CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: munna

JDORAMA AT AEC - LOVE IN JUDO...... JAPANEESE CSI (PREV)

entah lah belmont ... tapi apa yang eyka cakap tu betul jugak rasanye....

mmglah boring jadi housewife tapi still bahagia ..... dan tak delah tersiksa sampai nak bunuh diri macam yukari  ....

tak faham ngape pompuan jepun tak kerja lepas kawin ..... semuanye jadi housewives ...

ari ni punye .... boring sikit .... ngantuk aku ... hampir tertido ...

nasib baik hotel tu penuh .... kalau tidak habislah kyoko fukada kena ngan azumi san ... gatal betulllll....

Originally posted by kayla at 18-9-2005 08:39 PM
entah lah belmont ... tapi apa yang eyka cakap tu betul jugak rasanye....

mmglah boring jadi housewife tapi still bahagia ..... dan tak delah tersiksa sampai nak bunuh diri macam yukari  ....

...

1st .. aku rasa the state of her statement was not meant to compare with Yukari's life .. sbb tu aku tak brapa blh terima explaination yg membandingkan antara pompan tu dgn Yukari .. :bgrin:

but then .. kalau nak compare dgn Yukari ..

rasanya betullah apa korang berdua ckp tu .. disebalik kemurungan pompan tu dibandingkan dgn keceriaan Yukari .. agaknya pompan tu lbh bahagia .. buktinya Yukari dah bunuh diri sedangkan pompan tu masih idup lagi .. td yg jd nelayan tu pun ada ckp yg Yukari tu mesti punya bingung dgn kehidupan .. cara hidup, lelaki & impian .. sbb tu baru si Yukari join seminar mengarut tu .. :bgrin:

anzai ni.... asyik nak ambil kesempatan je......

munna miss citer ni ari ahad..... ikan emas tu tak buang lagi kan....

apsal lah perempuan tu nak buang kat kolam yg kotor tu....

Originally posted by munna at 19-9-2005 12:41 PM
anzai ni.... asyik nak ambil kesempatan je......

munna miss citer ni ari ahad..... ikan emas tu tak buang lagi kan....

apsal lah perempuan tu nak buang kat kolam yg kotor tu....

a ah .. ikan emas tu tak buang lagi .. tp sekor dah mati .. :bgrin:

aa'ah ... siap tanam lagi ... :bgrin:

munna meh aku bagi tau kau ari ahad nye .... encik berilmu tu rupanye bukan tunang yukari ... dia minat sangat kat yukari ... dah berbelas tahun ... dia ngaku tunang sbb nak cari punca yukari bunuh diri. ...

munna .... tajuk kat atas tu belum tukar lagi ...

Follow Us
Originally posted by kayla at 20-9-2005 09:14 AM
aa'ah ... siap tanam lagi ... :bgrin:

munna meh aku bagi tau kau ari ahad nye .... encik berilmu tu rupanye bukan tunang yukari ... dia minat sangat kat yukari ... dah berbelas tahun ... dia nga ...

ceh ..... ingatkan betullah en. ilmu tu tunang yukari.....

alahai siannya ikan emas tu dah mati sekor.....

KAYLA .....

MUNNA .... dah edit topic thread ni

Originally posted by munna at 22-9-2005 03:06 PM
KAYLA .....

MUNNA .... dah edit topic thread ni

:bgrin: tak yah lah bagitau sampai camtu ... segan lak .... rasa cam kene leter ke? sori yek munna ....

tak ramai agaknye tengok crite ni .... malap je thread ni kan ....

agaknya org yg betul2 minat ngan citer jodrama je yg tgk citer ni.....

