nie lebih banyak pelakon muda2lah..

kay tagal semua lapisan suke tgk...
tak kire age..
yg baru ni, start2 dah remaja...
kurang laa sket kut mak mak kite nak tgk sbb depa masih teringat lagi kat red butterfly tu....
hehehe

bleh tak saper2 kat sini buat episodnye semalam(episod ke2)...t-qah tak tgk la....

aku tak tgk episod 2 nie...boleh sesapa cerita tak...malam tadi aku tgk epidose 3 Ara kata Christian ada kiss dia...? Astro pun tak letak episod berapa yang tgh ditayangkan tu yang payah tu tak kita tak tahu tgh tgk episode berapa...

nenek christian tu jahat la...bengang plak tgk watak dia tu..mendera si rain.cam ne la agaknya ara jd cover mag...nak ke dia???tgk je la episode ari ni.....

Follow Us
nenek Christian macam witch...muka jahat tul...pas tu gi pukul Rain yg terencat dia(uppps  Christian marah kata terencat) ..first time aku layan cerita filipina nie not bad gak..

:stp: christian tu bukan anak richard la.. anak abang/adik richard yg jadi askar tu kan?? mak bpk christian mati kena bunuh.. yg kena tuduh bapak ara.. tu yg masuk penjara tu..(:hmm:ni mesti jadi konflik ni) mak ara lak ada kat tempat kejadian tapi lari.. tak tau mana pegi.. tu yg bpk ara mengaku salah tu.. nak selamatkan mak ara.. (berkonflik2 ni:cak

tapi kenapa nenek christian tu benci sgt kat christian...???

Originally posted by eyka at 23-9-2004 12:24 PM:
:stp: christian tu bukan anak richard la.. anak abang/adik richard yg jadi askar tu kan?? mak bpk christian mati kena bunuh.. yg kena tuduh bapak ara.. tu yg masuk penjara tu..(:hmm:ni mesti jadi k ...

christian tu cucu tiri je sebab nenek dia tak kawin pun ngan datuk si christian tu....
cume depa stay as husband n wife je...
kan mase 1st episod dah tunjuk masa atuk christian tu mati kat gereja tu..
masa mak n ayah ara datang gereja nak jupe paderi..
time tu laa richard nampak mak ara, elizabeth tu...
kan mak ara lari masa tu...
kena tgk 1st episod br faham citer ni.... :ah:

:hug:

Originally posted by PrincessFiona at 23-9-2004 11:03 AM:
aku tak tgk episod 2 nie...boleh sesapa cerita tak...malam tadi aku tgk epidose 3 Ara kata Christian ada kiss dia...? Astro pun tak letak episod berapa yang tgh ditayangkan tu yang payah tu tak kit ...

aku nak buat sinopsis pun tak tau camner pasalnyer aku tgk citer nie mcm tue jer...so mcm cepat luper skit...lagipun diorang cerita lebih kurang sama jer...tapi aku bleh citer skit...smalam christian nak cari model for cover depan majalah syarikat dier...cari punya cari takder rupa yg sesuai pastue adik dier dtg tunjukkan pretty-pretty wow then assistant dier nampak pic yg adik dier pegang pastue dier cakap nampaknyer kiter ambil dier means Ara pastue christian tgk pic tue and terkejut biler dier tgk adik dier tangkap pic ngan Ara and tanya mcm mana dier kenal tapi taulah kalau adik dier camtue camner cara dier jawab..:ah: pastue nenek witch tue dtg and diorang tunjukkan girl dlm pic tue and nenek dier setuju nak ambik pasalnyer girl tue lawa pastue christian kata dier tak bleh jumper girls tue pasal dier tak kenal tapi nenek dier paksa gak ..pastue nenek dier mcm nak dera christian pasal dier bagi kerja suruh christian kuarkan 4 majalah dlm 1 bulan...pastue nenek dier taknak dengar accuse lagii and :blah: dari situ...

