CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Hana_Hirokawa

MY GIRL - SBS [PART 1][BORAK-BORAK]

Close [Copy link]

Reply #197 shanew3stgalz's post

yo shane..ekekeke..gongchan & yoorin punya pasal..congok depan PC tak kelip2 nak  tengok lol

saya excited tengok 2-2 tapi sebab goong cam slow sket n banyak dialog yg saya tak dapat nak teka langsung..so saya pilih tgk MG live n tunggu goong dengan at least chinese sub dah tengok ep 2 dier n nampaknye makin menarik goong nih :cak:

4 cute guys dalam 2 cite yang di tayang pada masa yang sama...4-4 pun sweet tak hengat..siapa yang buleh pilih huhu..(walaupun skarang ni saya lebey kepada gongchan & yul ahaks)

Originally posted by emiko at 13-1-2006 11:53 PM
tapi at least heejin dlm KSS tu ada sebab yg buleh dimaafkan jugak..minah tenis yg sorang ni semata2 sebab nak kepuasan diri sebab tu tinggalkan GC..tu yg pompuan sorang ni boleh menang "most  ...

emiko... Thanks banyak banyak sebab uploadkan file tu... Tapi Ching nak tanya, apasal semua link kat soompi tu dah blocked??? YSI bukan last 7 hari ke??

u're welkam ching :bgrin:

ahaa sebab dier ada limit 25 downloads je..kalau dah 25 downloads dalam sehari mmg hari tu jugaklah kene blocked :bgrin:

Ching suka plot cerita ni kalau real cousin GC betul betul dah mati... Sebab tak yah takut kalau real cousin tu tiba tiba muncul dan bocorkan rahsia... dan datuk tu boleh terima YR sebagai pengganti cucu perempuan... huhuhu... Bagus writer tu buat cam tu... Tapi tak tau ler, kalau kalau ada twist lagi ke...

Originally posted by emiko at 15-1-2006 05:06 PM
u're welkam ching :bgrin:

ahaa sebab dier ada limit 25 downloads je..kalau dah 25 downloads dalam sehari mmg hari tu jugaklah kene blocked :bgrin:

oh... patut ler... Saya punya hairan kenapa link tu cepat sangat kena blocked... thanks for the info!!

Ching baca hari tu kat soompi kan... Nampaknya GC akan confess kat SH pasal dia suka YR dan takde perasaan untuk SH lagi... lupa lak episode mana... But coming soon... wakakaka... Leganya aku...

Reply #204 ching_aori's post

ada yang bagus ada yang tak bagus gak ching..sebab kalau YR terus pegang watak sebagai cousin GC..camne dorang nak bersama akhirnye huhu :cry:

ehhhhh...thanks 4 the info ching..saya tak larat nak kejar baca kat soompi nu haha..kalau ching ada apa2 maklumat terkini lagi jangan lupa pos kat sini tau.kali terakhir saya baca kat soompi masa tu page 191 kot haha..

sukanyaa kalau GC dah confess kat SH macam tu.memang padan sangatlah dengan minah tu mwahahah (gelak jahat ni ching :lol)..tak sabar ku menanti scene itu :music:

Follow Us
Wah tak sangka ramai gak yg join tgk My Girl ni ???

Maaf lah ye .. saya dah lama tak ke mari so maybe ramai yg dah lupa dgn sara ni ...
Anyway .. sekarang ni memang dah tersangkut dengan My Girl ..
best gila ...

ape plak tak igt..ni tgh tunggu lagi sara nak cite ape :cak::cak:

pas ni selalu2 la join tau...meh menambahkan lagi peminat MG :bgrin:

[ Last edited by emiko at 15-1-2006 09:35 PM ]

Well sape yg follow drama ni .. better korang tengok next week punya episode ..
tense dia semakin tinggi ..
bacalah review kat soopi especially summary preview for next episode ..
Gila ... ni dah berapa kali lah rewind part GC and YR kissing ..

*pokes me*

YR comellah ..
and GC .. man .. he so sweet ..
JW .. no words can describe him .. such a romantic man ..

Next week JW asking YR hands from grandfather ...

tak sabarnya ... !!!

Originally posted by MzDiNa at 14-1-2006 04:32 PM
eheheh tak sangka ramai org dah tgk citer ni.. cepatnya tgk episode 9 10 .. dah ada subtitle ke??? citer klaka sgt eheheh seol gong chan ssi!!! hahaha

Eh Dina pun kat sini juga ..
drama ni baru ada sub sampai episode 8 .. so kita semua sedang menunggu episode 9 and 10 ...
tapi ada juga org yang baik hati buat ad hoc translation  ..

