CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: divasweet_77

Borak-borak Fashion 70's

erm... lama gi ke diorang baru dewasa?? hehe... tak sabar nak tengok hero tu biler dewasa... macho je nampak...

malam ni kut diaorg dah besar...kesian aku nengok diaorg semalam kene tembak...tapi diaorg x mati kan...apa agaknya jadi kat joon hee ye...sapa agaknya yg selamatkan dia..sedih aku nengok part yg diaorg kene tembak tu...cite korea ni mesti ada part berselisih tiap kali nak jumpa..kang hee pun semalam berselisih dgn mak dia tapi x jumpa gak..joon hee pun hampir nak jumpa dgn bapak dia tapi jumpa...

kesian ye kena tembak.ape tentera us nie tak nampak ke.dasat jugak dorang dlm era peperangan.mlm nie kut dorang dah dewasa.sape heroin dia joon hee ke atau kang hee?

hari nie selepas 3 tahun kan....?? kalo baru lepas 3 tahun, belum besar lagi le kan.....

nampak macam kang hee tu akan jadik anak angkat bapak joon hee jerk...
mesti pompuan yg rambut pendek (biler besar)..tu yg jadik kang hee...
pompuan heroin plak (rambut panjang) yg jadik joon hee...mcm idup susah jerk die..sian plak tgk..

Originally posted by moondance at 27-6-2006 08:58 AM
nampak macam kang hee tu akan jadik anak angkat bapak joon hee jerk...
mesti pompuan yg rambut pendek (biler besar)..tu yg jadik kang hee...
pompuan heroin plak (rambut panjang) yg jadik joon hee ...

citer ni buat aku ngantuk la...lambat sgt nak beso...lagi satu, apsal gambar citer ni kusam jer...? ke tv aku yg berwajah kusam?:hmm:

Follow Us
Originally posted by KatakPisang at 27-6-2006 09:01 AM

citer ni buat aku ngantuk la...lambat sgt nak beso...lagi satu, apsal gambar citer ni kusam jer...? ke tv aku yg berwajah kusam?:hmm:

aku pun ngantuk tgk cite ni...tapi kalo miss takut ketinggalan lak...layan je la...pandai betul budak2 ni belakon ek...comel je...

Originally posted by sarahsofiyah at 27-6-2006 09:15 AM

aku pun ngantuk tgk cite ni...tapi kalo miss takut ketinggalan lak...layan je la...pandai betul budak2 ni belakon ek...comel je...

aah pandai sungguh...sedeh aku bile depa kene tembak semalam...aku dh la on medication sekarang, lepas mkn ubat je for sure nak terlelap...cam ko gak, kang tak tgk takut terlepas...hmm..so apalagi, sengkang bijik mata arr guna seletip..muahahahaha..
eh sarah, ko tak tgk citer the magician of love ekk?heheheh

Reply #106 KatakPisang's post

zaman 70'an kot ...tu pasal macam suram jerk gambar die..
itu ler...aku tertunggu2 gak biler la depa ni nk beso...lambat btl ler...dh nk msk 6 episode pn...:hmm:
mlm ni kot...:bgrin:

Originally posted by KatakPisang at 27-6-2006 09:24 AM

aah pandai sungguh...sedeh aku bile depa kene tembak semalam...aku dh la on medication sekarang, lepas mkn ubat je for sure nak terlelap...cam ko gak, kang tak tgk takut terlepas...hmm..so apal ...

aku nengok weh cite tu..best plak..kat thread tu aku pemerhati je..sesekali je menyampuk..ko pun nengok eh..seperti biasa..jadual aku masih padat lagi tiap malam depan tv hehehe...weh..OST tu aku dah terima...tengah d/load...tq very much..

Originally posted by sarahsofiyah at 27-6-2006 09:49 AM

aku nengok weh cite tu..best plak..kat thread tu aku pemerhati je..sesekali je menyampuk..ko pun nengok eh..seperti biasa..jadual aku masih padat lagi tiap malam depan tv hehehe...weh..OST tu ...

sweet gak kan citer tuh? patutla aku tak pernah nampak posting ko kat ctu...jadual mmg padat, tapi lately aku a bit bz la...tak menentu jadual keje aku...

Originally posted by KatakPisang at 27-6-2006 10:04 AM

sweet gak kan citer tuh? patutla aku tak pernah nampak posting ko kat ctu...jadual mmg padat, tapi lately aku a bit bz la...tak menentu jadual keje aku...

kiranya ko tgk cite tu lobang2 gak cam cite peguam suh ye...aku cam dpt rasakan hari ni suma cite aku x dpt tgk..yg dpt tgk cuma cite all in je kot sebab balik keje nak kuar ada hal...alahaiiii...ruginya...kalo sempat ko cite la kat aku ye...

Dalam masa 3 tahun kalau dorang dah besar memang tak logik ar.....

Originally posted by sarahsofiyah at 27-6-2006 10:25 AM

kiranya ko tgk cite tu lobang2 gak cam cite peguam suh ye...aku cam dpt rasakan hari ni suma cite aku x dpt tgk..yg dpt tgk cuma cite all in je kot sebab balik keje nak kuar ada hal...alahaiiii ...

la ni mmg akku tgk lompang2...jadual keje aku dh pack, so, jadual tgk tv tu mmg dh lompang arrr...lovers in prague mmg out...fashion 70's ni maybe bleh la tgk..tpi mlm ni aku ade miting, so, tak leh tgk la...sku pun menantikan mereka2 yg baik ati utk citer kat aku...sedehla tgk citer ni lompang2...hilang feel langsung...

