CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: LoveStar

Asian Potpourri---> The Gentlemen

Originally posted by hanizla at 20-1-2005 11:48 PM:
Episod ari rabu tu sedih sgt kan..kesian Rang ngan Koi..rumah mereka dah hangus kena bakar.. mesti kerja Tawan chai yang jahat tu.. sampai Rang pun nekad nak berhenti kerja.. nasib baik la Pao lap tu masih sayangkan Rang.. Prae wa pun macam taknak kehilangan Rang.. episod minggu depan camner lah agaknya..saya dah takleh nak tgk ni.. nasib baik TV3 punya.. nanti pasti akan diulang siar.. mintak2 la..disiarkan pada malam hari.. jgn la jam 12 tgh hari mcm Habang kapiling ka

[ Last edited by hanizla on 21-1-2005 at 12:42 AM ]

aduh sedih sekali mendengarnya ANIZ! kesian si Rang tu...:cry: thks ya ANIZ!

Originally posted by hanizla at 21-1-2005 12:40 AM:
:lebai::lebai:salam Aidil adha.. buat semua teman2 kat forum ni..:hug::hug::hug::clap::clap::bgrin:

terima kasih ANIZ! buat u juga.... SELAMAT HARI RAYA KORBAN!!:lebai::love:

Originally posted by hanizla at 12/6/2004 11:48 PM:
Episod ari rabu tu sedih sgt kan..kesian Rang ngan Koi..rumah mereka dah hangus kena bakar.. mesti kerja Tawan chai yang jahat tu.. sampai Rang pun nekad nak berhenti kerja.. nasib baik la Pao lap  ...

:::....rumah diorang kena bakar....t-qah tak tgk ari tu....tak tahu la ttg ni...siannyer kat diorang...Tawan Chai tu jahat btullah.....

Originally posted by hanizla at 12/6/2004 12:40 AM:
:lebai::lebai:salam Aidil adha.. buat semua teman2 kat forum ni..:hug::hug::hug::clap::clap::bgrin:

t-qah pun nak ucapkan salam aidiladha buat sumer teman2 kat sini....makan daging tu jgn byk2 tau....nanti kena darah tinggi:bgrin::bgrin:

aniz, terima kasih byk2 sbb paste gambo kat sini.....encem btul rang:love:...prae wa pun lawo.....sesaper yg dpt tgk, tlgla wat summary utk hari2 yer, t-qah tak dapat tgk citer ni.....:cry:

Nak tanya skit bleh sesapa bgtau sapa puteri yg bersama Rang sewaktu mereka kecil tu? Adaah Prae-Wa? Dan Rang ni drpd keluarga org kaya ke? Kenapa dia tak tahu nama ibu dia?

rayz This user has been deleted

ntah..........

ermm ...besarnye gambar cik prae wa yg rinaz post...rinaz surf kat fansite die kerr...ermm...rinaz...nak tanyer ni....camner nak dapat lagu mai sok sum see tu...aku dah try banyak kali ...tapi dpt lagu lain.....dah tu sume.....yg lain tulisan siam ..mane la aku paham.....explain sket yerr...to anizla...slamat ari rayee....ghebang dok tahun ni? ;)

Follow Us
Originally posted by rayz at 04-11-2004 11:42 PM:
ermm ...besarnye gambar cik prae wa yg rinaz post...rinaz surf kat fansite die kerr...ermm...rinaz...nak tanyer ni....camner nak dapat lagu mai sok sum see tu...aku dah try banyak kali ...tapi dpt  ...

tahun ni saya tak masuk bahagian pun.. lagu tu.. awk bolih dapat dari tajuk ciet ni.. su parb bu root look poo chai.. selamat mencuba..

Originally posted by hanizla at 2005-1-8 11:51 PM:
hai..nama sebenar dia ialah Tle Tawan Jantarawiboon
tarikh lahir 7-10-1980
tinggi 172
berat 55
byk gambar dia nih..tapi sayang, saya tak pandai nak letak camner.. ada sesapa leh ajarkan tak?..plz

25 tahun...? cam muda jer lagi rupa dia... kiut giler.....

erm... kenapa diaorg panggil dia anak peranakan.....? konfius aku....