:ah::ah::ah:

Originally posted by munna at 23-9-2005 08:28 AM
agaknya org yg betul2 minat ngan citer jodrama je yg tgk citer ni.....

i guess so .. even yg betul2 minat J-Dorama pun nampak mcm tak brapa suka citer ni .. :bgrin:

yukari ni sex addict ke?????? boyfriend adik sendiri pun dia cekup jugak .....:stp:

entah2 sbb dia bunuh diri ni simple je ..... dia dah jumpa dia nye happiness kot .... ataupun dia dah boring hidup sbb dah buat mcm2 still tak happy gak .... :hmm: :hmm: :hmm:
onething ... dia ni buat benda ikut suka ati dia je .... ada ke beli basikal pukul 2 pagi ... but still unhappy gak....?????

dah ep brape ni..? aku dah start boring ni ....... :gantuk:

Originally posted by kayla at 24-9-2005 10:25 PM
yukari ni sex addict ke?????? boyfriend adik sendiri pun dia cekup jugak .....:stp:

entah2 sbb dia bunuh diri ni simple je ..... dia dah jumpa dia nye happiness kot .... ataupun dia dah boring h ...

a ah .. silap haribulan reason dia bunuh diri pun sbb simple .. sbb dia ni very the unpredictable .. suka buat ikut suka hati dia jer ..

tp dia bkn sex addict .. sex addict tu lain skit .. cuma mcm yg aku ckp td .. dia suka buat sesuatu tu sembarangan ..

kalau ko makin boring .. aku plak makin suka citer ni .. cite ni ada aura2 mcm cite Siuka@Watermelon kat AEC dulu .. mostly slow lembap .. tp kengkadang lawak yet touching .. & aku start suka music score cite ni ..

lagu background padu2 tu macam lagu favourite anak buah aku ... dia nye wording memang padu2 je.... utk kanak2 ... :lol

Originally posted by kayla at 25-9-2005 01:00 AM
lagu background padu2 tu macam lagu favourite anak buah aku ... dia nye wording memang padu2 je.... utk kanak2 ... :lol

lagu padu2? .. yg tonchi2 tu ke? .. :bgrin:

bukan lagu tonchi ... lagu background .....

so lirik lagu tu actually crite mengenai yukari n azumi .... maknanye yukari jatuh cinta kat azumi ke..?

episod hari ni touching.... yukari jatuh cinta dgn azumi ke?? nampak sgt lirik lagu tu ditujukan pada azumi...  go go go (555) mungkin jawapan yukari bunuh diri ada pada azumi.. (aku dan kau adalah sama)

Originally posted by kayla at 25-9-2005 10:32 PM
bukan lagu tonchi ... lagu background .....

so lirik lagu tu actually crite mengenai yukari n azumi .... maknanye yukari jatuh cinta kat azumi ke..?

lagu background? .. eh yg mana 1 tu? .. bkn lagu background semuanya dlm btk instrumental? .. ker yg opening song tu? .. :hmm:

so desu yo ne .. mmg mengisahkan ttg Yukari & Azumi .. eh Azumi ke Hajime? .. :stp:

Yukari jatuh cinta? .. dgr lagu mcm iya .. tp ntah lar ..

Originally posted by eyka at 25-9-2005 10:44 PM
episod hari ni touching.... yukari jatuh cinta dgn azumi ke?? nampak sgt lirik lagu tu ditujukan pada azumi...  go go go (555) mungkin jawapan yukari bunuh diri ada pada azumi.. (aku dan kau adalah ...

a ah .. episod hari ni touching gila .. krg asam tul ..

masa 1st episode tu aku notice gak Yukari mcm ckp yg dia dah jumpa "diri dia" bila tau serba sikit pasal Azumi ..

mungkin gak jawapan dia ada pd Azumi .. sebelum dia bunuh diri tu pun dia ada tunggu panggilan dr Azumi kan? .. ada kena mengana lar kot ..

btw .. lagu yg liriknya Yukari tulis tu (ke ngan lagu skali dia cipta?) tajuk ape ek? .. ingat nanti nak cari ar .. touching tul lagu tu .. kurengg tul .. tergamak diorg buat lagu mcm tu punya touching ..