Originally posted by KatakPisang at 27-6-2006 11:25 AM

la ni mmg akku tgk lompang2...jadual keje aku dh pack, so, jadual tgk tv tu mmg dh lompang arrr...lovers in prague mmg out...fashion 70's ni maybe bleh la tgk..tpi mlm ni aku ade miting, so, ta ...

sian ko ek...xpe..keje lebih penting dari segala2nya...ada duit beli je cd..chewaaahhh pepandai je aku beri cadangan hehehe..

Originally posted by sarahsofiyah at 27-6-2006 11:58 AM

sian ko ek...xpe..keje lebih penting dari segala2nya...ada duit beli je cd..chewaaahhh pepandai je aku beri cadangan hehehe..

nak beli cd, kang kene sound lagi ngan akak aku...heheh..jeles sebenonyer die tuh...hehehe...sayang jugak ko k at aku ekkk...ahaks...:love:

Originally posted by KatakPisang at 27-6-2006 01:26 PM

nak beli cd, kang kene sound lagi ngan akak aku...heheh..jeles sebenonyer die tuh...hehehe...sayang jugak ko k at aku ekkk...ahaks...:love:

KP..aku memang dah lama sayang kat ko lebih2 lagi bila ko kasi aku OST...lagi le bertambah2 aku sayang miahahahahah (nada membodek)...ff:..nape lak kakak ko nak marah kalo ko beli..kan ko beli pakai duit sendiri..weh..ko byk x koleksi drama korea...

apa jadi semalam ek?? sesapa bley tolong citerkan tak..

aku try citer ckit2 yer.....
maybe tunggang terbalik ler...aku xingat lak scene2 die...

part smlm kang hee ngan joon hee minum arak (buat sembahan kt parents)...memasing meluah prasaan ler..dorg ckp sedap gak minum arak ni seb baik xbg tuan umah...pas2 joon hee ajak ler kang hee p busan..lgpn kalau dorg tinggal kt ctu xder sape yg akan dtg jmput dorg...busan bley die jmp ngan chang bin...

pas2 ader tunjuk mak kang hee tdo kt tepi jln..ader ler org yg nk tarik paper yg tutup muka die tp die dpt amik balik paper tu...masa time die tdo tu joon hee ngan kang hee lalu kt situ..tp xnmpak mak die (cover ngan paper)...

kang hee ngan joon hee masuk kem tp kene tangkap...ader ler peg kt situ yg baik ati suh lepaskn bdk2 tu...ader lg 2 bdk laki kene tangkap gak...peg tu bg coklat kt KH n JH..dorg asyik ckp "i love u" jer (ikut ckp bdk laki tu)...
die org dpt kuar..JH tnya KH aper makna "I love u"...KH lak ckp maknanyer mintak maaf....die suh ingt kata2 tu...
on d way balik KH n JH jmp DY...g umah KH nJH...masa kt sana DY ckp die akan amik JH tinggal ngan die lps bapak die balik ke kem...die suh tunggu ler...biler JH tanya camner ngan KH...DY mintak balik die punyer cincin...JH g tau yg mak KH dh mati...DY cam rasa bersalah ler...tp die ckp yg die cuma nk bawak JH jer tinggal ngan die...

KH lak nk jmp ngan tuan pajak tu nk tebus cincin...tp tuan pajak tu nk brg ganti yg berharga..die tanya pasal seluar tentera brp byk yg kene bg utk tebus...pas2 tuan pajak tu ckp....kalo bley bg yg lagi berharga cam peluru lagi baik...so diorg g balik ke kem (padang sasar)...kutip peluru kt situ...

chang bin ngan mak die lak teman bapak JH g cari die ...tp xjmp sbb die kn dh kene halau ...tp makcik tu ckp yg dieorg lari..so bapak die g jmp ngan bapak DY mintak totlong...DY bwk ler bapak JH g umah JH tp dieorg xder...

dlm pada tu...mak KH jmp ngan 2 org yg curi duit die tu...main2 kejo...masa nk lari mak die balik beg kt pompan tu ...jatuh tangga n mati...mak die kene jail 3 taun...tp lam kene tangkap tu die menjerit ler nk jmp KH..

KH n JH lak kene tembak sbb tentera tu prasan dorg menceroboh...JH cam xleh bergerak...KH lak sempat lari jauh ckit...so diorg dh terpisah ler...masa tentera tu g kt JH diorg cam terkejut gak sbb diorg dh tembak bdk2...masa tu JH cam nyawa2 ikan...die asyik sebut "i love u" jer...

DY ngan bapak JH lak still tunggu kt umah diorg lagi....

pas2 3 taun kemudian...

mak KH dh bebas....cari anak die..tp tuan umah tu ckp dh 3 taun diorg xbalik....mak die ckp ler yg die akan cari anak die sampai dpt....

cam tu ler lebih kurang..scene2 berterabur ckit....hehehe..aku dh ingt2 luper ler....rasanyer ko bley paham... :bgrin:

sesaper bley tambah kalo aku ader tertinggal.....

Rate

1

Menci btul citer korea nie... Bab selisih2 musti tak leh jumpa nya.... selalu sgt ada part nih....