CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: skuter_buruk146

The Land--->6.00 ptg.TV2

tengok citer ni boleh tengok sosio penduduk korea era pendudukan jepun sehingga tahun 1945 penduduk bandar dah pakai pakain moden penduduk kampung masih lagi pakai pakain tradisional

ying05 This user has been deleted
Originally posted by kayla at 10-12-2005 09:23 PM
aa'ah betul tu ying ..... segan aku tengok adengan2 panas tu .... tapi yg peliknye kalau crite omputih, ber kiss sakan pun aku tak kisah pun .... maybe dah terbiasa kot .... tapi kalau pelakun asia ...

ya...memang betul...tak rasa apa2 pun bila tengok org putih berpeluk2an dan bercumbu2an... tapi bila tengok org korea, cina dan jepun buat scene macam tu, rasa pelik lak

HangPC2 dah tengok cerita nih ke? bagusnya!! :pompom: (lama tak jumpa HangPC2 di forum cari...glad to see u )

HangPC2 muncul waktu crite2 period drama je ke...?

:hmm: ada kemungkinannya..

Originally posted by kayla at 11-12-2005 11:55 PM
HangPC2 muncul waktu crite2 period drama je ke...?

aku ni suker layan citer zaman dulu.. sekarang citer jiwang dah kurang dah...

Originally posted by ying05 at 10-12-2005 09:56 PM

ya...memang betul...tak rasa apa2 pun bila tengok org putih berpeluk2an dan bercumbu2an... tapi bila tengok org korea, cina dan jepun buat scene macam tu, rasa pelik lak

HangPC2 dah te ...

ying05 gambar drama the land kau ader simpan ker kalau ader letak lah kat sini.....

Follow Us

filming set

aaaahh...cantiknya

pening la tgk citer nie..terlalu banyak plakon n stiap plakon ada kisah dia..

paper pun..nk tergelak aku tgk sbb slamber jer pompuan2 dlm nie bergaduh psl laki2 depa... :lol

ishhhhhhhh ... ramai nye pompuan gatal dlm crite ni ...:puke:
bini laki2 yg nak mengandungkan org gaji tu gatal jugak .... siap ngorat laki org .... tak malu betul ....

pregnant gak akhirnye org gaji tu .... nasib baik pemburu tu dah cakap dulu ngan tuan muda .... nampaknye tak berjaya jugak plan org gaji tamak ni .....:jeler::jeler::jeler:

:dia: cantik betul gambar set tu ying ..... nampak peaceful je ....

ari ni tambah lagi sorang budak kecik laki2 .... anak balu tu kan ....so total setakat ni 7 budak semuanye kan ....

ya ke? aku hanya tengok last 15 mins aje....

kenapa si pemburu boleh jatuh cinta pd perempuan gatal tu...kan dia dah tau perangainya..
Tuan Choi dah nak menemui ajal...akhirnya sampai ke part ini jugak

memang slow...walaupun drama ni bukan drama yg paling seronok ditonton, tapi bagi aku drama ni ialah drama yg paling cantik...hehe...tak tau macam mana nak describe...filming set drama ni macam syurga..gunung yg selalu didaki hur jun juga tak setanding dengannya...

ni excerpt dr laman web kbs global http://english.kbs.co.kr/life/trend/1353747_11857.html

Hadong and Hwengseong swept by the 揟oji

Originally posted by HangPC2 at 12-12-2005 09:48 PM

ying05 gambar drama the land kau ader simpan ker kalau ader letak lah kat sini.....