Originally posted by rayz at 22-1-2005 11:42 PM:
ermm ...besarnye gambar cik prae wa yg rinaz post...rinaz surf kat fansite die kerr...ermm...rinaz...nak tanyer ni....camner nak dapat lagu mai sok sum see tu...aku dah try banyak kali ...tapi dpt  ...

rayz... bukan rinaz yang post! tapi si manis Aniz yang post!:cak:

Aniz, :dia:tolong rayz pls!!:hug:

rayz This user has been deleted

gomenasai!!!!

ye ke aniz yg post....ermm..rayz tak tau lee..anyway thanx a lot to all especially to aniz....domo arigato gozaimas!!!!alamak smalam tak sempat tengok la cite ni..ape dah jadi yee :stp:   :hmm:

Originally posted by rayz at 25-1-2005 11:49 AM:
ye ke aniz yg post....ermm..rayz tak tau lee..anyway thanx a lot to all especially to aniz....domo arigato gozaimas!!!!alamak smalam tak sempat tengok la cite ni..ape dah jadi yee :stp:   :hmm:

rinaz lagi tak dapat siaran tv3 tu rayz.... siapa yang dapat tengok tu... tolonglah ceritakan apa yang terjadi... OK!!:ah::love::love:

Originally posted by rayz at 04-11-2004 11:49 AM:

do itashimashite!! saya pun dah tak dapat tgk citer ni sgt.. tp rasanya tadi macam rang jeles je bila dia tgk Prae wa amik gambar ngan si Tawan Chai tu..
Tawan Chai tu pulak berlagak abis:nana:..siap suruh Rang g cuci kereta lagi..
lagi kisah lain ialah tentang rumah baru mereka..Rang nampaknya cuba tipu Koi tentang keadaan rumah mereka yang baru tu:no::no:.. maklumlah Koi tak nampak..jadi senang la Rang nak kelentong..tapi kantoi jugak rasanya dek kerana kawan2 Rang yang tak makan dek saman tu..hehehelol

Originally posted by Rinaz at 04-11-2004 12:49 AM:

rayz... bukan rinaz yang post! tapi si manis Aniz yang post!:cak:

Aniz, :dia:tolong rayz pls!!:hug:

alaa..takpe pun akak..aniz pun bukannya pandai sangat kalau akak tak ajarkan dulu..:hug:
ok rays..kalau nak dgr lagu..taip Tai Tanawut..dia yang nyanyi lagu mai soom suk see tu..mesti dapat..kalau tak pun, awak leh g cari kat Tle tawan.. ada lah banyak..selamat mencari

[ Last edited by hanizla on 26-1-2005 at 12:02 AM ]

Originally posted by hanizla at 26-1-2005 12:01 AM:

alaa..takpe pun akak..aniz pun bukannya pandai sangat kalau akak tak ajarkan dulu..:hug:
ok rays..kalau nak dgr lagu..taip Tai Tanawut..dia yang nyanyi lagu mai soom suk see tu..mesti dapat..ka ...

pandai adik akak!:ah: so rayz selamat mencari!:pmuka:

Originally posted by aYuGiLeR at 23-1-2005 13:34:

25 tahun...? cam muda jer lagi rupa dia... kiut giler.....

erm... kenapa diaorg panggil dia anak peranakan.....? konfius aku....

Sebab rambut dier warna kuning dan muka dier tak macam Org Thai sangat kot

tulah semalam kesian tgk Rang bila Tawan Chai bergambar Prae Wa....si Tawan chai suruh Rang basuh kereta kalau Rang tak de keje....dan rupanya Princess tu Prae Wa ....masa diorg kecik-kecik bermain...

haa.. betul la diorg tu kawan masa kecik2 kan...
alahai...

ooo diaorang tu kawan, masa kecik2 dulu.. kenapa diaorang leh terpisah pulak?..ada sapa2 boleh terangkan?:stp:..saya tak sempat nak tengok la.. plz..

kesian kat koi kan..sebab kena usik ngan dua orang jahat tu.. agaknya diorang susahkan koi tak?..semoga rang atau kawan2 mereka yang lain sempat balik selamatkan koi..dahla buta, ada orang nak buat kianat pulak.. so, ari isnin ni..sesiapa yang dapat tengok..tolong la citerkan k..TQ

akak rina..dah lama tak sembang ngan akak.. nanti kalau kita ada peluang ke Bangkok seperti yang dirancang2 tu..dapat la kita beli vcds citer ni.. so, dapat la akak tengok..best ke tidak..betul tak?..doa2 kan ye..:pray::pray: