CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: se7enstarz

Jumong - Prince of the Legend ~ Song Il Gook, Han Hye Jin

Close [Copy link]

Reply #1934 fazy's post

aiya...tgk TOE sbb Jumong ke? kekekeke..ari tu ade tayang kat KBSW, tp tak tgk pon, sbb tgh mlm....ngantuk...lgpon citer cinta2 gitu..mls arr nk layan2...

la ni nak speed up tgk citer2 ni tak leh...dh kene sound dh...kang naik bil letrik..muahahahha....tu yg slow sket tgk SOG, baru episode 4...klu ikutkan ati maunye men'ferarri'kan kelajuan tgk dvd ni...

psttt..ske arr tgk SIG dlm SOG...wpon heronya lain, aku wase mcm SIG je hero die..muahahahha...

hai..bilela demam Jumongku nak kebah nih....???

Originally posted by KatakPisang at 3-3-2008 11:54 AM
Off topic gak!!!

ske...die nampak nsem dlm Seducing Mr. Perfect. Merembes aku tgk die dlm pilem tu..

ala...ko ni jgn la jeles...aku ngan Jumong mmg ade pertalian pe...tak caye...try kol Jum ...

off topic dulu - eh.. dia men cite My father tuh mmg best arr.. aku tgk dah vcd dia tuh..mmg sedih.. ni cite ala2 hidup dia la.. dia cari bapa dia yg terpisah.. huh.. sodeh gak nih...

ala.. aku ckp jawa, minang, nogori, perak, penang pun .. sah2 si Jumong angguk je..

Off topic lg.. si daniel ni kalo scene kissing2 nih mmg real je...(mklum ler omputih.. dah biasa... )  kalo stgh2 actor yg kalo ada scene kissy2 nih.. nampak cam kekok je.. ada la sorang dua yg aku tgk cam real.. tp jumong ni je.. kalo scene kissing nih cam nak tak nak je ngan suseono...

jumong behind the scenes... lawo gak dayang omma jumong yg wat2 mati ni ek?  kowang tgk...dayang pn lawo apa lg lead actor/actressnyer...klu msia wat drama aku waser sume OUT!!!  hancusss pelakon2nyer...

Originally posted by se7enstarz at 3-3-2008 12:01 PM

pesal tetiba citer daniel nih... aku pn minat gak dia setat tgk my lovely samsoon...pergh...melentok jerk aku tgk dia...hah, aku ada baca gak daniel berlakon citer wolverine...nta ...

aku p tgk website ent mana ntah.. tu si daniel henny ni nak main cite Wolverine ngan Hugh Jackman tuh.. jadik salah sorang hero tuh ler... tu yg terkeluar cite... n mmg aku suke nengok mamat nih.. ckp korea campur omputih.. masa sam soon tu.. springwaltz  .. lagikk ler...

Originally posted by KatakPisang at 3-3-2008 12:31 PM
wei..apo nih??? ni benang Jumong la...bukan benang daniel Henney or benang TLP...oo..mentang2 la aku tak tgk lagi citer TLP tu..takpe..takpe...

lor... off topic sat je... ni TLP ni amenda la plak...nama org ke nama kedai runcit...

Follow Us
Originally posted by KatakPisang at 3-3-2008 01:11 PM
ish..mana nak tgk SOG, The lobbyist lagi..nk tgk TLP...aiya..maunya melotup dvd player aku....muahahaha..baper arr bil letrik aku bolan nih....

masuk skali cite Prince of Song ..KP..best cite nih..

jumong & yesoya...

Originally posted by se7enstarz at 3-3-2008 02:09 PM
jumong behind the scenes... lawo gak dayang omma jumong yg wat2 mati ni ek?  kowang tgk...dayang pn lawo apa lg lead actor/actressnyer...klu msia wat drama aku waser sume OUT!!!  hanc ...

ntah le perlakon2 m'sia ni byk nye recycle je.. balik2 org tu .. kalo yg pelakon2 baru ... kena post kat swimming fool dulu.. br leh berlakon.. tp tahap gitu je la...

hahaha..pahamnye Jumong ngan bahse Jawa..almaklum la nama Jumong setat ngan J (same as Jawa)
die angguk bukan ape, die takmola ko kecik ati ngan die..die kan berhati molia...penat aku carik gambo die kat bali ngan tunang die, tapi tak jumpa...menci aku..rahsie benar...aku nak la compare mana lawa, aku ke tunang Jumong...

aku blom tgk lagi citer My father tu...sedeh ehh...ko tgk tu bukan ape kan...ko tgk sbb bab2 kisu2 tu lakan...ko mmg suke bab2 tu..i know... Daniel henney tu aku ske bukan pe...muka die, badan die..mak aih...merembes aku dibuatnye, tp takleh celen hero kesayangan aku la ni....oh abg Jumong...

Jumong tu bukan takmo kisu si Soseono, die malu je, die kan pemalu...lagipon die takot aku jeles!!!

