CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: arincute92

Wonderful Life - Borak2..

tak sabar nak tgk seung wan luahkan perasaan dia...tak yah nak pk2 pasal ending yg penting happy ending kan?...apa laa

Originally posted by babyface76 at 6-1-2006 02:47 PM

iyalah bel...endingnya boleh wat cita conpiuskan...

nie nak tanya kat kau pasal ending...takut aku tersilap fikir je...
cite yg berlaku memang betulkan...shinbi sakit...semuan ...

semuanya cuma mimpi shinbi aje...last sekali shinbi akan ckp..."mcm nilah saya dilahirkan..." maknanya from the start cuma ilusi shinbi belaka....

Originally posted by isabel at 6-1-2006 04:05 PM

semuanya cuma mimpi shinbi aje...last sekali shinbi akan ckp..."mcm nilah saya dilahirkan..." maknanya from the start cuma ilusi shinbi belaka....

cam ending citer Lover In Paris jerk. confuse..confuse.. drama yang membuat penonton berfikir..kasi otak jalan walaupun tgk drama.. eekekekekekek

msLollie'z This user has been deleted
apa lah jadi malam ni aahhh? sedihnya ni kalau termiss part2 terbest....

ying05 This user has been deleted
cite hari ni sgt menyedihkan...huwaaa :cry:

seung wan tu memang bertuah krn ada mak mentua yg begitu baik...ibu seung wan tak teruk sgt tapi kadang2 agak menyampah ...hepinya saya bila tengok dia dimarahi mak se jin....bapa seung wan pula cute giler :bgrin:

chae young cam dah insaf...dia ni nampak almost likeable bila dia main dgn shin bi

naper sumer penulis skrip Korea gitu lampau??? dah la sedih siok bila heroin mati...skrang sampaikan nak budak kecik mati pulak...ish...tak patut!!!:geram:

pas ni citer Taiwan SHE kan??? aku tengok mcm tak best jer....biasanya citer Taiwan ader penyanyi yg jadi pelakon yg hemsem dan cantik jer tapi tak tau berlakon...
tak la mcm Korea...penyanyi pandai berlakon mcm Rain tu dan banyak lagi...harap harap la NTV7 tunjuk citer korea pas ni..huhu..
:kant:

Follow Us
aku tertunggu2 bilalah si seung wan nak cakap sarang he .... tak kuar2 gak tadi ... yg kuar airmata aku :cry: ....sian sgt kat shinbi masa ambik air tulang sumsum tu ..... sakitnye ............ sian kat seung wan n sejin gak ..... nangis lagi aku malam ni ....

Originally posted by ying05 at 6-1-2006 10:19 PM
cite hari ni sgt menyedihkan...huwaaa :cry:

seung wan tu memang bertuah krn ada mak mentua yg begitu baik...ibu seung wan tak teruk sgt tapi kadang2 agak menyampah ...hepinya saya bila ten ...

:setuju::setuju:
nyampah tul kat mak seung wan ..... dia marah kat sejin tak jaga anak ...tapi kan shinbi sakit masa dalam jagaan dia ....bodo punye pompuan :agr:
nasib baiklah mak sejin tak mengalah ngan mak seung wan ni .... lawan habis2an :gado: .... jahat mulut tul pompuan ni ... cakap ikut sedap ati dia ... kepala otak entah letak kat mana ... takkan tak syak lansung since yg bawak cerita tu x-gf anak dia .... :agr:

Tadi Ching tengok... sedih betul... menangis sampai berhingus semua   masa shin bi mengekstrak sumsum tulang dan masa KJW cerita semua benda minta maaf kat mak mentua dia... huhuhu... Sampai ayah termenung tadi... dia kata lepas ni nak stop saya tengok Korean dramas...  hehehe...

Originally posted by isabel at 6-1-2006 04:05 PM

kak bel, maknanya part KJW dan Eugene mabuk dan tertidur bersama kat S'pore tu hanyalah ilusi shin bi je ke??

Originally posted by kayla at 6-1-2006 11:36 PM

:setuju::setuju:
nyampah tul kat mak seung wan ..... dia marah kat sejin tak jaga anak ...tapi kan shinbi sakit masa dalam jagaan dia ....bodo punye pompuan :agr:
nasib baiklah mak sejin tak me ...

Mak Seung Wan ingat anak dia je yang baik... padahal at first anak dia yang merungut dengan kehadiran Eugene dan Shin Bi... Tak sedar diri langsung... Mak Seung Wan tu, asyik cakap betapa kesiannya anak dia kahwin muda, anak dia patut boleh dapat perempuan yang lagi baik dengan kelayakkannya yang BEGITU BAIK... Padahal anak dia yang rugi kalau tak dapat Eugene... Tapi Ching suka ayah KJW!!!

[ Last edited by ching_aori at 7-1-2006 12:24 AM ]

Originally posted by ching_aori at 7-1-2006 12:14 AM
Tadi Ching tengok... sedih betul... menangis sampai berhingus semua   masa shin bi mengekstrak sumsum tulang dan masa KJW cerita semua benda minta maaf kat mak mentua dia... huhuhu... Sampai ayah ...

ayah ching nak stop ching tengok crite korea....? lawaklah ayah ching ni .... hehehehe
tapi mmg betul pun .... org yg tak tengok crite korea, mmg tak faham ngape kita dok beria2 nangis2 depan tv ... kadang2 nangis sampai dah tak dapat nak sorok2 dah .... malu tul ....
tulah penangan crite korea ....

tak paham aa..asal mase bedah shin bi tuh
dier tak bius dulu..
kasik budak tuh pengsan dulu..
ni bedah saket saket...
ke mmg camtuh care nak bedahnye

oooo..... mimpi ke??

Siannye shin bi...

semlm cik mala nangis gile2 punye nangis....
10 minit lepas cite habis pon tak berenti2 nangis lagi...
dok cite ngan hubby lepas tu pon still bole nangis lg...
serak2 sore aku semlm...:gila:

sian tul tgk muka shin bi masa buat pemeriksaan tulang sumsum tu...merah2 muka dia...
bak kata kakak opismate aku ni "pandai tul si shin bi berlakon...cakap korea pon pandai"

hajarizzati This user has been deleted
camne ending ni.....kesian nye x dpt tgk akhir...da kene balik skul...huahua:cry::cry:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

sedih sungguh....

Originally posted by awoks at 7-1-2006 01:52 AM
tak paham aa..asal mase bedah shin bi tuh
dier tak bius dulu..
kasik budak tuh pengsan dulu..
ni bedah saket saket...
ke mmg camtuh care nak bedahnye

ha'ah...nape die x bius dulu??
kite pun x bole tahan....:hmm:

Originally posted by kayla at 7-1-2006 01:00 AM

ayah ching nak stop ching tengok crite korea....? lawaklah ayah ching ni .... hehehehe
tapi mmg betul pun .... org yg tak tengok crite korea, mmg tak faham ngape kita dok beria2 nangis2  ...

hehehe.... Memang... Ayah kuar bilik nampak berhingus semua... Ayah Ching cakaplah " Dahlah belanjakan duit ayah beli VCD, sekarang nangis nangis pula... Baik tak yah tengok "... hehehe...

Rasa-rasanya pemeriksaan sumsum tulang tu memang tak bius... tak tahu kenapa... Masa Autumn in My Heart pun Song Hye Kyo tak kena bius masa menjalani rawatan sumsum tulang...