Shane dah tau yg newton suka kat ara [asalnya time shane paksa2 newton bagi tau pastue newton tercakap and shane pun taulah...tapi ara tak tau yg newton suker kan dier...:ah:

Originally posted by lonely_surina at 2004-9-23 12:35 PM:

christian tu cucu tiri je sebab nenek dia tak kawin pun ngan datuk si christian tu....
cume depa stay as husband n wife je...
kan mase 1st episod dah tunjuk masa atuk christian tu mati kat gere ...

haa... ingat2 sebab aku mmg tgk dr episod 1.. istilah lain sebenarnya nenek  tu perempuan simpanan datuk christian je.. & christian adalah waris sah datuk dia..

:lol kepala aku masih pada KTKH lagi la.. tgk Sanay walang pun mcm kata c-mei tgk cam tu je..

Originally posted by c-mei at 23-9-2004 12:48 PM:

aku nak buat sinopsis pun tak tau camner pasalnyer aku tgk citer nie mcm tue jer...so mcm cepat luper skit...lagipun diorang cerita lebih kurang sama jer...tapi aku bleh citer skit...smalam c ...

so semlm tu aku tgk episod 2 ker? :stp:

Originally posted by eyka at 23-9-2004 01:10 PM:

haa... ingat2 sebab aku mmg tgk dr episod 1.. istilah lain sebenarnya nenek  tu perempuan simpanan datuk christian je.. & christian adalah waris sah datuk dia..

:lol kepala aku masih p ...

anak nenek dia pulak yg melarikan diri ngan mak ara elizabeth laks anak nenek tu...
richard kalau tak silap nama anak nenek tu...
lagipun, ayah christian yg rogol mak ara tu masa mak ara nak ke airport..
aku agak je tu...
nenek tiri tu nak reta org tua tu jee tp tak sempat kawin org tua tu dah ko...
sebab tu dia tak ngam sgt ngan christian tu...
christian kan waris sah reta tu semua...

aku rasa ara lebih menonjol dlm citer nie dari part org lain...aku tgk pun pasal dier ada...aku rasa jericho time berlakon PSY lagi aku suka dier time tue...aku mcm tak sabar na tunggu diether plak...tapi lambat lagikan..

citer ni lawak ler masa part ara dan christine bergado...kuat btul mak ngan adik kat umah gelak......

NaJera This user has been deleted
hari khamis tu aku x tengokla....tolong bagitahu sikit ar.....ara masa kecikk baru bestt..nenek christian tu tua sangatlah...lawakkla muka dia..cun lagikk Lorrea..kan kan kan....aku pon x dapat lupakan KTKH.........

Originally posted by lonely_surina at 2004-9-23 02:31 PM:

anak nenek dia pulak yg melarikan diri ngan mak ara elizabeth laks anak nenek tu...
richard kalau tak silap nama anak nenek tu...
lagipun, ayah christian yg rogol mak ara tu masa mak ara nak ke ...

:hmm: inilah antara konflik2 dia nanti...

mungkin ye atau mungkin tak ayh christian yg rogol mak ara
mungkin ye atau tak mak ara dah mengandung dulu

lol:lol

Originally posted by eyka at 12/6/2004 06:30 PM:

:hmm: inilah antara konflik2 dia nanti...

mungkin ye atau mungkin tak ayh christian yg rogol mak ara
mungkin ye atau tak mak ara dah mengandung dulu

lol:lol

:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

Bila tengok episod ke-5 semalam.. aku macam tengok filem hindustan lak.. korang lak mcm mana?..

Especially part Ara & Christian.. huhu.. sweetnya mereka berdua tu.. :love: :hug:

Ara sengaja je jual mahal.. tp, perasan tak Ara ni nampak sangat suka kat Cristian..:ah:

Anyone here know where can i download the theme song?? I love the song very much! :ah: anyone?

Originally posted by c-mei at 24-9-2004 10:25 PM:
aku rasa ara lebih menonjol dlm citer nie dari part org lain...aku tgk pun pasal dier ada...aku rasa jericho time berlakon PSY lagi aku suka dier time tue...aku mcm tak sabar na tunggu diether plak ...

Diether memang lama lagi.. Angelika pun bakal muncul.. jadi perempuan yang suka kat Christian.. :ah:

Sekarang ni cuma kisah Ara & Christian je le.. :ah:

Aku pun tak sabar sangat nak tengok kemunculan dia.. macam mana suara dia?.. macam mana gaya dia bercakap? macam mana dia berlakon?? Kenalah tunggu..