Next week JW asking YR hands from grandfather ...

tak sabarnya ... !!!

yada!! ni dr summary preview ek..huhu..camno nih..2-2 mamat pun besh :gila:

My Girl MV

on GC and YR ..it all about the snow scenes between them ~ ^
http://myhome.hanafos.com/~kwanny9/snow.wmv

this is for JW and YR
http://ebook.sbs.co.kr/board_img/TB_M2BBS0...11420022048.wmv

credit to soompi + koreanwind

tengkiu sara :tq::tq:..dah mula download dah :bgrin:

sara mana ni??? im still waiting for the subs ;(

Originally posted by sara at 15-1-2006 09:32 PM
Wah tak sangka ramai gak yg join tgk My Girl ni ???

Maaf lah ye .. saya dah lama tak ke mari so maybe ramai yg dah lupa dgn sara ni ...
Anyway .. sekarang ni memang dah tersangkut dengan My Gir ...

hai sara!....  very...very...long time no see....aku masih ingat kat kau...ingat bool Se...ingat sara

Reply #212 sara's post

thanks sara....semalam tersangkut lak aku d/l snow ni.....nasib baik sara letak kat sini...

Originally posted by sara at 15-1-2006 09:38 PM
Well sape yg follow drama ni .. better korang tengok next week punya episode ..
tense dia semakin tinggi ..
bacalah review kat soopi especially summary preview for next episode ..
Gila ... ni da ...

hi sara... I think ni 2nd or 3rd time Ching jumpa sara... Tapi for the next few weeks sure kita selalu jumpa kat thread My Girl kan?? sebab semua pun tengah tersangkut dengan MY Girl... hehehe

Ching baca kat soompi preview untuk episode 11 dan 12

episode 11
YR gurau dengan GC, kata kalau nak jadi cousin dia forever, GC kena bagi half of the hotel to YR... YR sengaja cakap cam tu kerana YR dah nak meninggalkan family GC, YR rasa bersalah menipu datuk GC... JW pula bergurau dengan datuk GC masa bermain catur, katanya... kalau dia menang, datuk GC kena membenarkan JW kahwin dengan YR... GC yang terdengar mestilah tension... Lepas tu, YR terdengar JW kata yang real cousin GC dah mati, jadi YR lagilah kena meninggalkan rumah tu kerana rasa bersalah... SH pula bagitau GC yang dia akan menang hati GC dan pertandingan tennis tu sekali, tapi GC bagitau SH yang dia dah tak ada perasaan kat SH walaupun telah cuba. GC juga confess yang dia suka kat YR... GC yang dah tahu YR akan meninggalkan family dia bagitau YR yang kalau dia pergi sekarang, dia mungkin tak boleh anggap YR sebagai adik lagi ( adakah ini bermaksud dia cintakan YR )... huhuhuh...  

episode 12
GC sakit hati lepas tahu yang JW nak melamar YR... JW pun dah bagitau kat datuk, kalau YR sudi membuka hati pada dia, dia akan berkahwin dengan YR... JW kemudian berjumpa dengan YR dan memberitau YR bahawa dia akan protect YR dari semua masalah dan mengeluarkan cincin untuk melamar... YR terkejut dan tanya JW, kenapa memilih dia sedangkan ada banyak lagi perempuan lain...

credits to snoopy ( soompi )

Tak sabarnya saya.... Saya suka gak kat JW, dia baik... tapi overall, saya support GC dengan YR...hehehe... 49% for JW, 51% for GC...hehehe

wahhhh..tengkiu ching..saya jarang jenguk kat soompi huhu..ep 11 cam best..tak sabar nak tunggu : )

Originally posted by emiko at 16-1-2006 03:22 PM
wahhhh..tengkiu ching..saya jarang jenguk kat soompi huhu..ep 11 cam best..tak sabar nak tunggu : )

u r welcome...kena banyak sabar kalau jenguk thread My Girl dalam soompi... kalau tak jenguk sehari je, dah miss 5-7 pages... Nampaknya, banyak sangat yang suka kat My Girl... hehehe

Nanti JW akan kena reject ngan YR... Takut lak saya... Mana tahu, JW jadi jahat nanti... just like Lee Dong Gun in Lovers In Paris...