CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: errasazza

The Lawyer(Kim Sang Kyung ,Han Ko Eun, Sung Soo Kim)~Sesi Borak2

NAmpak cam ok je citer ni...smlm tgk separuh je. Masa x sesuai lah pkl 7, kalau pkl 8.30 tu sempatlah jugak!

Originally posted by sarahsofiyah at 25-5-2006 09:43 AM

nyampahhh....weh aku nak tanya sket... apasal nurse yg keje kat hospital pegi bukak sampul yg wife hero tu suh dia kasi kat miran ek.. dia x ske miran ker...jahat tul dia.. yg aku pelik tu past ...

aku rase nurse tu mmg tak jujur...maybe die nak tahu apa isi sampul tu...pastu siap ade cek kut lam sampul tu. tu yg nurse tu amik cek n buang name kad husband pempuan tu...bukan pasal die tak suka miran ...pastu kan miran kene jual rumah utk bayar pampasan...so, that die kene carik keje la utk support bil adik die kat spital...miran mana ader sijil guaman...die kan amik art...dhla takde pengalaman keje...sbb tu die just jd pembantu kpd pembantu kat kompeni guaman tu...

pasal mak bapk miran lak..aku rase depa just in the wrong place at the wrong time...depa bukan target utama...target utama 2 pejalan kaki tuh...

Originally posted by KatakPisang at 25-5-2006 09:58 AM

aku rase nurse tu mmg tak jujur...maybe die nak tahu apa isi sampul tu...pastu siap ade cek kut lam sampul tu. tu yg nurse tu amik cek n buang name kad husband pempuan tu...bukan pasal die tak  ...

oooooooooooooo patutla ......::baru la aku faham....mybe penjahat tu tak nak tinggal saksi kejadian kot...sbb tu la dia bunuh semua.....:hmm::hmm:aku rasa cam tu la kot....

Originally posted by captain_f4 at 25-5-2006 08:22 AM
Dia tinggalkan heroin tu sbb betul2 dah takut ngan org jahat tu ke...  atau dia saja setuju... tapi nanti nak balas dendam dari dlm....  Mana tau dah masuk geng jahat, senang sket dpt tau rahsia do ...

dia tak nak heroin lebih terianiaya..maklum ler owang jahat tu sume ade kuasa pengaruh kuat....

Originally posted by errasazza at 25-5-2006 10:03 AM

oooooooooooooo patutla ......::baru la aku faham....mybe penjahat tu tak nak tinggal saksi kejadian kot...sbb tu la dia bunuh semua.....:hmm::hmm:aku rasa cam tu la kot....

aku pun rasa camtu.. memula kan drebar lori tu target nak bunuh pejalan kaki 2 org tapi baru dia nak langgar keta bapak miran kuar simpang terus dia terlanggar keta tu..pastu terbabas terus langgar couple yg jln kaki..dia bunuh parents miran sebab masa tu kan diaorg hidup lagi & nampak yg lori tu nk langgar pejalan kaki..jd dia nak hapuskan bukti la... geram je aku tgk dia buat report polis kata dia nampak parents miran yg bunuh org2 tuh.. jahatt tulll..dia bole cakkap camtu sbb suma org tu dah mati kecuali adik miran..

Originally posted by Hana_Hirokawa at 25-5-2006 07:18 AM

kureng suke ngan 2nd heroin Spring Day ni..ahahaha..muke pelik cam gf si Eric... :lol ..... tp mmg besh gak citer ni... umm awat ler siar kul 7 ... agaknye pas ni kul 8.30 tu slot utk drama cin ...

Ching pun kurang suka ngan 2nd heroin cerita ni... entah kenapa Ching rasa muka dia cam muka orang selsema je... mata dan hidung dia cam asyik berair je...

Follow Us
kim song soo jadi org jahat ker dlm citer ni ? :jeling:
naper dia berpisah dgn pompuan tu memula?

semakin berserabut aku tengok citer ni.. :stp:

omo..omo...alex yoon tu dah jadi jahat le.kesian tengok heroin...adik dia jadi lumpuh sebab excident tu.buleh tu nak suruh pompuan tu cari kerja lain.geram ye tengok alex yoon nie.tapi lawak lah yg 2nd heroin tu.dah lah seksi ...kan kena raba dia punye buntut...wakakaka :lol

cite makin menarik nampaknya... nampaknya alex tu kene lindungi seseorang yg syarikat tu nak mendakwa.. kiranya nanti dia ni gunting dlm lipatan la ye... kesian aku nengok miran tu..mesti terseksa jiwa raga dia tgk ex-boipren satu tempat keje...peguam pompuan yg lagi satu tu second heroin yg cite memories in bali kan.. l

Originally posted by sarahsofiyah at 26-5-2006 08:05 AM
cite makin menarik nampaknya... nampaknya alex tu kene lindungi seseorang yg syarikat tu nak mendakwa.. kiranya nanti dia ni gunting dlm lipatan la ye... kesian aku nengok miran tu..mesti terseksa  ...

aah..yg jd awek zai min...best gak arr tgk citer ni..tapi kesian la alex tu jd jahat...sapa org tua yg sambut die kat airport tuh?

peguam pompuan tu blakon jadik kakak sulung dalam everybody has secret kan??

