CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sara

Jewel In The Palace ~ Lee Young Ah & Jin Ji Hee

Close [Copy link]
Originally posted by isabel at 2005-8-8 10:50 AM:
hehe...psl layan citer korea lain...bel x buat gi sinopsis utk epi 29 gan 45...:bgrin:
x pe kan eyka...:cak:

akupun byk ep lagi tak masukkan... bae dah email kat aku sampai ep 70 dah kot..

ada Dae jang Guem extra kat chanel 30 hari ni 7pm... mungkin tgh malam kang ada ulangan kot....

setelah berkurun lamanya aku cuba masuk kat thread nie hari nie akhirnya aku berjaya....entah kenapa asyik error aja...tension betul aku sampai tak tahu apa perkembangan terkini pasal DJG nie...akhirnya aku leh bernafas lega so kengkawan cam ne sekarang apa perkembangan terbaru....citer nie masih belum habis ditayang kat TV ke...rindu lak ngan cangjin nie....sekarang nie kalau buka VCD FH ada sket la promo DJG tgk kat sket melepaskan rindu....kalau yg lain2 aku skip aja

Originally posted by eyka at 20-8-2005 06:46 PM
ada Dae jang Guem extra kat chanel 30 hari ni 7pm... mungkin tgh malam kang ada ulangan kot....

:dia:aikk ko baru tau ker eyka..isk suke tgk balik adegan CJ capuk kat belakang MJH....romantik gilerrrrrrr:love::love:

hana... aku bagitau jer... show tu.. pelakon Changjin kecik2 dgn Pn Zheng... minggu depan baru LYA

bae.. la yer ker susah nak masuk?? site tu aku dah masukkan sampai ep58.. hehe tak gerak2 lak... kalau kat 8tv aku tak pasti ep berapa... kalau kat ch30 dah sampai part CJ dan pegawai Min lari (part romantik ni :love pada hari Raja keluarkan titah utk lantik CJ jadi Tabib Khas Raja.. aku rasa 8tv belum sampai part ni setakat hari ni... hari jumaat kot baru dia sampai...

[quote]Originally posted by eyka at 23-8-2005 09:47 AM
hana... aku bagitau jer... show tu.. pelakon Changjin kecik2 dgn Pn Zheng... minggu depan baru LYA

:dia:Alahai yeker...hehehe jgn mare....

Follow Us
Ceta ni ada main kat Hong Kong  dan jadi Hits. Lepas Tu keluar plak Dr Hur Jun yang idup 50 tahun lepas Dae Jang-Deum. lagi hits dari Jewel in the palace. Tapi nak mengelakkan Korean syndrome kat Hong Kong jadi dia orang cuba nak cut Hur Jun punya publicity. Takut ceta cantonese tak laku.

p/s Ceta Korea 7 Cantonese memang jauh betul. Korean stories memang ada message nak disampaikan dari cerita Hong Kong yang penuh dengan MERAPU!

ye ke dah sampai part diorang lari bestnya....dah dok dukung kat belakang ke merentasi salji yg tebal tuh bestnya.....tapi nanti mesti sedih lagi kan part yg chang ngan raja tuh....alahai...takd apat diingat aku....rasa macam terbayang2 lagi part pertarungan raja ngan Tuan Min kat lapangan memanah tuh....masih terbayang chang jin yg tersipu2 menatap Tuan Min...

banyaknye kenangan citer nie....

mmg tuh la macam langit ngan bumi kalau nak dicomparekan citer CG ngan citer HK....
aku ske gak ngan citer Dr Hur Jun makin lama tgk makin seronot plak kalau tak bertembung dengan drama HK petang2 tuh aku mesti menghadap citer dia....cuma tak giler cam citerr changjin peminat pon tak ramai....tapi mungkin ramai gak berminat nak tahu kisah seterusny citerr nie....

kat sh30 hari ahad hari tu dah ep last da citer JITP... tetap rasa terharu dan nak nangis lagi masa tgk ep2 last ni... berdebar2 lagi masa dorang lari...

kat 8tv tak tau ep brapa... kat site yg aku buat tu hehehe masih stick kat ep 58 ke 59? tak ingat lak... hahahaha

nanti aku updatekan.. busy lak aku...

Originally posted by eyka at 30-8-2005 10:52 AM
kat sh30 hari ahad hari tu dah ep last da citer JITP... tetap rasa terharu dan nak nangis lagi masa tgk ep2 last ni... berdebar2 lagi masa dorang lari...

kat 8tv tak tau ep brapa... kat site yg ...

:crysk sedih aaaa citer ni dah abih kat channel 30..pas ni ganti citer ape yerk....isk suke tgk JJH lawan panah ngan raja..konfiden ade confess kat depan raja yg dia cinta kat CJ...:love::love:

SELAMAT MEYAMBUT HARI KEMERDEKAAN YG KER 48

nak dkat abis cite nie
pn cui gantung diri
abang pn cui ditangkap + dihukum
tuan wu dihukum
jingying dihukum

changjing jd ketua dapur sementara waktu

ske tgk muka chang jin masa dia jadik ketua dapur....cantik sangat dia masa nie.,...sweet aja berbanding muka dia masa dia jadik tabib....tapi chang jin berhak dapat apa yg dia dapat sekarang\

lepas nie banyak kesah cinta tiga segi plak

dah lama tak masuk ke sini.....

Originally posted by arbae at 25-8-2005 11:48 AM
ye ke dah sampai part diorang lari bestnya....dah dok dukung kat belakang ke merentasi salji yg tebal tuh bestnya.....tapi nanti mesti sedih lagi kan part yg chang ngan raja tuh....alahai...takd ap ...

semalam ada part yg tuan Min dukung chang jin...then dia kata something pasal nak buat jambatan...suruh changjin turun biar dia buatkan jambatan tu...tapi changjin tak mau turun...nak suruh tuan Min dukung jugak...:manja gitu:

skrg dah episode ke brapa???
x nak miss yg last episode ........

citer nie dah nak habiskan...best la kalau citer nie ula ng tgh malam leh aku tumpang tgk

Originally posted by fly_in_d_sky at 13/9/05 01:50 AM
skrg dah episode ke brapa???
x nak miss yg last episode ........

besok last episod.. tengok la.. suker tengok last episod dier.. sweet sangat.. terutama nyer anak dier tue..

Originally posted by DaoMing_Si at 13-9-2005 01:19 PM

besok last episod.. tengok la.. suker tengok last episod dier.. sweet sangat.. terutama nyer anak dier tue..

hi everybody.....

Originally posted by Hana_Hirokawa at 13/9/05 01:44 PM

hi everybody.....

hi Hana_Hirokawa..

dah lama lak aku tak post apa2 kat sini... dah ep akhir kat 8tv?...

kat site tu aku dah update sampai ep 69...