sebenarnya gambar2 hur jun tu aku curi dr album foto yahoo yg dimiliki oleh seorang peminat hur jun dari hong kong..bukan aku yg buat (aku dah beritahunya ttg perbuatanku dan dia cakap tak apa krn hajatnya ialah 'menyebarkan' gambar hur jun ke seluruh pelosok dunia...hahaha :lol)

aku dah cuba cari gambar foto bagi drama nih tapi sikit sahaja yg aku jumpa...mungkin krn drama ni kurang dikenali

geramnya..menyampah betul guinu tu

aku harap mak tuan cui akan hukum perempuan yg hina tu dgn secukup-cukupnya :geram: tapi aku takut guinu akan membunuh nenek miss kim utk menutup mulutnya...harap2lah perkara sebegitu takkan berlaku

tak tau bagaimana pula dgn nasib Li Yong...dia mungkin akan dianiayai oleh Chin Ping Shan

teruk betul Chin Ping Shan tu lepas bunuh org pukul isteri sendiri pulak...malangnya nasib isteri org jahat tu

saya suka org gaji Tuan Cui yg bernama Xiu Dong tu...baik betul orgnya...

Originally posted by ying05 at 14-12-2005 01:43 AM

sebenarnya gambar2 hur jun tu aku curi dr album foto yahoo yg dimiliki oleh seorang peminat hur jun dari hong kong..bukan aku yg buat (aku dah beritahunya ttg perbuatanku dan dia cakap tak a ...

curik ying ...jangan tak curi ... hehehehe

tapi , betullah susah betul nak cari info ttg crite ni .... aku cari masa memula dulu je, pastu malas dah .... kimmy lak takde pegi bercuti ... maybe dia ada info crite ni ....:hmm:

Originally posted by ying05 at 14-12-2005 07:11 PM
geramnya..menyampah betul guinu tu

aku harap mak tuan cui akan hukum perempuan yg hina tu dgn secukup-cukupnya :geram: tapi aku takut guinu akan membunuh nenek miss kim utk menutup mul ...

aku missed kat awal2 tadi .... tapi since crite ni lembab, so mesti tak banyak yg aku miss kan ....

guinu tu org gaji pompuan gatal + jahat tu kan .... dia mmg layak kena tembak je ... hidup menyusahkan org ...nf:
esok nenek miss kim dapat tahu dia yg rancang semua tu ... apa lah hukuman yg dikenakan ....?  tak sabar nak tengok pompuan ni kena dera ... tapi mesti tak leh hukum bunuh sbb dia pregnant kan....
mari kita tembak dia beramai-ramai .... ramai kebendenye yek ying, kita 2 org je ...:lol

guinu

Originally posted by ying05 at 14-12-2005 07:27 PM
tak tau bagaimana pula dgn nasib Li Yong...dia mungkin akan dianiayai oleh Chin Ping Shan

teruk betul Chin Ping Shan tu lepas bunuh org pukul isteri sendiri pulak...malangnya nasib iste ...

cepatnye ying dapat ingat nama diaorang .... aku tak ingat2 lagi ....:stp:

li yong ni yg asyik teringat kat makwe anak bomoh tu kan ... dia yg jumpa tali tu kan .... tapi esok dia pegi bagitau kat kawan dia lak ....

chin ping shan yg bunuh tuan cui tu kan .... rasanye anak laki2 dia yg gemuk tu nanti dah besar mesti ikut perangai dia kan ....

xiu dong ni yg mana satu ying? budak kecik laki2 tu ke?:stp:

:lol

guinu

guinu

guinu

guinu

ya ya...tekaan kayla semuanya betul :pompom:

xiu dong ialah orang gaji tuan cui yang ditembak oleh si pemburu tu (Lao Jiang)...dia membantu menguruskan hal pengebumian mak Youchu

aku rasa episod hari ni tak begitu lembab macam episod2 sebelumnya...mungkin krn aku terlalu geram ngan perangai guinu tu :geram:

guinu

Originally posted by ying05 at 14-12-2005 11:35 PM
ya ya...tekaan kayla semuanya betul :pompom:

xiu dong ialah orang gaji tuan cui yang ditembak oleh si pemburu tu (Lao Jiang)...dia membantu menguruskan hal pengebumian mak Youchu

aku rasa ep ...

oooo ... ingat dah xiu dong ni .... tadi dia berjalan pakai tongkat kan .... ? errr ... pemburu tu tak delah tadi masa kebakaran tu ... dia dah masuk hutan balik semula ke...?

guinu

guinu

guinu