Reply #1939 Mel007's post

OT
akak kenal daniel ni masa tgk Samsoon..pastu br la kenal dia kat sweet spy..springwaltz..witch yoo he..
suka gak tgk dia esp dlm sweet spy..cool..

Originally posted by KatakPisang at 3-3-2008 02:15 PM
hahaha..pahamnye Jumong ngan bahse Jawa..almaklum la nama Jumong setat ngan J (same as Jawa)
die angguk bukan ape, die takmola ko kecik ati ngan die..die kan berhati molia...penat aku c ...

watpe la ko susah2 cari gambo dia ngan tunang dia.. sok2 kawin tu byk gambo nanti.. ko jgn separuh giler.. risau aku nengok.. skrng ni pun dah tak keruan dibuatnya...

Reply #1945 fazy's post

wei...wei... aper nih smpi sweet spy & witch yoo hee ni kak...salah owang tuh...tuh dennis oh laaa...sedara sepapat daniel henney...don't be konpius ok???

Originally posted by KatakPisang at 3-3-2008 02:15 PM
die angguk bukan ape, die takmola ko kecik ati ngan die..die kan berhati molia...penat aku c ...

bkan ape.. kalo part kissy2 tu.. dah dpt.. wat la real2 skit.. baru la yg tak minat leh terjelepuk nengok... aku kalo cite2 korea nih kalo yg realistik tu aku suke la... ntah2 Jumong kissy2 cuma ngan tunang dia kut...dlm pre nup depa tak leh ada mouth contact kut.. kang kena saman.. tunang kan lawyer...

Originally posted by se7enstarz at 3-3-2008 02:21 PM
wei...wei... aper nih smpi sweet spy & witch yoo hee ni kak...salah owang tuh...tuh dennis oh laaa...sedara sepapat daniel henney...don't be konpius ok???

baru nak bersuara.. ada org lg cpt bersuara... terrer... mmg terrer... Fazy silap nengok nih...

Reply #1941 Mel007's post

ha'ah..lupa nak list td...aku tgk tebal semcm je box set die...baper episode citer ni..ngeri aku tgk boxset die...tp tak mahal pon...hahah...

TLP tu The Legendary Policewoman...tak silap aku pempuan yg berlakon tu Ha Ji Won kut...klu tak silap arr...

Semlm bokak balik Jumong last episode, sedeh la aku tgk Jumong ditinggalkan Soseono...  byk kali tgk pon, aku still wase sedeh...

ntah kat mana aku baca la...ekceli citer Jumong ni dh byk tokok tambah..The real Jumong ekceli jahat...yg aku ingatla mende yg aku baca tu...Biryu ngan Ohnjo tu mmg anak Jumong ngan Soseono, Yuri plak anak Jumong ngan Suya, tp Suya tu kind of pempuan simpanan la lebey kurang...time tu the heir of Gugoryeo ialah Biryu, but then bile Jumong jumpa Yuri, otometik die bg the throne to the Yuri...and halau Soseono sekali ngan anak2 sekali...

ntah ade lagi panjang..tapi aku tak ingat...aku pon tatau mana nak caye..yg aku tahu aku suke citer Jumong yg aku tgk..betul atau tak...aku tetap ske Jumong yg dlm kabinet TV aku tu...

hallu jumongers sekalian...aku waser citer2 pesal daniel henney nih smpi benang jumong 100 pages pon takkn abis...rentikan ler perbuatan kowang nih... aku nasihatkn kita focus citer2 pesal jumong & kroni2nyer lg baguih... aku tak keruan kowang pn tak keruan psl mamat2 ensem ni karang jd benang rojak la plk nanti...

Originally posted by se7enstarz at 3-3-2008 02:25 PM
hallu jumongers sekalian...aku waser citer2 pesal daniel henney nih smpi benang jumong 100 pages pon takkn abis...rentikan ler perbuatan kowang nih... aku nasihatkn kita focus citer2 pesal jumo ...

ye la... ye lah.. td aku terjumpe web tu je.. nak bg tau daniel ni men pelem hollywood..lg pun ptg2 gini korang kekenyangan .. so sbut je nama daniel ni sorang2 tak tentu hala...

Originally posted by Mel007 at 3-3-2008 02:23 PM
baru nak bersuara.. ada org lg cpt bersuara... terrer... mmg terrer... Fazy silap nengok nih...

dh muka sepesen...mmg akan terkonpius...k/fazy pon men tibai jer...muka ala2 mix dowang2 tuh cam seropa ler...seb baik muka jumong unik...tiada dua@tiga...

Originally posted by Mel007 at 3-3-2008 02:28 PM
ye la... ye lah.. td aku terjumpe web tu je.. nak bg tau daniel ni men pelem hollywood..lg pun ptg2 gini korang kekenyangan .. so sbut je nama daniel ni sorang2 tak tentu hala...

tau takper...terpana & terpukau jap ko kuarkn citer daniel...ishk... jgn ko ungkit citer daniel tuh...tonggolam jumongku...