Originally posted by KatakPisang at 26-5-2006 08:08 AM

aah..yg jd awek zai min...best gak arr tgk citer ni..tapi kesian la alex tu jd jahat...sapa org tua yg sambut die kat airport tuh?

org tua tu la yg antar dia pegi oversea.. dia ada agenda tersendiri jadikan alex camtu...and hantar alex keje kat agensi guaman tu

Originally posted by sarahsofiyah at 26-5-2006 08:10 AM

org tua tu la yg antar dia pegi oversea.. dia ada agenda tersendiri jadikan alex camtu...and hantar alex keje kat agensi guaman tu

ooo..mesti die ketua gangster kut...aku ingatkan watak alex ni baik, tak sangka lak die jd jahat...aku pelik la..adik miran tu kan tak hilang ingatan, apsal die tak bgtau citer sebenar? kalau aku la jd miran tu, aku berenti keje je...
apsal aku suka tgk peguam suh tu arrr??aku nampak die 'tampan' la..hehehe..ke aku yg rabun...heheheh:nyorok:

Originally posted by KatakPisang at 26-5-2006 09:44 AM

ooo..mesti die ketua gangster kut...aku ingatkan watak alex ni baik, tak sangka lak die jd jahat...aku pelik la..adik miran tu kan tak hilang ingatan, apsal die tak bgtau citer sebenar? kalau a ...

aku rasa org tua tu la mastermindnya.. pandangan ko sama dgn pandangan aku yg merasakan peguam suh tu ensem... dia nampak cam ada karisma.. cheeewahhh..tgk preview utk episod mlm ni nampak wife peguam suh tu belasah miran.. napa ek.. bukanke masa tu dia yg nk tolong org tu...aku pun pelik nape adik miran x citekan hal sebenarnya...aku x sbar nk tgk miran fall in love dgn peguam suh tu

Originally posted by sarahsofiyah at 26-5-2006 09:56 AM

aku rasa org tua tu la mastermindnya.. pandangan ko sama dgn pandangan aku yg merasakan peguam suh tu ensem... dia nampak cam ada karisma.. cheeewahhh..tgk preview utk episod mlm ni nampak wife ...

weh...die akan fall in love ngan peguam suh tu ker? aku rase bini peguam suh tu psyko kut..die kan mmg ader prob ngan husband die, sebab tu die alcoholic...salah sangka la tuh..mesti die ingatkan yg husband die ade affair ngan miran tu.
sarah, aku suka tgk combination nose and lips peguam suh tu...ye la...die mcm ade karisma..kinda aura gitu...hehehe...puas aku perati semalam...

Originally posted by KatakPisang at 26-5-2006 10:01 AM

weh...die akan fall in love ngan peguam suh tu ker? aku rase bini peguam suh tu psyko kut..die kan mmg ader prob ngan husband die, sebab tu die alcoholic...salah sangka la tuh..mesti die ingatk ...

aku rasa la dia akan fall in love dgn peguam suh tu... aku baca kat sinopsis page 1 kot..ko kalo dah suke sumenya ko nampak lawa wakakaka..tapi betul la..dia nampak ada karisma kan...dia tu kan ada prob dgn wife dia kan...weh..ko stat cuti bile..mggu depan ko x dpt tgk la ye

Originally posted by sarahsofiyah at 26-5-2006 10:10 AM

aku rasa la dia akan fall in love dgn peguam suh tu... aku baca kat sinopsis page 1 kot..ko kalo dah suke sumenya ko nampak lawa wakakaka..tapi betul la..dia nampak ada karisma kan...dia tu k ...

aku setat cuti selasa..eleh..oooo..ko ngate aku..ko pun apa kurangnyer...ceh!!heheheh...takpe..ko citer la kat aku apa jd sepanjang aku bercuti tuh...heheh...bleh kan?:love:

Originally posted by KatakPisang at 26-5-2006 10:13 AM

aku setat cuti selasa..eleh..oooo..ko ngate aku..ko pun apa kurangnyer...ceh!!heheheh...takpe..ko citer la kat aku apa jd sepanjang aku bercuti tuh...heheh...bleh kan?:love:

ngeh ngeh ngeh...kita serupaaaaaaa...aku bole ceritakan.. tapi kene ada upah lah miahahahahah.... ko cuti dgn family eh..

Originally posted by sarahsofiyah at 26-5-2006 10:28 AM

ngeh ngeh ngeh...kita serupaaaaaaa...aku bole ceritakan.. tapi kene ada upah lah miahahahahah.... ko cuti dgn family eh..

aah...skali ngan closest friends...ko nak apa sbg upah...?:love:cukup peluk cium???